Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Par Liepāju
Apskates objekti:
- kultūras objekti
- dabas objekti
Aktīvā atpūta:
- izjādes ar zirgiem
- atpūta uz ūdens
- pirtis
- citas izklaides
Ēdināšana
Naktsmītnes:
- viesnīcas
- jauniešu mītnes
- viesu mājas
- lauku mājas
- kempingi, bāzes
- telšu vietas
Tūrisma maršruti
Transfēri
    Īsumā par Liepāju

 LIEPĀJA atrodas Latvijas dienvidrietumu daļā, Baltijas jūras krastā. Tā aizņem 1,5- 6,5 km platu jūras piekrastes kāpu valni un aizkāpas līdzenumu piejūras zemienes Bārtavas līdzenumā. Iekšzemes pusē Liepāju norobežo Liepājas un Tosmares ezeri. Liepāja ir ievērojama ar savu "Zilā karoga" pludmali, kādu neatrast nekur citur. Liedaga smalkās, zeltaini baltās smiltis dažviet pat 70 metru platā joslā šķir jūru no kāpām un ir lieliska pastaigu, sportošanas un atpūtas vieta. Gar pludmali vairāk nekā 3 kilometru garumā stiepjas parks, kas iekopts 19.gs. otrajā pusē.

Pilsētas tiesības Liepājai piešķir 1625.gada 18. martā. Savu mantojumu pilsētā ir atstājuši gan zviedru karaļi un vācu baroni, gan krievu cari un somu jēgeri. Liepāja pat kādu brīdi ir bijusi Latvijas galvaspilsēta.

Liepājas unikālā arhitektūra dod iespēju iepazīties ar dažādu stilu un vecuma ēkām. Būdama atšķirīga un savdabīga, pilsētas arhitektūra ir viena no lietām, kas veido atmosfēru, kas piemīt tikai Liepājai. Liepājā ir skaitliski vislielākā koka apbūve Latvijā, arī daudzas ielas vēl aizvien klātas ar akmens bruģi. Īpaša pilsētas daļa ir Karosta, ko mantojumā ir atstājusi Krievijas Impērija un Padomju Savienība. Tā ir vieta, kas bijusi slēgtā zona gandrīz pus gadsimtu. Karosta neatstāj vienaldzīgu nevienu.

Liepājā lepojas ar vecāko profesionālo teātri Latvijā, opermākslu, simfonisko orķestri, muzejiem un galerijām, kā arī daudzām citām kultūras un mākslas vērtībām. Pasaules vērienu ir ieguvis Pianisma zvaigžņu festivāls. Starptautisku atzinību ieguvuši arī tādi roka festivāli kā "Liepajas Dzintars", "Beach Party", "Mēs Liepājai" un citi. Par tradīciju kļuvis Kurzemes rallijs, Jūras svētki un Starptautiskie Ziedu svētki.

Liepājas atrašanās vieta un nokļūšanas iespējas :

  • 220 km no Rīgas lidostas 
  • 125 km no Ventspils ostas
  • 100 km no Klaipēdas ostas
  •   60 km no Palangas un tās lidostas
  •     5 km no Liepājas lidostas

Rīgas un Palangas lidostas nodrošina ar regulārajiem starptautiskajiem reisiem. Piedāvājam arī noorganizēt čarterlidojumus un transfēra pakalpojumus.

NO RĪGAS :

Maršruts Rīga Liepāja Cena Km Ceļā Dienas
Rīga - Liepāja
18:30
21:35
9.51 EUR / 6.68 LVL
223
3:05

----5-7

Liepāja - Rīga


06:00


09:10


9.51 EUR / 6.68 LVL


223


3:10


1----6-

                                                                               
                                                                     AP SAULI - PA PASAULI !!!    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.