Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
     Persijas līča princeses Abu Dabi un Dubaija

Brauciena organizators - AP SAULI.

   09.03.2018. – 16.03.2018.

 

Apskatiet Persijas līča pērles no visdažādākajiem rakursiem, izbaudiet arābu šeihu cienīgas izklaides un smelieties iedvesmu no pasaules neparastākajiem arhitektūras pieminekļiem. Neaizmirstamas tikšanās un daudz saules pozitīvam emocijām pilnā ceļojumā.
 
Ceļojuma cena -  987 EUR

1. DIENA
11:00 tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula 12:55 – 16:50; Stambula – Dubaja 19:35. – 01:05. Transfērs uz  viesnīcu.
 
2. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks atpūtai vai par papildus maksu – 60 USD,  6-7 stundu gara Dubajas iepazīšanas ekskursija. Apmeklēsim modernāko un elegantāko Dubajas rajonu – Dubai Marina, kurā atrodas gan mazi veikaliņi un kafejnīcas, gan augstas klases restorāni. Aplūkosim astoto pasaules brīnumu – cilvēku izveidotu salu palmas formā un tās rotu – slaveno Atlantis viesnīcu (foto pauze). Nakts viesnīcā Dubaijā.
 
3. DIENA
Brokastis. Burj Khalifa. Jums kādreiz ir gribējies pieskarties debesīm? Piedāvājam doties uz pasaules augstākās ēkas Burj Khalifa skatu torni, kurš izvietots 124 stāvā. No 650 metru augstuma paveras pārsteidzošs skats uz Dubaju, Miera arhipelāgu , Palmu salām un pat uz blakus esošajiem Emirātiem. Kā iedvesmas avots torņa dizainam arhitektam Adrianam Smitam kalpoja tuksneša ziediņš - Hymenocallis. Ēkai pieder 16 pasaules rekordi – šobrīd visaugstāk esošais peldbaseins (76. stāvā) un visaugstāk esošā mošeja pasaulē (158. stāvā). Paviesosimies milzīgajā tirdzniecības centrā Dubai Mall, kur varēsiet aplūkot arī lielisko akvāriju. Vakarā vērosim muzikālo strūklaku šovu. Nakts viesnīcā Dubajā.
 
4. DIENA
Brokastis. Brīvais laiks atpūtai.. Pēcpusdienā dosimies iepazīt pilsētas senāko daļu. Apskatīsim Zelta tirgu, garšvielu tirgu... Būs iespējams arī izbraukt ar laivām, lai redzētu ostu, moderno apbūvi, tiltus.
 
5. DIENA
Brokastis. Dosimies uz Abu Dhabi. Brīva pēcpusdiena atpūtai. Tie kuri vēlēsies, apmeklēs ,,Ferrari world” https://ferrariworldabudhabi.com/ru/ , vai tikko kā atvērto Abu dhabi mākslas muzeju Luvru,  vai arī atpūsties jūras krastā.  Nakts viesnīcā Abu Dabi.
 
6. DIENA
Brokastis. Brīva diena vai par papildus maksu (65 USD) Abu Dabi apskates ekskursija. Dosimies uz vienu no arābu pasaules skaistākajām pilsētām – AAE galvaspilsētu. Vēl pavisam nesen šī pilsēta bija neliela apmetne ar mazām būdiņām. Šodien tā ir plaukstošs biznesa centrs ar vareniem mošeju minaretiem, lieliskām strūklakām, mirdzošiem debesskrāpjiem un zaļiem parkiem un dārziem. Jūs sagaida etnogrāfiskā ciematiņa apskate, baltā forta Al Hosnas – senās Abu Dabi šeiha rezidences apmeklējums, šeiha Zaeda mošeja. Nakts  viesnīcā Abu Dabi.
 
7. DIENA
Bokastis. Brīvs rīts atpūtai. Izrakstīšanās no viesnīcas. Pēcpusdienā iespējams piedalīties Džipu safari – 95 USD . Dosimies prom no pilsētas burzmas uz tuksnesi saulrietā, kad smilšu kāpas var ieraudzīt aizraujošā gaismēnu dejā rietošās saules staros. Baudīsim vakariņas zem zvaigznēm, arābu tuksneša beduīnu dejas un mūziku. Tie, kuri vēlēsies, varēs doties nelielā pastaigā kamieļa mugurā, būs iespējams arī tikt pie neliela hennas zīmējuma. 23:00 transfers uz  lidostu Abu Dhabi.
 
8. DIENA
Lidojums 02:40 – 06:35 Abu Dhabi – Stambula; 10:00 – 12:00 Stambula - Rīga

papildinformācija

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 987 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Avio biļete Rīga – Stambula – Dubaja;  Abu Dabi - Stambula  – Rīga;
 • Nododamā bagāža līdz 30 kg, rokas bagāža līdz 8kg;
 • Ēdināšana un dzērieni lidojumu laikā;
 • Transfēri lidosta – viesnīca – lidosta;
 • Nakšņošana 3*- 4* viesnīcās;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Apdrošināšana;
 • Ekskursija uz Dubajas senāko daļu.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Dubajas apskates ekskursija – 60 USD;
 • Burj Kalifa – 40 USD;
 • Abu Dhabi apskates ekskursija – 65 USD;
 • Džipu safari – 95 USD;
 • Sabiedriskais transports Dubajā;
 • Personīgie izdevumi.

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

 • Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.
 • Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

 • LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

Svarīgi:

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucēju ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru – 300 EUR; Šobrīd, bez papildus piemaksas par vienvietīgu nummuru, ceļojumā varam piedāvājam doties 1 dāmai, kura vēl nav atradusi sev līdzbraucēju!

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!

    Atpakaļ


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.