Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     VENTSPILS CAURI GADSIMTIEM - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 2. septembrī.

Liepāja - Ventspils - Jūrkalne - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Ventspils – viesmīlīga piejūras pilsēta, kur harmoniski sadzīvo osta un Zilā karoga pludmale. Pilsēta, kas lepojas ar savu ventiņ’ valodu, savu karogu, naudu – ventiem – un kas ciemiņus allaž sagaida ar atvērtu sirdi. Ventspils neatstāj vienaldzīgu, ikkatrs šeit atradīs kaut ko sev.

Izbrauciens ar ekskursiju kuģīti „Hercogs Jēkabs”, kas jau vairāk kā 20 gadus iepriecina ventspilniekus un pilsētas viesus. Kopš 1995. gada pašaizliedzīgi kalpojot atpūtas un tūrisma sezonas laikā, „Hercogs Jēkabs” kļuvis par miljonāru – uz tā klāja atpūtušies vairāk kā miljons pasažieru! Izbrauciena laikā var apskatīt, kā izskatās Ventspils no ūdens puses, Latvijā vienīgais paceļamais tilts, kā arī vieta, kur Ventas upe ietek jūrā.

Baltijā modernākajā un lielākajā digitālajā planetārijā, kas atrodas Ventspils Jaunrades namā, var rast atbildes uz jautājumiem par Visumu un planētām. Zvaigžņu šova un 360 grādu filmas demonstrācija, kas atklās Visuma noslēpumus.

Amatu māja atrodas atjaunotajā Kurzemes hercogistes senākajā skolas ēkā, kas pārtapusi par mūsdienīgu kultūras objektu. Te iekārtotas foto, audēju un podnieka darbnīcas, kā arī suvenīru salons. Amatu mājā atrodas arī 19. gs. stilā iekārtota mācību klase, kurā apgūsim rakstīšanu ar grifelēm uz šīfera tāfelītēm pēc glītrakstīšanas visstingrākajām pamatprasībām.

Livonijas ordeņa pils ir vecākais viduslaiku cietoksnis Latvijā, kas gandrīz nemainīgi ir saglabājis savu pirmatnējo apjomu un mūsdienās ir viens no pazīstamākajiem Ventspils pilsētas simboliem. Telpās, kur moderns interjers harmonē ar vēsturisko vidi, ierīkots Ventspils muzejs, un apskatāmas ekspozīcijas par pils, ostas, Ventspils un novada vēsturi, dodot iespēju ikvienam ceļot cauri gadsimtiem.

Jūrkalnē ir viena no gleznainākajām Baltijas jūras piekrastēm Latvijā, kas apbur ar savu mežonīgumu. Stāvkrasts, kas vietām sasniedz pat 20 m augstumu, krasi kontrastē ar lēzeno Ventspils, Liepājas vai Rīgas jūrmalu. Saulriets Jūrkalnē katru vakaru ir citādāks, bet vienmēr - burvīgs!

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 20 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieri) un ceļa izdevumi;
  • Grupas vadītāja–gida pakalpojumi;
  • Vietējie gidi apskates objektos

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Kuģītis „Hercogs Jēkabs” – 1,40 EUR / 0,60 EUR (skol., stud., pens.);
  • Planetārijs – 3,00 EUR / 1,50 EUR (skol., stud., pens.);
  • Amatu māja – 0,90 EUR / 0,40 EUR (skol., stud., pens.);
  • Livonijas ordeņa pils – 2,10 EUR / 1,10 EUR (skol., stud., pens.)

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

 PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.