Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     KŪRORTPILSĒTA JŪRMALA - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 6. maijā.

Liepāja - Jūrmala - Liepāja

07:00 izbraukšana no Liepājas.

Jūrmala – lielākā Baltijas valstu kūrortpilsēta, ko izsenis slavenu darījuši maigais klimats, jūra, veselīgais gaiss un 32,8 km garā balto smilšu pludmale. Vietējā gida pavadībā iepazīsim pilsētu, kura izceļas ar stilistiski un funkcionāli daudzveidīgu arhitektūru - krāšņām villām, jūgendstila pieminekļiem, klasicisma paraugiem, tautas celtniecības tradīciju paraugiem, pagājušā gadsimta sākumā celtajām koka vasarnīcām un mūsdienu kūrortiestāžu ēkām.

Dzintaru koncertzāle ir plaši pazīstama pēc tajā rīkotajiem starptautiskajiem festivāliem un koncertiem. Uzkāpsim uz leģendārās Lielās zāles skatuves, apskatīsim restaurēto, 1936. gadā celto vēsturisko Mazo zāli, nokļūsim aizskatuvē un grimētavās, aplūkosim VIP mākslinieku atpūtas istabu, kā arī uzzināsim, kādas slavenības šeit uzstājušās.
NB! Ja ekskursijas dienā koncertzālē norisināsies mēģinājumi un apmeklējums nebūs iespējams, dosimies apskatīt mirdzošo gleznu teātri INNER LIGHT.

2016. gada augusta beigās tika atklāts no jauna restaurētais muzejs – Raiņa vasarnīca. Jaunā ekspozīcija, ko veidojuši muzeja speciālisti sadarbībā dizaina biroju H2E, saucas pavisam vienkārši – “Es un Tu”. Tā veltīta Raiņa un Aspazijas mīlestībai un daiļrades virsotnēm, ko atklāj viņu kopdzīves mezglpunkti un daiļrades process. Rainis atzinis: „Man patīk šis klusums, tīrais, svaigais gaiss. Nekur nejūtos tik labi, kā še.”

Lielais Ķemeru tīrelis ir viens no lielākajiem sūnu purviem Latvijas piekrastē, kas ļauj iepazīt cilvēka darbības neskartu dabu. Īpaši ainavisks tas kļūst saullēkta un saulrieta stundās, tāpēc purvu ir iecienījuši fotogrāfi un citi skaistu skatu baudītāji. Ķemeru purva taku veido divi apļi, kas izvietoti līdzīgi kā astotniekā. Līdz ar to ir iespēja izvēlēties tuvāko, "mazo" apli 1,4 km, vai iet visu maršrutu pilnībā - 3,4 km. Lielākajā aplī ir izbūvēts skatu tornis.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 25 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Raiņa vasarnīca – 2,00 EUR / 1,00 EUR (pens., skol., stud.);
  • Dzintaru koncertzāle - 2,50 EUR/ 2,00 EUR (pens., stud.) / 1,50 EUR (skol.)

INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties. 

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
 
 
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.