Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     VITAMĪNU TŪRE - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 22. aprīlī.  

Liepāja - Pūre - Tukums - Liepāja

08:00 no rīta izbraukšana no Liepājas.

Veselīgo našķu degustācija „Kangaros”, kur no pašu audzētiem augļiem un ogām jau 9 gadus ražo garšīgus un veselīgus kārumus – žāvētus augļus un ogas, ievārījumus, sīrupus, čatnijus. Visi garšīgie produkti tiek gatavoti „kā mājās”, bez nekādām sliktām piedevām, garšas pastiprinātājiem, stabilizētājiem, realizācijas laika pagarinātājiem u.t.t.. Saimniecība ir pavisam neliela, un arī ražošanas apjomi ir mazi, bet katram nomizotajam, sagrieztajam, izžāvētajam vai izvārītajam gala rezultātam burciņā vai tūtiņā ir klāt arī šķipsniņa mīlestības, kas ielikta gan audzējot, gan ražojot.

Jaunmoku pils, kuras neogotiskā stila formas apvienojušās ar jūgendstila elementiem, ir īpaša vieta starp Latvijas arhitektūras šedevriem. Nogaršosim dažādu veidu tējas, kas vāktas pils dārzā un tās teritorijā. Malkojot gārsu sakņu, nātru, raspodiņu, bērzu lapu un daudz citu tēju, uzzināsim par to dziedniecisko spēku un ietekmi uz veselību.

Rožu pilsētā Tukumā baudīsim pusdienas. Gardēžiem iesakām nobaudīt īpašus gardumus – Tukuma rožu kokteili un Tukuma veltnīti. Tukums izceļas starp citām pilsētām ar īpašu auru un mājīgumu. Tā ir vieta, kur satiekas mazpilsētas miers ar mūsdienu dzīves spraigumu.

Ne velti runā, ka šokolāde palīdz izstrādāties „laimes hormonam”. Šokolādes labā ietekme uz veselību nav tikai mīts. Tā ne tikai uzlabo garastāvokli, bet arī aizkavē novecošanos un uzlabo smadzeņu darbību.  Pūres Šokolādes muzejā iepazīsimies ar kakao un šokolādes vēsturi un dosimies atraktīvā ceļojumā trifeļu istabā. Degustēsim šokolādi, kā arī meistarklasē izgatavosim šokolādes figūriņas un praline. Izveidotos saldumus varēsiet paņemt līdzi. Iespēja iegādāties Pure Chocolate gardo produkciju.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 22 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris);
  • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Pūres Šokolādes muzejs – 5 EUR / 3,50 EUR (skol., pens.) / 2,00 EUR (bērni 3-6 g.);
  • Jaunmoku pils – 3,50 EUR;
  • „Kangari” – 2 EUR

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.