Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Par firmu
Darbinieki
Partneri
Kontakti
    Mūsu darbinieki

AGRIS PUMPURS

Direktors.

Tālrunis: +371 29205651
E- pasts: agris@apsauli.lv

Ar nolūku ir uzrādīts tikai mobilais telefons, jo viņu var raksturot pašu kā ļoti mobilu. Te viņš ir Liepājā, te Rīgā, te Vācijā , te Grieķijā vai vēl kādā vietā. Mūsu kompānijas " dzīvsudrabs" un " perpetum mobile". Esiet droši, telefons viņam vienmēr līdzi. Savējie viņu mīl!!

DACE PUMPURE

Biroja vadītāja, korporatīvo klientu apkalpošana, grupu pasūtījumi.

Tālrunis: +371 63429955
E- pasts: apsauli@apsauli.lv

Tieši pretēji. Sēdēs kā "ķipis" līdz vēlai naktij birojā - ja nu vēl kādam ko vajag! Un tavu brīnumu - izrādās ka vajag arī.. Visi pragmatiskie un eksistenciālie jautājumi  risināmi tieši ar viņu. Atbildīgais cilvēks, kas izstrādā braucienu maršrutus pasūtījumu grupām.

Viņas moto - manta nāk un iet, bet to pieredzi ko esi ieguvis ceļojot neatņems neviens !

DANITA GŪTMANE

Klientu apkalpošana un informācija

Tālrunis: +371 63429955
E - pasts: info@apsauli.lv

Paši brīnāmies, kur tik daudz mīļuma pietiek visiem! Ar katru parunāsies tā, it kā cita darba šinī dienā darāma nebūtu. Vienmēr bez steigas, bet precīzi kā "Šveices pulkstenis" izpildīs jūsu pasūtījumu un sameklēs jums vajadzīgo atbildi. Ja vēlaties doties ceļojumā vai atpūsties kādā no kūrortiem, Danita būs tas cilvēks, kas viemēr zinās par brīvajām vietām lidmašīnā vai autobusā, un kurš veiks visas rezervācijas, kas saistītas ar ceļojumu.

Cilvēks ar apbrīnojamām darba spējām !

ILONA JAKUTE

Aviobiļešu rezervācija, vīzas, prāmju biļetes.

Tālrunis: +371 63429414
E-pasts : ilona@apsauli.lv

Mūsu " ķeneris", kas izķeksēs vislabākās cenas aviobiļetēm ! Viņai pacietības pietiks meklēt visdažādākos savienojumus gan tālajiem lidojumiem, gan lidojumiem tepat pa Eiropu. Ilona vienlīdz labi pārvalda abas globālās rezervācijas sistēmas -  AMADEUS un GALILEO un vienmēr pārliecināsies, kurā sistēmā var dabūt "draudzīgākās "cenas klientiem. Viņas labestīgā un atsaucīgā sirds atsaucas uz katru  "palīgā "saucienu arī pēdējā brīdī, kad liekas - viss jau ir nokavēts!

BAIBA LIEPIŅA

Finansu daļa

Tālrunis: +371 63429966
E-pasts : baiba@apsauli.lv

Ja vajag izrakstīt rēķinus vai maksājuma uzdevumus, meklējiet Baibu. Viņa mums visiem ir neatsverams palīgs!! Viņa atceras visu - ne tikai summas, ko , kam un par cik ir jāpārskaita, bet arī kā mūsu klienti izskatās, kur viņi ir braukuši iepriekšējo reizi u.t.t. Īsāk sakot Baibiņa  katram no mums ir kā "labā" roka. Bez viņas mums visiem klātos grūti!

Viņas pārziņā ir arī transporta pakalpojumu pieteikumi un avio biļešu rezervācijas !

EDGARS LILIENFELDS

Autobusa SETRA S 315 HD šoferis

Tālrunis: +372 53170317

Ar viņu braukt ir patīkami - tā raksturo mūsu profesionālo darbinieku klienti. Edgars tiešām stūrē autobusu droši un pārliecinoši - gan pa kalnu serpantīniem, gan pa šaurajām vecpilsētas ieliņām, kur dažkārt svarīgs ir katrs centimetrs. Arī mēs  droši paļaujamies uz viņu, ja brauks Edgars, tad ar grupu viss būs kārtībā ! Tā no ceļojuma atgriezīsies tikai ar pozitīvām emocijām!

     
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.