Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     PAVASARA BRĪNUMI SALASPILĪ - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 8. aprīlī.           

Liepāja - Rīga - Salaspils - Liepāja

07:00 izbraukšana no Liepājas.

Tas nekas, ja aiz loga pelēks... LU Botāniskajā dārzā plaukst acālijas. No tām daudzas Botāniskajā dārzā aug vairāk nekā 50 gadus, un to ziedu vainags sasniedzis jau 2 metru apkārtmēru. Pavisam dārza kolekcijā ir 124 acāliju šķirnes - tā ir lielākā acāliju kolekcija Baltijā. Turpat Tropu tauriņu mājā ikvienam būs iespēja piedzīvot tropu eksotiku - izjust tauriņu spārnu vēdas, augu smaržu un džungļu klimatu. Interesanti, ka ne tikai tauriņi ir dažādu krāsu un lieluma, atšķiras arī to kūniņas - ir krāsainas, neparastu formu, līdzīgas nelieliem mākslas darbiem.

Netālu no Rīgas omulīgi koku paēnā dzīvo Svilpaunieku bazāra Podnieku sēta. Podnieku sēta ir vieta, kur notiek īsts brīnums – radīšanas brīnums! No māla top krūzes un podiņi, svilpaunieki un šķīvji, un viss, ko vien var un nevar iedomāties. Podnieku sētā mūs sagaidīs stāsts par trauku tapšanas procesu, kā arī podnieku darbnīcas, malkas cepļa, dārza svilpaunieku apskate. Iespēja iegādāties keramikas traukus un svilpauniekus.

Pusdienu pauze atpūtas kompleksā "Lido". Tā ir vieta, kur var ne tikai garšīgi paēst, bet arī atpūsties ar visu ģimeni. Gandrīz 5 ha lielajā atpūtas centra teritorijā atrodas gan plašs ēdināšanas komplekss, gan atrakciju parks, kas īpaši sajūsmina mazākos apmeklētājus.

Salaspils Botāniskajā dārzā mūs priecēs lielākā augu kolekcija Baltijā ar vairāk nekā 14 000 augu dažādību. Botāniskā dārza pērle ir nesen atklātā oranžērija, kas ir viena no modernākajām un lielākajām visā Baltijā. Tur aplūkojami ap 1700 augu taksoni no visiem kontinentiem, izņemot Antarktīdu. Ekspozīcija ir bagāta ar tropu, augļu kokiem un augiem, kā arī dažādiem eksotiskiem un vēl neredzētiem brīnumiem!

Doles sala ir maza oāze starp lielām apdzīvotām vietām – Rīgu, Ķekavu un Salaspili. Un šajā oāzē atrodas Daugavas muzejs –  vienīgais upes muzejs Latvijā, kurā iespējams iepazīties ar unikālām fotogrāfijām un īpašām stāstījumu kolekcijām par Daugavas vēsturi un nozīmi. Interesanti, ka šī apkaime akmens laikmetā bijusi pirmā apdzīvotā vieta pašreizējās Latvijas teritorijā. Muzejā apskatāma iespaidīga ekspozīcijas kolekcija, jo arheologi Doles salā strādājuši desmit gadu!

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 22 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris);
  • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Salaspils botāniskais dārzs – 2,50 EUR / 1,50 EUR (pens., stud.) / 0,70 EUR (skol.)
  • Rīgas botāniskais dārzs – 2,50 EUR / 2,00 EUR (pens., stud.) / 1,00 EUR (skol.);
  • Tauriņu māja – 4,00 EUR / 2,00 EUR (pens., skol.);
  • Podnieku sēta – 1,50 EUR;
  • Daugavas muzejs – 2,00 EUR / 1,00 EUR (pens., skol., stud.)

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
 
 
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.