Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Par firmu
Darbinieki
Partneri
Kontakti
    Šis un tas par mums un jums


Tūrisma aģentūra "AP SAULI" Liepājā sava biroja durvis  pirmajiem apmeklētājiem vērusi 2000. gada 8. septembrī.

 

Pa šo laiku  jau ir izveidojies pastāvīgo klientu loks, kurš ik gadus turpina pieaugt, jo piedāvājam Kurzemes pusē dzīvojošiem klientiem visas tās pašas iespējas, ko viņi saņemtu Rīgā.  Mūsu sadarbības partneri ir visi lielākie Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Vācijas tūroperatori, tāpēc varam piedāvāt  klientiem tieši tādu pašu cenu, kādu viņš maksātu Rīgā.  Protams Klienta ziņā ir izvēlēties kurp doties, bet mūsu dienās   "laiks ir nauda "-  un tieši to mēs piedāvājam ekonomēt! 

Mūsu pakalpojumus izmanto dažādas organizācijas, uzņēmumi, iestādes un darba kolektīvi, kuri ir sapratuši, ka ērtāk izvēlēties sev vajadzīgo pakalpojumu  ir vienā vietā. Ja arī Jūs esat nolēmis ceļot ar tādām kompānijām kā NOVATOURS, TEZ TOUR,  ALIDA TURS, IMPRO, RELAKS TŪRE, AVEROJA, GORBANTS, OZOLCIEMS TŪRE u.c. droši dodieties pie mums, mēs ieteiksim labāko no visiem iespējamiem piedāvājumiem, piemeklējot ceļojumu gan pēc cenas,  gan laika, gan vēlamā komforta.

Mēs piedāvājam  arī iespēju nomāt dažādas ietilpības komfortablus autobusus braucieniem uz tuvām vai tālām vietām. Jūs apkalpos profesionāli autobusu vadītāji, kuri pa Eiropas ceļiem braukuši jau daudzus gadus.

Kolektīviem veidojam  maršrutus un organizējam ekskursijas  pēc individuālā pasūtījuma. Darbinieku augstā kvalifikācija un vairāku svešvalodu zināšanas ļauj veiksmīgi sadarboties ar ārzemju partneriem. Mūsu pakalpojumus izmanto daudzi radošie kolektīvi, kuru vēlme ir ne tikai apceļot skaistākās vietas Eiropā, bet arī  uzstāties ar saviem priekšnesumiem. 

Biznesa cilvēkiem, kuri dodas darba darīšanās uz jebkuru vietu pasaulē,  rezervējam aviobiļetes un naktsmītnes. Mūsu darbinieki ir ir saņēmuši sertifikātu par AMADEUS - globālās aviobiļešu online rezervācijas sistēmas apguvi. Strādājot ar AMADEUS, redzam visu aviokompāniju iespējamos lidojumus, cenas un vietu skaitu. Tāpēc mūsu ceļojumu konsultani var ieteikt klientiem, ar kuru aviokompāniju -  AIR BALTIC, SAS, LUFTHANSA, ČSA, LOT, KLM, FINNAIR u.t.t. dotajā brīdī visizdevīgāk  lidot. Savukārt  ar globālo  naktsmītņu rezervācijas sitēmām on-line varam pāris minūšu laikā redzēt brīvās vietas un cenas hoteļiem, kā arī veikt to rezervāciju  jebkurā vietā pasaulē.

Tiem, kam patīk labāk ceļot pa jūru, piedāvājam arī dažādu kompāniju prāmja biļetes. Dažkārt ir grūti izsvērt, ar kuru prāmi un no kurienes labāk būtu doties uz sev vajadzīgo vietu. Vai no Klaipēdas, vai Ventspils, vai Rīgas, vai tomēr no Tallinas? Arī uz šo jautājumu ar prieku Jums atbildēsim.

Diemžēl ne visur Latvijas pilsoņi vai nepilsoņi var doties bez vīzām. Tāpēc nodarbojamies arī ar vīzu noformēšanu uz Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu, Austrāliju, Kubu u.c. valstīm.

Dažkārt ceļojot mūs var piemeklēt visdažādākās ķibeles. Esam pārliecinājušies, ka visdrošāk tomēr doties pasaulē, ja ir laikus noformēta gan veselības , gan transporta līdzekļa apdrošināšana. Protams, veselības apdrošināšana nav obligāts pasākums, bet mēs vienmēr saviem klietnietiem cenšamies izskaidrot, kādas sekas var radīt šāda nevērība pret sevi un saviem ceļa biedriem. Tāpēc piedāvājam arī dažādu apdrošināšanas kompāniju polišu noformēšanu.

Mūsu darbinieki katru gadu dodas informatīvajos braucienos , lai paši pārliecinātos par servisu, kādu piedāvājam saviem klientiem. Tikai tad esam droši, ka spēsim Jūsu sapņus pārvērst īstenībā. Īsā laikā mēs esam ieguvuši stabilas firmas autoritāti. Ceram, ka mūsu tūrisma piedāvājumi iepriecinās Jūs ne tikai ar samērīgam cenām, bet arī ar augstu kvalitāti !

Tikai pateicoties jums, mūsu dārgie klienti,  pēc 12 gadu darba, 2012. gada 2. jūlijā  tika vērtas durvis AP SAULI filiālei Rīgā - Stabu ielā 44 , lai saviem uzticīgajiem klientiem, kas nedzīvo Liepājā būtu tuvāki un personīgāk sasniedzami.   

To, ka esam uzticama kompānija, varat pārliecināties LR Ekonomikas ministrijas mājas lapā, kurā esam reģistrējusies gan kā aģentūra, gan operators - tātad varam sniegt pilnu pakalpojumu klāstu. Arī klientu iemaksātās naudas drošības garantijas ir nodrošinātas LR likumdošanā paredzētajā kārtībā.

Tūrisma aģentūras „AP SAULI” darbinieki devās pieredzes apmaiņā pie sadarbības partneriem Eiropā.

ES Mūžizglītības programmas „Leonardo da Vinci” projektā „Profesionālās kvalifikācijas paaugstināšana jaunos tūrisma piedāvājumos valstī” ietvaros, uzņēmums SIA „A.P.AUTO” pieredzes apmaiņā pie sadarbības partneriem Ungārijā, Vācijā un Islandē nosūtīja 4 darbiniekus.

Projekta mērķis bija paaugstināt darbinieku profesionālo kompetenci tūrisma jomā, veidojot darbiniekiem dziļāku specializāciju noteiktās pakalpojumu jomās: aktīvais, tematiskais, grupu, individuālais u.c. tūrisms. Darbinieki, specializējoties katras valsts tūrisma īpatnībās, paaugstināja savu profesionālo konkurētspēju, savukārt uzņēmums, pateicoties darbinieku gūtajai pieredzei, var paplašināt savu tūrisma maršrutu un piedāvājumu klāstu.

Pieredzes apmaiņa tika realizēta no 2014.gada 1. jūnija līdz 2014. gada 22. decembrim. Projekta mērķi tika sasniegti un pieredzes apmaiņas prakse tika realizēta pilnībā. Pieredzes apmaiņas ilgums pilnībā nodrošināja nepieciešamo teorētisko un praktisko zināšanu ieguves apjomu un kvalitāti. Projekta dalībnieki saņēma EUROPASS Mobility dokumentu, kas apstiprina viņu gūtās zināšanas un piedalīšanos minētajā projektā.

 

"AP SAULI" piedāvā:

 • Ceļojumus ar autobusu un lidmašīnu;
 • Atpūtu pasaules slavenākajos kūrortos;
 • Autobusu ceļojumus  skolēnu un pieaugušo kolektīviem Latvijā , Baltijā un Eiropā;
 • Komfortablu Autobusu ( 47 viet.) un mikroautobusu ( 16 viet.) nomu; 
 • Ekskursiju programmas pa Liepāju;
 • Avio un prāmju biļetes (on-line);
 • Viesnīcu rezervēšanu visā pasaulē (on-line);
 • Individuālo braucienu izstrādāšanu;
 • Gidu pakalpojumus;
 • Auto nomu SIXT, AVIS, HERTZ u.c. (on-line); 
 • Vīzu noformēšanu;
 • Veselības apdrošināšanu ceļojuma laikā;
 • Piedāvājam ceļojumus uz kredīta.

 

AP SAULI - PA PASAULI !!!


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.