Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     UZ LIETUVU PĒC UGUNSDZIRAS UN PIEDZĪVOJUMIEM - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 20. maijā. 

Liepāja - Kauņa - Viļņa - Traķi - Liepāja

1. DIENA

06:30 izbraukšana no Liepājas.

Brauciens līdz Kauņai. Šī kalnainā pilsēta lepojas ar kompaktu, labi saglabātu un apskates objektiem bagātu vecpilsētu. Ekskursijas laikā redzēsim Kauņas pilsdrupas, Rātslaukumu ar rātsnamu, ko sauc par „Balto gulbi”, „Pērkona namu” (gotiska būve, ko būvējuši Hanzas tirgotāji); Sv. Pētera un Pāvila baziliku, kuras interjerā skatāmi vairāki vērtīgi sakrālās mākslas darbi un unikālas griestu šūnveida velves.

Alkoholisko dzērienu ražotājs „Stumbras” Kauņā ir izveidojis pirmo un vienīgo muzeju, kas veltīts Lietuvas „grādīgās dziras” vēsturei. Šeit var iepazīties ne tikai ar ražotnes vēsturi, bet arī iepazīties ar produkciju un tās ražošanas tehnoloģijām. Apmeklējuma laikā uzzināsim, kā notiek pats ražošanas process, kā dzērieni tiek pildīti pudelēs, kā notiek filtrēšanas process un kā rodas degvīns, liķieris un dažādi balzami. Piedalīsimies profesionālu tehnologu vadītā dzērienu degustācijā, kuras laikā atklāsim garšu nianses. Ekskursijas beigās iespēja iegādāties ne tikai dažādus dzērienus, piemēram, slaveno uzlējumu „999”, bet arī unikālu ekstraktu, ko var nopirkt tikai šeit!

Vakarpusē iebraukšana Viļņā – Lietuvas galvaspilsētā, kas sevī apvieno vecpilsētas šarmu un mūsdienīgas vēsmas.  Dosimies uz akvaparku „Vichy”, kas ir lieliska izklaides vieta visai ģimenei! Akvaparkā atrodas Lavas un Bora Bora pirts komplekss, kurā ir 5 veidu pirtis, džakuzi, iespaidīgas kaskādes, milzīgs baseins, 8 dažādu augstumu nobraucienu trases, 9 ūdenskalniņi un daudz dažādu trubu. Bet vislielāko sajūsmu sagādās atrakcija "Mauru kliedziens", kas darbojas pēc svārsta mehānisma principa un ir pati augstākā (15 m) šāda veida atrakcija pasaulē slēgta tipa ūdens atrakciju centros.
Līdzi jāņem: peldkostīms vai peldbikses, ērtas gumijas čības un dušas kosmētika, dvielis.

Naktsmītnes 3* viesnīcā Viļņas centrā.

2. DIENA

Brokastis. Pilsētas apskates ekskursija: katoļu baznīcas un katedrāles, viduslaiku torņi, pilsētas galvenie laukumi. Viļņa ir slavena ar grezno vecpilsētu, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Tās šaurajās, bruģētajās ieliņās un grezno ēku dažādajos arhitektūras stilos jūtama Lietuvas senā, unikālā elpa.  Pēc ekskursijas brīvais laiks.

Tikai 28 km attālumā no tagadējās galvaspilsētas Viļņas atrodas agrākā Lietuvas galvaspilsēta Traķi. Spožākais pilsētas elements ir majestātiskā un grandiozā Traķu ezerpils, kas iekļauta UNESCO kultūras mantojumā. Šī iespaidīgā valdnieku rezidence, kas celta 15. gadsimtā, apmeklētājiem ļauj izjust patieso viduslaiku gaisotni. Interesanti, ka Traķu ezerpils ir vienīgā pils Austrumeiropā, kas atrodas starp trim savienotām salām ezera vidū, un līdz tai var nokļūt pārejot pāri diviem tiltiem.

Vakarā atgriešanās Liepājā.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 69 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
 • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, stāvvietas;
 • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
 • Naktsmītnes 3*  viesnīcā ar brokastīm

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Traķu pils  – 7 EUR / 3,50 EUR (skol., stud., pens.);
 • „Stumbras” ražotne ar degustāciju – 12 EUR;
 • Funikulieris un sv. Pētera baznīca Kauņā ~4 EUR;
 • Akvaparks „Vichy” – 23 EUR (3 h);
 • Piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 15 EUR;
 • Veselības apdrošināšana

INFORMĀCIJA:

 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.