Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Aviobiļetes
Prāmju biļetes
Ceļojuma plānošana
Apdrošināšana
Vīzu noformēšana
Dāvanu karte
    Aviobiļetes

                             

Aviopārvadājumi kļūst aizvien lētāki, un tieši mēs vislabāk zinām, kur šīs lētās aviobiļetes ir pieejamas !!

Lidojumi sen vairs nav ekskluzīva lieta, tā ir nepieciešamība, ar ko mums nākas arvien vairāk saskarties. Izvēle ir Jūsu rokās, bet mūsu kompetence vienmēr Jums palīdzēs izdarīt pareizo izvēli!

Lai nodrošinātu mūsu klientiem vislabākos lidojumu nosacījumus mēs strādājam ar AMADEUS un GALILEO - globālajām on - line  aviobiļešu rezervāciju sistēmām. Tās nodrošina  pieeju vairāk nekā 450 pasaules aviokompānijām, viesnīcu ķēdēm un autonomas kompānijām.

Pie mums Jūs varēsiet iegādāties aviokompāniju  AIR BALTIC, KLM, LUFTHANSA, CZECH AIRLINES, FINNAIR, SAS, AUSTRIAN AIRLINES, LOT,  DELTA AIRLINES, AEROFLOT u.c. biļetes pāris minūšu laikā . Uz jebkuru vietu pasaulē!  

Uz starpkontinentālajiem reisiem, ja mēs zinām, ar kādu reisu  lidosiet, varam parādīt vietu izkārtojumu lidmašīnā, lai Jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko vietu un norezervēt to. Kas vēl? Mēs varam pasūtīt Jums sevišķu maltīti vai nokārtot citas Jūsu individuālās prasības.


AVIO BIĻEŠU CENAS

Katrā reisā ir pieejami vismaz 10 cenu līmeņi, un katram cenu līmenim tiek piešķirts burts  -  L; K; U; W; Q; H; M; S; Y; J; D. Tie atšķiras ar biļetes cenu un noteikumiem - piemēram, cik ilgā laikā pēc rezervēšanas ir jāizpērk biļetes, vai nopirktās biļetes ir nododamas atpakaļ u.t.t.

Piemērs : maršruts RĪGA - BARSELONA ( biļetes cena vienā virzienā )

L - 70 EUR / 49.20LVL
K- 105 EUR / 73.79LVL
U- 120 EUR /  84.34LVL
W-151 EUR /106.12 LVL
Q-165.05 EUR/116  LVL
H- 179 EUR / 125.80LVL
M- 194 EUR /135.64LVL
S - 236 EUR/165.86 LVL
Y- 265 EUR / 186.24LVL
J- 324 EUR / 227.71LVL
D-396 EUR / 278.31 LVL

> Cenu līmenis Jūsu biļetei tiek noteikts vadoties pēc brīvajām vietām attiecīgajā klasē rezervācijas brīdī !

Protams, ka visātrāk tiek izpirktas lētākās biļetes! Tapēc, lai 70 EUR / 49.20LVL
vietā nebūtu jāizdod 396 EUR / 278.31 LVL  par lidojumu uz vienu un to pašu vietu,  vienā lidmašīnā ar vienādu komforta līmeni,   iesakām nekavēties ar aviobiļešu rezervāciju . Dariet to savlaicīgi !

Parasti aviobiļetes ir jāizpērk 3 darba dienu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Tātad , droši variet veikt rezervāciju, ja arī uz doto brīdi Jums nav pieejama nepieciešamā naudas summa.

Protams, ja  pēc Jums dotā laika, biļeti neizpirksiet, rezervācija ies zudumā, un, iespējams,  pie atkārtotas rezervācijas veikšanas, biļetes cena jau būs dārgāka.  


AVIOBIĻEŠU MAIŅA UZ CITIEM LIDOJUMA DATUMIEM

Pirms Jūs izpērciet aviobiļeti , vienmēr noskaidrojiet pie ceļojuma konsultanta, vai Jūs šo biļeti varēsiet mainīt uz citiem lidojuma datumiem , ja radīsies tāda vajadzība !

Parasti ekonomiskās klases biļetes ir maināmas. Maksa par viena lidojuma datuma/laika maiņu ir 50 EUR / 35.14 LVL. Ja lidojuma datuma/laika maiņa nozīmē arī cenu līmeņa maiņu, jo iepriekšējais cenu līmenis ir jau izpirkts, Jums būs jāpiemaksā cenu starpība.

Biznesa klases biļetes var mainīt bez maksas!


Lai uzzinātu brīvo cenu līmeņa pieejamību, atsūtiet mums e-pastu laura@apsauli.lv ar precīzām norādēm par laiku, kad Jūs vēlētos braukt, maršrutu, braucēju skaitu un mēs piedāvāsim Jums izdevīgāko cenu uz doto brīdi!

 
Kādus priekšmetus drīkst ņemt līdzi kāpjot lidmašīnā

Principā jebkurus, izņemot tās mantas un priekšmetus, kas starptautiskā mērogā tiek klasificēti kā bīstami. Ar šo prieksmetu pilnu uzskaitījumu iespējams iepazīties Jūsu aviobiļetē. Lai lidmašīnā pārvadātu ieročus un rācijas..., vispirms nepieciešams nokārtot speciālu atļauju.  Speciālo bagāžu, piemēram, mūzikas instrumentus, iespējams pārvadāt lidmašīnas salonā un pat atsevišķā krēslā, ja vien pasažieris iegādājas papildus biļeti.

Bagāžas pārvadašana bez maksas

Ikvienā aviosabierdībā pastāv speciāli noteikumi, kas nosaka pieļaujamo bagāžas svaru, izmēru un daudzumu, kuru iespējams parvadāt bez maksas. Tūristu klasē bez maksas iespējams bagāžu, kuras svars nepārsniedz 20 kg, biznesa klasē - 30 kg, bet pirmajā klasē - 40 kg.

Lidojumiem uz ASV, Kanādu, Argentīnu, Brazīliju, Meksiku, bagāžai paredzēto vietu vērtē pēc diviem parametriem. Bez maksas pārvadājamajai bagāžai garums, platums un augstums nedrīskst pārsniegt 158 cm, bet svars nedrīkst būt lielāks par 32 kg. Gadījumā, ja Jūsu bagāža pārsniedz norādītos parametrus, tad formalitātes par tās pārvadāšanas ieteicams nokārtot jau savlaicīgi.

Ja Jūsu bagāža ir bojāta vai nozaudēta

Gadījumā, ja Jūsu bagāža ir nozaudēta, bojāta vai no tās ir pazudusi daļa mantu, tad, neizejot no ielidojužo pasažieru zāles jeb koridora, Jums jāgriežas lidostas birojā "LOST AND FOUND", lai sastādītu aktu par nodarītajiem bojājumiembagāžai tās pārvadāšanas laikā. Rakstisku pretenziju pārvadātājam ir jāiesniedz uzreiz pēc bojājuma atklāsanas, bet ne vēlāk kā septiņas dienas pēc bagāžas saņemšanas. Gadījumā, ja bagāža ir nozaudēta, tad pasažierim ir tiesības iesniegt rakstisku prasību pārvadātājam divu gadu laikā no brīža, kad lidmašīna ir pienākusi galamērķī.

Cik lielu rokas bagāžu iespējams ņemt līdzi salonā

Saskaņā ar noteikumiem uz vienu pasažieru vietu salonā iespējams ņemt vienu rokas bagāžu, kuru nav speciāli jāreģistrē, bet tās svaram ir jābūt ieskaitītam bez maksas pārvadājamās bagāžas svarā. Rokas bagāžas izmēri negrīkst pārsniegt noteiktus parametrus, t.i., tai jābūt tik mazai, lai to varētu ievietot plauktā vai palikt zem sēdekļa. Tā kā katrā lidmašīnā plauktu un sēdekļu izmēri ir dažādi, tad pasažieriem ir jābūt gataviem tam, ka lidostas personāls var palūgt nodot rokas bagāžu uz kopējās bagāžas nodalījumu.

!! Lielākā Eiropas zemo izmaksu lidsabiedrība Ryanair papildus kabīnes bagāžai, kas drīkst svert 10 kg un maksimālie izmēri var būt 55cm x 40cm x 20cm, atļauj ņemt līdzi lidmašīnā vēl vienu mazāku somu, kuras izmēri nedrīkst pārsniegt 35cm x 20cm x 20cm.  

!! Pasūtīt aviobiļetes : laura@apsauli.lv, Tel: 634 29955, Fax: 634 29966, Fr. Brīvzemnieka 38, Liepāja. 

!! Veikt rezervāciju pašam internetā : http://www.apsauli.lv/index.php?sp=4

                                                                               
                                                                     AP SAULI - PA PASAULI !!!    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.