Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     GRIEĶIJA UN KORFU - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - FENIKSS CEĻOJUMI

Izbraukšana: 2017. gada 17.jūnijs.

Sibiu, Kalampaka, Meteora, Loutraki, Atēnas, Epidaura, Nafplija, Mikēnas,  Idras sala, Areopoli, Limeni, Vatija, Kerkira, Saranda, Šibenika

1. DIENA
Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.

2. DIENA
Brokastis. Ceļš pa Ungāriju, Rumāniju. Vāciešu dibināta XII. gs. Sibiu pilsēta. Nelielā pauze tās vēstruriskajā centrā. Ceļš pa Rumāniju. Nakts - viesnīcā Bukarestes apkaimē.

3. DIENA
Brokastis. Ceļs pa Rumāniju. Donavas šķērsošana. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Grieķijā Kalampakā.

4. DIENA
Brokastis. Meteoras apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas pilsētiņas centrā. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā Lutraku kūrortpilsētā, kura atrodas pie Jonijas jūras Korintas līča. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, restorāniem, bāriem. Šī kūrortpilsēta plaši pazīstamā ar saviem minerālūdens avotiem. Nakts – viesnīcā kūrortpilsētā.

5. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām. Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei, muzeju apmeklēšanai un iepirkšanās pastaigām. Vakarā, pēc vēlēšanās - grieķu folkloras programma ar vakariņām. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

6. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Idras salu. Ir iespēja doties izbraukumā ar kuģi pa Egejas jūru un apmeklēt Idru - vienu no krāšņākajām salām Egejas jūras Saronikas līcī. Tā ir viena no klusākajām un tīrākajām salām. Ēzeļi un mūļi ir Idras salas vienīgais transports, jo te pastāv aizliegums braukt ar automašīnu. 17.-19. gs. no jūras tirdzniecības gūtā peļņa nodrošināja Idrā augstu dzīves līmeni, ko arī šodien var redzēt salas lieliskajā arhitektūrā, jo Idra saglabājusi savo pievilcīgo izskatu un šarmu. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

7. DIENA
Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakarpusē - kruīzs ar kuģīti pa Korintas kanālu, kas savieno Egejas jūru un Jonijas jūru. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

8. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mani pussalu. Mani pussala atrodas Peloponesas dienvidos, Lakonijā, kur dzīvo spartiešu pēcteči. Areopoli – XIX gs. Neatkarības karu sākumvieta. Limeni un tās līcis. Mani pussalas nami-torņi kalnos, lieliskās ainavas. Pauze Vatijā - pamestajā pilsētā. Pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

9. DIENA
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Argolīdu. Iepazīšanās ar Argolīdu Peloponesas pussalā. Korintas kanāla šķērsošana. Fotopauze. Senā Epidauras teātra apmeklējums, kam piemīt unikāla akustika. Pirmās brīvās Grieķu valsts galvaspilsētas Nafplijas apskate. Mikēnas) - senas civilizācijas centrs, kur tika atrasta Agamemnona zelta maska. Agamemnona pils „ciklopiskie mūri”. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.

10. DIENA
Brokastis. Ceļš pa Grieķiju. 2883 m garš Rio-Antirio vanšu tilts. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korfu salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Korfu salu. Iepazīšanas ar salas galvaspilsētu – Kerkiras pilsētu: Palea Poli, Spianada, Vecā Citadele, Jaunā Citadele, Sv. Spiridona baznīca. Eksistē uzskats, ka Kerkiras pilsēta ir visskaistākā pilsēta Grieķijā. Atgriešanās - vakarā. Nakts - viesnīcā Grieķijas ziemeļrietumos vai Albānijas dienvidos.

11. DIENA
Brokastis. No rīta – pauze Albanijas Rivjērā Sarandas  kūrortpilsētā. Ceļš pa Albāniju, Melnkalni, Horvātiju. Nakts – viesnīcā Horvātijas dienvidos.

12. DIENA
Ceļš pa Horvātiju. Pauze Šibenikā. Ceļš pa Horvātiju, Slovēniju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.

13. DIENA
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī no 13. uz 14. dienu - ierašanās Rīgā

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 575 EUR  EUR 395.00 - sēdvietas 12.un 13.rindā
                                            EUR 415.00 - SPO līdz 31.05

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris);
 • Naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas,
 • Brokastis viesnīcās pēc programmas,
 • Ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Meteoras klosteris – 3 EUR;
 • Korintas kanāla kruīzs – 25 EUR;
 • Brauciens uz Atēnām – 40 EUR;
 • Grieķu vakars (ieskaitot vakariņas ar vīnu) – 45 EUR;
 • Atēnu Akropole – 20 EUR;
 • Brauciens uz Argolīdu – 35 EUR;
 • Epidauras teātris – 8 EUR;
 • Mikēnas – 12 EUR;
 • Brauciens uz Idras salu (ieskaitot kuģu biļetes) – 55 EUR
 • Brauciens uz Mani pussalu – 45 EUR;
 • Brauciens uz Korfu salu (ieskaitot kuģu biļetes) – 55 EUR;
 • Medicīniskā apdrošināšana – no 0.60 EUR dienā

INFORMĀCIJA:

 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.