Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     SAULES PILSĒTA ŠAULI - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - AP SAULI.

Izbraukšana: 2017. gada 16. septembrī

Liepāja - Šauļi - Krusta kalns - Liepāja

 

07:00 izbraukšana no Liepājas. Ierašanās Šauļos, ceturtajā lielākajā Lietuvas pilsētā, Saules un lietuviešu festivālu galvaspilsētā.

Pastaiga Šauļu vecpilsētā, kur atrodas septiņi Saules objekti: pieminekļi, skulptūras ziedu veidojumi u.c. vides akcenti, kas padara pilsētu krāšņu un pievilcīgu visos gadalaikos.

Sv.Apustuļu Pētera un Paula Baltā katedrāle – viens no skaistākajiem Lietuvas dievnamiem. Tā pirmā satiek visus ceļotājus, jo, šķiet, visi ceļi, kas ved uz Šauļiem, orientēti precīzi uz 70 metru augsto šīs katedrāles torni. Katedrāles dienvidu sienu rotā visvecākais saules pulkstenis Lietuvā. Tas ir vienīgais tāda tipa pulkstenis valstī, kas rāda precīzu laiku.

Atjaunotā Haima Frenkeļa greznā villa un parks ir viena no skaistākajām vietām Šauļos. Ēka piederēja ādas fabrikas īpašniekam Haimam Frenkelim un celta 1908. gadā. Uzbūvēšanas datums ir iemūžināts vējrādī. Villā iekārtotas trīs interjera zāles: Bibliotēka, Dzeltenā viesistaba un Zilā viesistaba, kā arī četras galerijas. Frenkeļa villā apskatāmas vairākas interesantas izstādes (kurpju kolekcija, ieroču kolekcija). Blakus villai saglabājies parks ar dekoratīvu strūklaku.

Saldumu fabrikas „Rūta” apmeklējums. Tur būs iespēja palūkoties uz gandrīz četrus tūkstošus seno šokolādes vēsturi, noklausīties stāstījumā, kā tā tika ražota senāk un kā tagad, kā arī pašam izmēģināt roku šokolādes gatavošanā. Protams, būs iespēja arī iegādāties saldumus mājās palicējiem.

Kaķu muzejs – šeit aplūkojami vairāk kā desmit tūkstoši kaķu no visas pasaules – tie iekārtojušies pašās neparastākajās vietās – krāsainās vitrāžās, kāpņu margu ornamentos, uz gaismekļiem utt. Kaķēni radīti no porcelāna, kristāla, dzintara, keramikas u.c. Kur tikai paskatīsieties, visur tikai kaķi!

Brauciens uz Krustu kalnu – īpašo lietuviešu un visas pasaules katoļticīgo svētvietu, no kuras Pāvests Jānis Pāvils II svētīja Baltiju un pasauli.

Atgriešanās Liepājā ~ 21:00.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 23 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
  • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi;
  • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi.

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Saldumu fabrika „Rūta” – 11 EUR / 9 EUR (skol., pens.);
  • Haima Frenkeļa villa – 3 EUR / 1,50 EUR (skol., pens.);
  • Kaķu muzejs – 1,50 EUR / 1 EUR (skol., pens.)

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.