Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     CERIŅU SVĒTKI IEGRIEŽ VASARU - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 27. maijā.

Liepāja - Dobele - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Dobele – viena no saulainākajām Latvijas pilsētām! Tā atrodas ar vienu kāju Zemgales auglīgajā līdzenumā, ar otru – Kurzemes gleznainajos pakalnos. Šeit ir daudz unikālu vietu un lietu, ko apskatīt un izbaudīt – ne tikai brīnumainais ceriņu dārzs, bet arī Livonijas ordeņa pilsdrupas, Tirgus laukums un Ginesa rekorda cienīgā aka. Pilsdamās pavadībā dosimies ekskursijā pa Dobeli un pilsdrupām.

P. Upīša ceriņu dārzs – 1996. gadā Dobelē, sagaidot selekcionāra Pētera Upīša 100. dzimšanas dienu, izveidots ceriņu ainavu parks, kur cilvēkiem par prieku zied Pētera Upīša radītās ceriņu šķirnes un hibrīdi, kā arī ir iespēja aplūkot interesantākās ārzemēs veidotās šķirnes un iepazīties ar mūsdienīgu augļu dārzu. Ceriņu dārzs ir viens no Dobeles atpazīstamākajiem zīmoliem, tāpēc maija beigās Dobelē norisinās Ceriņu svētki. Svētku laikā var baudīt ne tikai ceriņu jauko smaržu, bet arī apmeklēt amatnieku tirdziņu, dažādas atrakcijas un koncertus.

Pokaiņu mežs - ļoti sena, gleznaina un neparasta vieta, kas jau gadiem satrauc cilvēku prātus un liek tiem traukties uz tālo mežu, lai to skatītu savām acīm. Dziednieki, ekstrasensi un atsevišķi zinātnieki apgalvo, ka Pokaiņi ir sena un nozīmīga svētvieta. Par redzējumiem, enerģijām un dažādām izjūtām mums stāstīs vietējā gide, kas zina daudzus Pokaiņu noslēpumus.

Ķeveles avotiem, tāpat kā Pokaiņu mežam, piemīt īpaša enerģētika. Tas kopš seniem laikiem zināms ar savu dziedinošo spēku, tāpēc ticis lietots dažādos veidos – gan slimo vietu apmazgāšanai, gan acu gaišumam, gan nedzīstošu brūču ārstēšanai. Runā, ka Ķeveles avotu ūdens ļoti spēcīgi iedarbojas uz cilvēka imūnsistēmu, palielinot tās spēku.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 23 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Gida pakalpojumi;
  • Vietējie gidi Dobelē un Pokaiņu mežā

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • P. Upīša ceriņu dārzs – 3,00 EUR / 2,00 EUR (skol., pens.);
  • Pokaiņu mežs - 2 EUR / 1,70 EUR (skol., stud., pens.)

INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties. 

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
 
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.