Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     ĶIRŠU FESTIVĀLS ŽAGARĒ - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 15. jūlijā.
 

Liepāja - Mažeiķi - Žagare - Akmene - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Viesošanās pie zāļu sievas Jadvigas, kas netālu no Mažeiķiem ievāc un žāvē ekoloģiskas zāļu tējas. Tā vien šķiet, ka viesmīlīgajai kundzei ir tēja, kas ārstē jebkuru kaiti. Viesošanās laikā piedalīsimies tēju degustācijā, kā arī dosimies pastaigā pa saimniecību un dārzu, kurā aug ap 300 dažādu ārstniecības augu. Jadviga pēc izglītības ir farmaceite un ikvienam ieteiks vispiemērotāko tēju, ko varēs arī iegādāties!

Farmācijas muzejs – aptieka Viekšņos ir vienīgais šāda tipa muzejs Lietuvā. Tas pārsteidz ne tikai ar senlaicīgiem farmaceitu instrumentiem, mērglāzēm un receptēm, bet arī ar interesantiem stāstiem. Kopš aptiekas atklāšanas 1859. gadā, šeit norisinājušies daudzi leģendām apvīti notikumi. Ne velti kādreiz vietējie iedzīvotāji to sauca par burvju aptieku!

Lieliska pēcpusdiena Žagarē nelielā pilsētiņā Svētes krastos, kas viesiem dāvā daudz pārsteigumu! Jaunākajā pilsētas daļā atrodas Žagares muižas komplekss, kas ir spilgtākais klasicisma paraugs Lietuvā. Žagare ir zināma arī ar senām zirgkopības tradīcijām, tāpēc nozīmīgākā muižas kompleksa daļa tieši ir staļļi, manēža, ratnīca un citas zirgkopības ēkas, pie kurām atrodas arī hipodroms. Svētes upes ūdenskritums, kas pārsteidz ar iespaidīgo izmēru un mūra konstrukcijām. Senākā ēka pilsētā – vecās Žagares baznīca, kuru dēvē arī par Sv. Barboras baznīcu. Visjocīgākais apskates objekts Žagarē – zīmīgā Podu māja, kas daudzos izraisa neizpratni un izbrīnu.

Žagares gada notikums – Ķiršu festivāls! Tas ik gadu tradicionāli pulcē lielus un mazus apmeklētājus, sagādājot neaizmirstamus mirkļus un piedzīvojumus. Ķiršu festivāls apmeklētājiem piedāvā plašu koncertprogrammu, putnu biedēkļu parādi, sporta spēles, teātra izrādes un dažādus pārsteigumus. Plašā izklaides programma nav iedomājama bez tirdziņa, kur atrodami vien Žagarei raksturīgi labumi. Šeit noteikti ir jāizbauda ne tikai Žagares ķirši, bet arī izslavētie Žagares cepumi un īpašais ķiršu ievārījums, kas darināts pēc senas vietējās receptes.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 21 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Farmācijas muzejs – 1,60 EUR / 0,80 EUR;
  • Jadvigas tējas – 3 EUR

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!

    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.