Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     RUDENS KOLKAS PUSĒ - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 9. septembrī. 

Liepāja - Pāce - Dundaga - Kolka - Pitrags - Liepāja

08:00 izbraukšana no Liepājas.

Kolkasrags ir dabas dota satikšanās vieta. Kolkasragā satiekas cilvēks ar dabu un saullēkts ar saulrietu. Šeit saskaras jūras un līča ūdeņi, veidojot virpuļus un aizraujošus viļņu rakstus. Kolkasrags ir skaista, bet kuģošanai ļoti bīstama vieta, par ko brīdina aiz 6 km garā sēkļa uz mākslīgas salas uzbūvētā bāka.

Pitrags pārsteidz ar daudziem nostāstiem un teikām par jūras laupītājiem un tā piekrastē nogrimušiem kuģiem. Tas atrodas slavenajā Lībiešu krastā, kas ir šaura piekrastes josla ar veco lībiešu zvejniekciemu kultūrvidi. Viesosimies pie vietējā zvejnieka, kurš cienās ar dažādiem zivju kūpinājumiem, pastāstīs par zvejošanu un Lībiešu krasta zvejnieku rūdīto spītu. Turpat būs iespēja aplūkot visdažādākos senatnīgo žogu veidus vienuviet, kā arī pastaigāties pa meža taku.

Pāce ir vienīgā vieta Kurzemē, kur pārstrādā vilnu un, cik zināms, tad arī vienīgā vieta Latvijā, kur veic pilnu vilnas pārstrādes procesu. Šeit vilna tiek mazgāta, vērpta un pārstrādāta līdz mīkstām un krāsainām dziju šķeterēm. Siltākām sajūtām varēs iegādāties vilnas kārstuves produkciju – dažādus dziju veidus un īstas vilnas segas. Pretī krāsainam rudenim – ar krāsainiem, siltiem rokdarbiem un sajūtām!

Dundagas pils – viena no Lielākajām Kurzemes pilīm, ar kuru saistās daudz teiku un nostāstu. Laika gaitā pils ir daudzkārt pārbūvēta, jo, cietusi karos un ugunsgrēkos. Tomēr Dundagas pils ir saglabājusies un tiek aktīvi izmantota vēl mūsdienās, saglabājot savdabīgu, smagnēju senatnes auru. Savdabīgo auru rada arī pils spoks – Zaļā jumprava, ko Dundagas pils darbinieki mīļi sauc par gariņu. Pilī bieži varot dzirdēt Zaļās jumpravas soļus, kā viņa aizcērt durvis vai dungo kādu dziesmiņu.

Šlīteres bāka ir otra vecākā bāka Latvijā. Tagad tā vairs nepilda navigācijas funkcijas, bet priecē savus apmeklētājus. Tur skatāma ekspozīcija par Slīteres nacionālu parku un bākām, bet no skatu torņa paveras lielisks skatu uz mežiem, Zilo kalnu krauju un 5 km attālo jūru. Skaidrā laikā no bākas var saskatīt pat Sāmsalu – emocijas un saviļņojums garantēts!

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 23 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Brauciens ar autobusu (TV, WC, kondicionieris) un ceļa izdevumi;
  • Gida pakalpojumi

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Pāces vilnas kārstuve – 0,50 EUR;
  • Dundagas pils – 2,00 EUR  / 0,85 EUR (skol.);
  • Šlīteres bāka – 1,20 EUR / 0,60 EUR (skol.);
  • Kūpinātu zivju degustācija Pitragā  – 2,50 EUR

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.