Šrilanka

MaršrutsŠrilanka
Datums20.11.2018 - 01.12.2018
KategorijaAvioceļojumi
Dienas ceļojumā12
Cilvēku skaits
Summa
Categories: , Tag:
1

16:30 tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula 18:35 – 22:35; Stambula – Colombo 04:30. – 18:05.

2

Laipni lūdzam smaidu zemē! Transfērs uz viesnīcu Negombo. Atpūta okeāna krastā. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

3

Brokastis. Kolombo, valsts galvaspilsēta, kura mainās ļoti strauji un veco ēku vietā zibens ātrumā izaug debesskrāpji. Šeit redzēsiet budistu un hinduistu tempļus, Neatkarības laukumu, holandiešu baznīcu, Parlamenta ēku. Pa ceļam uz Polonnaruvu, apmeklēsim Dambullas tempļa alu kompleksu. Tas ir viens no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā. Atrodas 350 metru augstā klintī un to veido piecas alas ar unikāliem sienu un griestu gleznojumiem, kas vēl joprojām nav zaudējuši sākotnējās krāsas. Ievērojama ir Budas statuju kolekcija, lielākā daļa statuju ir vairāk nekā 2000 gadu senas. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

4

Brokastis. Polonnaruvas apskate. 11.-13.gs. tā bijusi salas galvaspilsēta. Pilsēta celta blakus milzīgam un senam mākslīgajam ezeram. Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stūpas un Gal Vihara akmens Budas skulptūras. Pēcpusdienā džipu safari Minnerija nacionālajā parkā. Te mājvietu sev raduši ne tikai sambarbrieži, leopardi un ziloņi, bet arī 160 putnu, 25 reptiļu un vairāk nekā 70 tauriņu sugu. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

5

Brokastis. Dosimies aplūkot 8. pasaules brīnumu - Sigīrijas klints cietoksni – komplekss 200 metru augstā klints virsotnē, 4. gadsimtā to uzcēla karalis Kasiapa. Kāpiens augšup pa daudzajiem pakāpieniem - freskas un skats, kas paveras klints virsotnē, ir ieguldīto pūļu vērts. Lielu ieguldījumu Šrilankas ekonomikā dod garšvielu tirdzniecība. Viesosimies garšvielu plantācijā, kurā tiek audzēti– kanēlis, pipari, muskatrieksti. Apciemosim audumu fabriku, kurā vērosim, kā top apgleznotie audumi. Kandi pilsētā apmeklēsim Budas Svētā Zoba templi – celts 16. gadsimtā, tur glabājas viena no svētākajām budisma relikvijām – Budas zobs, kas kontrabandas ceļā, princeses matos, tika atvests uz Šrilanku. Fanfaru un bungu skaņu pavadībā noskatīsimies mūku rituālu – svētības ceremoniju. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

6

Brokastis. Apmeklēsim Pinnavelas ziloņu audzētavu, redzēsim ziloņu peldes ezerā, varēsim pabarot mazos zilolēnus. Karaliskais botāniskais dārzs Peradenijā – tiek uzskatīts par īstu miera oāzi trokšņainajā Kandi, te aug 4000 dažādu augu sugu – palmas, orhidejas un citi eksotiskie augi. Kandi - tirgus laukums, dārgakmeņu muzejs un nacionālais šovs. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

7

Brokastis. Dodamies uz Nuwara Eliya. Pa ceļam apmeklēsim tējas plantāciju un tējas fabriku. Redzēsim, kā tējas lapas žāvē un šķiro, uzzināsim visu par dažādu veida tējām, nobaudīsim tasi svaigas tējas. Nuwara Eliya dibinājuši angļu kolonisti, to joprojām dēvē par “mazo Anglijas pilsētiņu” – angļu arhitektūra, pilsētas ainava, kopti dārzi un bruģēti celiņi... Vakariņas. Nakts viesnīcā.

8

Bokastis. Dodamies uz Indijas okeāna piekrasti. Baltas smilšu pludmales, saule un peldes debeszilajā okeāna ūdenī. Brīvais laiks atpūtai. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

9

Bokastis. Brīvais laiks atpūtai Indijas okeāna piekrastē. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

10

Bokastis. Brīvais laiks atpūtai Indijas okeāna piekrastē. Vakariņas. Nakts viesnīcā.

11

Brokastis. Brīvs laiks pludmalē. Transfērs uz lidostu. Pirms lidojuma būs iespējams nopirkt pēdējos suvenīrus..Lidojums Kolombo – Stambula 21:25 – 06:25;

12

Lidojums Stambula – Rīga 10:00 – 12:00.  

Papildus informācija:

PDF fails

Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Avio biļete Rīga – Stambula – Kolombo – Stambula – Rīga;
 • Nododamā bagāža līdz 30 kg, rokas bagāža līdz 8kg;
 • Ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā;
 • Transfēri lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Komfortabls transports visa ceļojuma laikā, pēc programmas;
 • Mitināšanās 3*-4* viesnīcās;
 • Brokastis un vakariņas;
 • Krievu valodā runājošs vietējais gids;

Papildus izmaksas:

 • Vīza – 35 EUR;
 • Personīgie izdevumi;
 • Apdrošināšana;
 • Ieejas maksas, degustācijas ~ 175 EUR;
 • Pateicības naudiņas vietējiem šoferiem, gidiem.
 • Ja nepieciešams, piemaksa par vienvietīgu nummuru – 370 EUR.
Lai uzzinātu sīkāku informāciju:

Jūsu vārds (obligāts)

Jūsu e-pasts (obligāts)

Jūsu Telefona numurs (obligāts)

Jūsu ziņa

Atsauksmes

Esi pirmais, kas atstāj iespaidus par “Šrilanka”