Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana

Persijas līča princeses - Abu Dabi un Dubaja
 
Cena: 1298 EUR  
 
Izbraukšana: šim maršrutam izbraukšanas datumi pagaidām nav zināmi

Dubaja - Abu Dabi

 
Brauciena organizators - AP SAULI.
 

1. DIENA

10:00 tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Stambula 12:05 – 15:15 un Stambula – Dubaja 19:25. – 01:01. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Dubajā.

2. DIENA

Brokastis. Brīvais laiks. Pēcpusdienā Dubajas iepazīšanās ekskursija. Apmeklēsim modernāko un elegantāko Dubajas rajonu – Dubai Marina, kurā atrodas gan mazi veikaliņi un kafejnīcas, gan augstas klases restorāni, aplūkosim astoto pasaules brīnumu – cilvēku izveidotu salu palmas formā un tās rotu – slaveno Atlantis viesnīcu (foto pauze). Paviesosimies milzīgajā tirdzniecības centrā Dubai Mall, kur varēsiet aplūkot arī lielisko akvāriju.  Nakts  viesnīcā Dubajā

3. DIENA

Brokastis. Burj Khalifa. Jums kādreiz ir gribējies pieskarties debesīm? Piedāvājam doties uz pasaules augstākās ēkas Burj Khalifa skatu torni, kurš izvietots 124 stāvā. No 650 metru augstuma paveras pārsteidzošs skats uz Dubaju, Miera arhipelāgu, Palmu salām un pat uz blakus esošajiem Emirātiem. Pēc šo ambiciozo projektu autoru ieceres debesskrāpis kļūs par jaunā Dubajas centra pievilkšanas spēku. Kā iedvesmas avots torņa dizainam arhitektam Adrianam Smitam kalpoja tuksneša ziediņš - Hymenocallis. Ēkai pieder 16 pasaules rekordu – šobrīd visaugstāk esošais peldbaseins (76. stāvā) un visaugstāk esošā mošeja pasaulē (158 stāvā). Nakts viesnīcā Dubajā .

4. DIENA

Brokastis. Džipu safari. Dosimies prom no pilsētas burzmas uz tuksnesi saulrietā, kad smilšu kāpas var ieraudzīt aizraujošā gaismēnu dejā rietošās saules staros. Baudīsim vakariņas zem zvaigznēm, arābu tuksneša beduīnu dejas un mūziku. Nakts viesnīcā Dubajā.

5. DIENA

Brokastis. Kruīzā pa Dubajas līci būs iespējams apskatīt pilsētu no līča puses, nogaršot tradicionālos arābu ēdienus.  Nakts viesnīcā Dubajā.

6. DIENA

Brokastis. Brīva diena. Nakts viesnīcā Abu Dabi.

7. DIENA

Bokastis. Abu Dabi. Dosimies uz vienu no arābu pasaules skaistākajām pilsētām – AAE galvaspilsētu. Vēl pavisam nesen šī pilsēta bija neliela apmetne ar mazām būdiņām. Šodien tā ir plaukstošs biznesa centrs ar vareniem mošeju minaretiem, lieliskām strūklakām, mirdzošiem debesskrāpjiem un zaļiem parkiem un dārziem. Jūs sagaida etnogrāfiskā ciematiņa apskate, baltā forta Al Hosnas – senās Abu Dabi šeiha rezidences apmeklējums, šeiha Zaeda mošeja. Nakts  viesnīcā Abu Dabi.

8. DIENA

Bokastis. Brīva diena atpūtai. Nakts viesnīcā Abu Dabi.

9. DIENA

Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Dubaja -  Stambula: 06:55 – 10:45 un Stambula – Rīga 14:55 – 17:50.

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA: 1298 EUR

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Avio biļete Rīga – Stambula – Dubaja -Stambula – Rīga; (nododamā bagāža – 30 kg., rokas bagāža – 8 kg);
 • Nakšņošana viesnīcā ar brokastīm,
 • Krievu valodā runājošs vietējais gids;
 • Apdrošināšana;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi,
 • Transporta pakalpojumi;
 • Ekskursiju programma

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Personīgie izdevumi

PAPILDUS INFORMĀCIJA:

 • Latvijas pilsoņu pases, kas izsniegtas līdz 2002. gada 30. jūnijam (ar ielīmētu fotokartīti) nav derīgas ceļošanai.
 • Pasei jābūt derīgai pusgadu pēc plānotā atgriešanās laika.
 • Nepilngadīgām personām ceļojumā līdzi jāņem pase un dzimšanas apliecība.
 • Ceļojuma cena var palielināties LR likuma “Par PVN” izmaiņu gadījumā, kā arī atkarībā no degvielas cenas, lidostu nodokļu pieauguma.
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.