Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     BOSNIJA HERCOGOVINA un HORVĀTIJA - Autobuss no Liepājas !!

Brauciena organizators - KULTŪRAS CEĻŠ

Izbraukšana: 2017. gada 01.jūlijs

 

1. DIENA
Agri no rītas izbraukšana no Liepājas, Saldus un Rīgas. Lietuva, Polija. Viesnīca Čehijas pierobežā Ostradā.

2. DIENA
Brokastis. Čehija, Austrija, Horvātija, Bosnija Hercogovina  ir valsts Balkānu rietumos, kas nosaukumu ir aizguvusi no diviem tās reģioniem. Bosnija aizņem valsts ziemeļu apgabalus, savukārt Hercegovinai paliek pārēja dienvidu daļa. Galvenās valsts pilsētas ir galvaspilsēta Sarajeva, Banja Luka ziemeļrietumu reģionā. Banja Lukas apskate. Viesnīca Banja Luka.

3. DIENA
Brokastis. Brauciens uz Mostaru.  Turku laika mantojums  ir vecpilsēta, kas celta 17.gs., bagāto tirgoņu nami, varkaļu amatnieku tirdziņš.  Mostaras simbols ir slavenais tilts – Kriva Čuprija pāri Neretvas upei,  kuru uzcēla 16gs. vidū – turku Osmāņu impērijas valdīšanas laikā. Nesenā kara laikā tilts tika sagrauts, bet tagad atjaunots un iekļauts UNESCO sarakstā. Šodien pilsēta ir Hercegovinas kultūras, politiskais un finanšu centrs. Ierašanās Makarskā un iekārtošanās apartamentos. Makarska ir kūrortpilsētiņa Adrijas jūras piekrastē, Dalmācijas reģionā, Biokovas kalnu grēdas pakājē. Makarska ir pazīstama ar savu ostu, palmu promenādi, Svētā Pētera pussalu, dažādām kafejnīcām, bāriem, augļu, dažādu preču un suvenīru  tirgiem un, protams, pludmali. Šeit saule spīd vairāk kā 2750 stundas gadā, bet gaisa temperatūra ir virs 20° C no jūlija līdz septembrim, kā arī kristāldzidrajā jūrā ūdens temperatūra šajos mēnešos ir virs ~20° C

4. DIENA
Brauciens līdz Medžgorjei - vienai no visvairāk apmeklētajām svētvietām visā pasaulē.  Medžgorje- tulkojumā nozīmē ,,vieta starp kalniem”. Šajā vietā 1981.gadā sešiem maziem bosniešu bērniem parādījās Svētā Jaunava Marija. Kopš tā laika uz Medžgorji plūst svētceļnieku pūļi. Ceļš līdz Kravices ūdenskritums, viens no dabas retumiem Bosnijā Hercogovinā. Apartamenti Makarskā.

5. DIENA
 Adrijas jūras pērle. UNESCO objekts. Tā ir apjozta ar bieziem akmens mūriem, kur iespējams uzkāpt un pastaigāt. Pilsētā ir brīnišķīga viduslaiku arhitektūra ar ēku skulpturāliem rotājumiem, baznīcām un pilīm, terasveidīgām , šaurām ielām, kā arī ar plato ar balto marmoru klāto galveno ielu. Atpakaļceļā iepirkšanās upes Neretvas ielejā (augļi, vīni, eļla u.c.)  Apartamenti Makarskā.

6. DIENA
Ceļojums ar kuģi pa Adrijas jūru, pikniks uz kuģa. Apmeklēsim  Hvaras salu. Tā ir skaitā smaržīgo lavandu sala, tur ir arī labas pludmales un neliela pilsētiņa. Apmeklēsim arī Bračas salu, tā ir trešā lielākā Adrijas jūras sala. Salas dienvidrietumu piekrastē pie Bolas atrodas slavenā  Zelta raga pludmale – trīsstūrveida zemes strēle, kas stiepjas jūrā un, mijoties paisumam ar bēgumu, maina formu. Būs laiks peldēties un sauļoties šajā ragā. Apartamenti Makarskā.

7. DIENA
Brīva diena Makarskā. Iespēja uzkāpt Biokovo kalnā –kanjonā. Apartamenti Makarskā.

8. DIENA
Agri no rīta izbraukšana no Makarskas. Pa ceļam iespēja iebraukt (varianti: Splitā, Trogirā, vai Zagrebā).  Ceļš līdz  Budapeštai. Viesnīca Budapeštā.

9. DIENA
Brokastis. Izbraukšana uz Krakovu, Polijas karaļu pilsētu. Iespēja apskatīt pilsētu. Viesnīca Krakovā.

10. DIENA
Brokastis. Izbraukšana uz Latviju. Ierašanās vēlu vakarā.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 438 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Transporta izdevumi;
  • Ceļa nodokļi;
  • Viesnīcas ar brokastīm;
  • Apartamenti Makarskā (4-, 6,-vietīgi dzīvokļi ar 2-vietīgām guļamistabām privātmājās ar virtuvi, dušu, CW);
  • Grupas vadītāja un gida pakalpojumi;
  • Ceļojuma apdrošināšana

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Kravices ūdenskritums - 2 EUR;
  • ieejas biļete uz Dubrovņika mūra - 90 HRK/30 HRK=11 EUR/4 EUR;
  • ar kuģi pa Adrijas jūru - 35 EUR/25 EUR;
  • brauciens līdz Biokovo kalnam - 12-13 EUR.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!
    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.