Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     PEONIJU SVĒTKI - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 17. jūnijā.    

Liepāja - Pelči - Talsi - Lauciene - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Pelču muižas pils celta no 1903. līdz 1904.gadam pēc arhitekta V. Neimaņa projekta un tiek uzskatīta par vienu no agrīnākajām Latvijas muižām, kurā jūtama jūgendstila ietekme. No 19.gadsimta beigām līdz 1920.gadam muiža piederēja firstu fon Līvenu dzimtai. Šobrīd ēka pielāgota Pelču pamatskolas vajadzībām. Šeit Jūs dzirdēsiet dažādas senas leģendas un nostāstus par Pelču muižu.

Peoniju svētki Pelčos!  Jūnija dārza karalienes viennozīmīgi ir krāšņās un daudzveidīgās peonijas. Tās izceļas ne tikai ar savu krāšņo ārieni, bet arī ar senu vēsturi un daudzveidīgu izmantošanu. Peonijas tautas valodā sauktas arī par pujenēm, pojenēm. Peonija vienuviet var augt kaut simts gadu! Ne velti viens no labākajiem pasaules peoniju speciālistiem Viljams Kreklers sacījis, ka tās ir mūža stādījums. Dzīvās mūzikas pavadījumā izstaigāsim skaisto dārzu!

Talsi – deviņu pakalnu pilsēta! Šī pilsēta cauri gadsimtiem, pat mūsdienu steidzīgajā laikmetā, spējusi apvienot mūsdienīgas pilsētas attīstības tendences ar rimtas un mierīgas mazpilsētas savdabīgo šarmu. Talsus visos laikos var salīdzināt ar lepnu kurzemnieci – tā ir atturīga, noslēpumaina, strādīga. Pilsētas ekskursija un pusdienas pauzīte!

Ziemciešu audzētava "Puķu lauki" ir ģimenes uzņēmums, kura darbības mērķis ir sniegt ikvienam iespēju veidot savu apkārtējo vidi labāku un krāšņāku. "Puķu lauki" ir orientējušies uz ziemciežu audzēšanu. Šeit izstaigāsim un apskatīsim skaisto dārzu. Kā arī katram būs iespēja iegādāties stādus savam dārzam!

Laucienē apskatīsim Nurmuižas pils ēku kompleksu. Nurmuižas pils celta 16. gs. beigās – 17. gs. sākumā, un ir viena no pēdējām ordeņa celtajām pilīm Livonijā. Pils rietumu spārna pirmajā stāvā saglabājusies pils kapela ar skaistām gotiskām velvēm, bet no pēdējām pārbūvēm pils otrajā stāvā saglabājušās bijušās reprezentācijas telpas – ēdamistaba, zāle un muzikantu istaba. Šobrīd ir atjaunota arī dārznieka māja un kalpu māja.

Nurmes jeb Nurmuižas baznīca neapšaubāmi ir viena no Kurzemes arhitektūras un mākslas skaistākajām pērlēm. Baznīca šajā vietā, kur Talsu pauguriene sāk lēzeni slīdēt uz jūras pusi, atrodas vairāk nekā 400 gadus.

Labam dienas nobeigumam apmeklēsim Hercoga Jēkaba "Riesling" vīnogu audzētavu un ķirbju dārzu Rendā. Šī ir viena no Hercoga Jēkaba vēsturiskajām vīna darītavu vietām Abavas ielejā. Degustēsim vīnu un ķirbju sēklu eļļu!    

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 25 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi;
  • Vietējo gidu pakalpojumi.

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Peoniju svētki - 2 EUR;
  • Nurmuižas pils - 2 EUR pieaugušajiem, 1,80 EUR pensionāriem;
  • Nurmuižas baznīca - 1 EUR;
  • Riesling vīna darītava - 5 EUR/ 3 EUR.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:


     AP SAULI - PA PASAULI !!!

    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.