Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     AVIĀCIJAS PASAULE - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 18. martā.

Liepāja - Rīga - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Vides aktīvists Als Gors reiz teicis, ka ceļošana lidmašīnā ir dabisks veids, kā likt sev izskatīties tieši kā pases fotogrāfijā. Lidosta Rīga ir daudzu ceļojumu un stāstu sākumpunkts. Lai kļūtu par modernu, starptautisku lidostu – Baltijas tranzīta centru, lidosta ir piedzīvojusi vērienīgus celtniecības un rekonstrukcijas darbus. Apmeklējot lidostu, būs iespēja iepazīties ar lidostas vēsturi, tās attīstību, aviosabiedrībām, maršrutiem un citu ar lidojumiem saistītu informāciju.
NB! Līdzi jāņem pase vai ID karte. Lūdzam neņemt līdzi šķidrumus, kuru ietilpība pārsniedz 100 ml vienā iepakojumā, kā arī priekšmetus ar smailu galu vai asām malām (piemēram, šķēres, naži utt.).

Rīgas aviācijas tehnikas muzejs ir vienīgais šāda veida muzejs Baltijā un viens no lielākajiem Eiropā, kurā esošie eksponāti vākti 40 gadus. Šeit, gluži kā pansionātā, savas dienas pavada tie lidaparāti, kas savu laiku jau nokalpojuši un tagad ir devušies pelnītā atpūtā - kopā 47 eksponāti. Apmeklētājiem ir iespēja gan no iekšpuses aplūkot draudzīgi noskaņoto helikopteru Mi-6, gan arī apskatīt pasažieru lidmašīnas An-24B salonu un pilotu kabīni. Muzejā ir aplūkojams arī helikopters Mi-24A, kas faktiski ir lidojošs tanks - smagākais, ātrākais un efektīvākais kaujas helikopters pasaulē. Savukārt lidmašīnu, kas līdzīga tai, ar kuru tikai veikts slavenais lidojums no Helsinkiem uz Maskavu ar nosēšanos Sarkanajā laukumā, muzejā atstājis kāds vācu tūrists, kurš bija atlidojis uz Rīgu viesoties.

Pusdienu pauze atpūtas kompleksā "Lido". Tā ir vieta, kur var ne tikai garšīgi paēst, bet arī atpūsties ar visu ģimeni. Gandrīz 5 ha lielajā atpūtas centra teritorijā atrodas gan plašs ēdināšanas komplekss, gan atrakciju parks, kas īpaši sajūsmina mazākos apmeklētājus.

Mencendorfa nams ar savu 17.-18. gs. mājokļa noskaņu ir vienīgais šāda tipa muzejs Baltijā. Muzejs – Rīdzinieku māja iepazīstina apmeklētājus ar turīga rīdzinieka sadzīves kultūras tradīcijām. Ekspozīcijas lielāko daļu veido unikāli 17.-18. gs. griestu un sienu gleznojumi. Tiem ir pieskaņoti vēsturiski interjeru priekšmeti no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma, radot katrai telpai citādu raksturu un noskaņu. Apmeklētājiem iespējams paciemoties senajā veikala telpā, virtuvē ar manteļskursteni, viesu salonā, deju zālē, “dzejnieka istabā”, ģimenes kapelā, saimnieka istabā, “Meitenes istabā”, kā arī ielūkoties vēsturiskajās pagraba velvēs un romantiskajos bēniņos, kur mājvietu radušas izstāžu zāles.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 23 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
  • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Lidosta Rīga – 2,90 EUR;
  • Mencendorfa nams – 1,71 EUR / 1,00 EUR (stud.) / 0,85 EUR (pens., skol.);
  • Aviācijas tehnikas muzejs – 5,00 EUR / 3,00 EUR (pens.) / 2,00 EUR (skol.);
  • Pusdienas Lido

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

 PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
 
 
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.