Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     KRĀSAINIE KURZEMES DAIĻDĀRZI - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 22. jūlijā.

Liepāja - Talsi - Lauciene - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Viesošanās ziemciešu audzētavā „Puķu lauki”, kuras darbības mērķis ir sniegt ikvienam iespēju veidot savu apkārtējo vidi labāku un krāšņāku! Savu ieguldījumu šī mērķa sasniegšanā „Puķu lauki” redz audzējot un piedāvājot dekoratīvos stādus. Lai varētu piedāvāt augstas kvalitātes stādus, audzētava specializējusies konkrētu augu grupu audzēšanā – ziemcietes, graudzāles (zāļveida ziemcietes) un cirpto bukšu formas. Ekskursija saimnieku pavadībā, konsultācijas un iespēja iegādāties stādus.

Talsi – deviņu pakalnu pilsēta! Šī pilsēta cauri gadsimtiem, pat mūsdienu steidzīgajā laikmetā, spējusi apvienot mūsdienīgas pilsētas attīstības tendences ar rimtas un mierīgas mazpilsētas savdabīgo šarmu. Talsus visos laikos var salīdzināt ar lepnu kurzemnieci – tā ir atturīga, noslēpumaina, strādīga. Pilsētas ekskursija un pusdienas pauzīte!

 „Kurzemes sēklas” ir labi pazīstams uzņēmums dārzeņu un puķu audzētāju aprindās visā Baltijā. Dosimies pastaigā pa parauglaukiem, kas priecē ikvienu ar augu dažādību, krāsu un formu daudzveidību. Vasarā šeit var pamielot acis ar raženiem tomātiem, bet rudenī priecāties par dārzeņu devumu un ziemciešu krāšņumu!

Dienliliju dārzā ir apskatāmas un nopērkamas gan pasaulē slavenu dienliliju selekcionāru šķirnes, gan dārza saimnieka V. Baņģiera selekcionētās dienliliju šķirnes. Kopumā dārzā var apskatīties un iegādāties vairāk kā 950 dažādas dienliliju šķirnes! Dārzā katrs var atrast stādus savai gaumei un rocībai. 

Turpat esošā vīnu darītava „Vējkalnietis” piedāvā iegādāties un nogaršot mājas vīnus! Vīni tiek darināti tikai no Latvijas dabā vai kultūrā augušām izejvielām – augļiem, ogām, dārzeņiem, ziediem.  Iecienītākie ir dižbrūkleņu, aveņu-upeņu, zemeņu, rabarberu, ērkšķogu vīni. Degustēsim 5 veidu vīnus un iepazīsim vīnu pasauli. Interesanti, ka darītava ražo arī ziedu vīnus. Pazīstamākie ir plūškoka, balto ceriņu un rožu ziedu vīni, kuri vairākus gadus ir uzvarējuši Latvijas vīnu konkursa eksotisko vīnu grupā.

Abavas rumba ir otrs platākais Latvijas ūdenskritums un viens no populārākajiem dabas objektiem Latvijā. Šī ir ļoti skaista vieta, tāpēc daudz fotografēta, pārsvarā no labā krasta, un tās attēli bieži publicēti dažādos preses izdevumos un tūrisma ceļvežos. Abavas rumbas tiešā tuvumā ir izveidota atpūtas vieta. Šeit iespējams ne tikai baudīt ūdenskritumu un tā dabiskās masāžas, bet arī izklaidēties un atpūsties.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 20 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Puķu lauki – 1 EUR;
  • Dienliliju dārzs – 1 EUR;
  • Vīna degustācija – 3 EUR;
  • Abavas rumba – 1 EUR / 0,80 EUR

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.