Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     TALLINA UN ZIEMEĻIGAUNIJA (Krievu valodā) - Autobuss no Liepājas !

1. DIENA

06:30 izbraukšana no Liepājas.

Brauciens līdz Pērnavai, neliela pauze. Pērnava ir skaista, vēsturiska kūrortpilsēta ar nelielu ostu, un tā tiek dēvēta par Igaunijas vasaras galvaspilsētu. Skaistā pludmales promenāde ir kā radīta nesteidzīgām pastaigām. Pērnava ir īsta paradīze arī arhitektūras un vēstures cienītājiem, jo pilsēta var lepoties ar 11 000 gadu senu vēsturi.

Ziemeļigaunijas pērle – 6 m augstais Keilas ūdenskritums, kur uzņemti skati filmai Vella kalpi. Skaistās Tūrisalu klintis – jūras stāvkrasts, kura augstums sasniedz pat 30 m. No augstā zemesraga, kas iesniedzas jūrā, paveras gleznains skats uz jūru, Vēna-Jēsū un Sūrupi pussalas akmeņaino piekrasti. Ierašanās Tallinā.

Tallina – skaistā un romantiskā Igaunijas galvaspilsēta. Pastaiga Tallinas vecpilsētā. Tallinas vecpilsēta un senā nocietinājuma siena ar sargtorņiem: Kiek in de Kok, Garais Hermanis, Resnā Margarita, rātslaukums, Ņevska katedrāle Tompea kalnā, skatu laukums uz Lejaspilsētu un jūru, rātslaukums, vecākais publiskais pulkstenis Tallinā un interesantie vecpilsētas pagalmiņi. Brīvais laiks. Naktsmītnes blakus vecpilsētai.

2. DIENA

Brokastis.

Modernais jūras muzejs Lennusadam, kuru nereti dēvē par vienu no aizraujošākajiem Eiropas muzejiem. Tā ekspozīcija ir izvietota vēsturiskajos hidroplānu celtniecības angāros, kas atrodas zem ūdens, ūdenī un virs ūdens. Interaktīvas spēles, izbrīnu raisoši eksponāti un iespēja pabūt īstā zemūdenē! Patīkamu apmeklējuma noslēgumu piedāvā kafejnīca MARU vai plašais muzeja veikals.

Pastaiga Kadriorga pils parkā. Krāšņām puķu dobēm greznotais Gulbju dīķis un uz pili vedošā promenāde ir lieliska vieta burvīgām fotogrāfijām! Kadriorgas pils tiek uzskatīta par Igaunijas arhitektūras grandiozāko pils un parka kompleksu. Tā ir labi saglabājusies, 18. gadsimta sākuma ķeizariskā vasaras rezidence. Šobrīd ēkā apskatāma Igaunijas Mākslas muzeja ārzemju mākslas kolekcijas izstāde. Vēlu vakarā atgriešanās Liepājā.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 75 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

  • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
  • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
  • Naktsmītnes ar brokastīm

PAPILDUS IZMAKSAS:

  • Jūras muzejs – 14 EUR / 7 EUR (bērniem, studentiem
  • Kadriorgas pils – 5,50 EUR / 3,50 EUR (bērniem studentiem, pensionāriem)

INFORMĀCIJA:

  • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties.
  • Ceļojumam derīga pase vai personas apliecība (eID).
  • Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 30. jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti) nav derīgas ceļošanai.
  • Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība.
  • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!


    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.