Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
ČĀRTERLIDOJUMI
Bulgārija - BULGĀRIJA
 BULGĀRIJA

Bulgārija - tā ir valsts ar senām tradīcijām un mūsdienīgu kultūru. Atpūtniekus šeit vilina maigais kalnu klimats, priežu mežu aromāts, pludmales smalkās zelta smiltis, tīrais Melnās jūras mierīgais smaragdzilais jūras ūdens, kurā sāls saturs divas reizes mazāks kā Vidusjūrā. Bulgārijas kūrortos ir daudz atveseļošanās centru, kuros nostiprina savu veselību ar dažādām medicīniskām procedūrām un dabas ārstnieciskām metodēm. Kūrortu trokšņa cienītājiem dienu un nakti atvērtas daudzas kafejnīcas, restorāni, bāri, krogi, diskotēkas, bet azarta cienītājiem - kazino. Īstens baudījums gardēžiem būs daudzveidīgie nacionālie ēdieni un lieliskie aromātiskie bulgāru vīni . Atpūta ar ģimeni Bulgārijā pie Melnās jūras - tā ir brīnišķīga izvēle, pieņemamās cenas pakalpojumiem un precēm padara to vēl saistošāku. 
Klimats: vidējo platuma grādu klimats, kurš pāriet no jūras klimata kontinentālajā klimatā. Vidējā gaisa temperatūra vasarā ir +23°C - +28°C, dažreiz pat ir līdz 30°C, bet ūdens temperatūra Melnajā jūrā sasniedz +23°C - +25°C, naktī vidējā gaisa temperatūra ir +16°C - +19°C. Ziemas mēdz būt aukstas un sniegiem bagātas.
Pludmales: visas pludmales Bulgārijā ir smilšu pludmales. Pludmales apmeklēšana ir bez maksas. Visas pludmales tiek apsargātas. Sauļošanās paliktņi un saulessargi, kā arī guļamkrēsli pludmalē ir par papildus samaksu, saulessarga vai saules paliktņa noma maksā aptuveni 2,5 EUR diennaktī. Mēs iesakām nopirkt saulessargu vai guļamkrēslu veikalā tūlīt pēc ierašanās vai paņemt to līdz no mājām. Ja pludmalē ir izkārts sarkans karogs, tad tur peldēties ir aizliegts.
Nauda: Bulgārijas nacionālā valūta ir ļeva, viena ļeva ir 100 stotinkas.
1 ļeva  ~ 0,34Ls (kataloga sagatavošanas brīdī). Kurss var mainīties katru dienu. Apgrozībā ir banknotes ar nominālu 50, 20, 10, 5, 2 ļevas, 1 ļeva un monētas - 50, 20, 10, 5, 2 stotinkas un 1 stotinka. Vislabākais valūtas maiņas kurss ir bankās. Valūtas maiņas punkti ir lielākajā daļā viesnīcu. Vienmēr pajautājiet, vai maiņas punkts iekasē komisijas naudu (uzmanīgi paskatieties, pēc kāda kursa maina valūtu!). Dažās bankās un maiņas punktos var palūgt uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pasi). Valstī daudzās vietās var norēķināties ar sekojošām kredītkartēm: Visa, Visa Electron, Master Card, Maestro, American Express, Diner?s Club un citām.
Pirkumi, suvenīri: Lielākā daļa veikalu strādā no 9 līdz 22. Bulgārijā var iegādāties dažādus suvenīrus no keramikas, ādas, koka, stikla, arī izšuvumus, ļoti populāro bulgāru vīnu, plisku, dažādas rakijas šķirnes.


 
Viesnīcas:
 RIU PALACE HELENA SANDS * Luxe *  Saulainais krasts  
 ASTERA  Zelta smiltis  
 AZALIA  Sv. Konstantīns  
 CHRIZANTEMA  Saulainais krasts  
 DOBRUDJA  Albena  
 DOLPHIN  Sv. Konstantīns  
 GLADIOLA STAR  Zelta smiltis  
 GOLDEN BEACH  Zelta smiltis  
 IBEROSTAR FESTA PANORAMA  Nessebar  
 IMPERIAL  Slancev Brjag  
 RIU ARABELLA  Zelta Smiltis  
 RIU HELIOS  Saulainais krasts  
 RIU HELIOS BAY  Obzora  
 ROYAL BAY  Elenite  
 RUBIN  Sv. Konstantins  
 RUI HELENA PARK  Slancev Brjag  
 ACTINIA  Saulainais krasts  
 ALBENA PLAYA  Albena  
 AMBASADOR  Zelta smiltis  
 ASTORIA  Saulainais krasts  
 BRIZ  Zelta smiltis  
 COLISEUM  Saulainais krasts  
 DOROSTOR  Albena  
 ELITSA  Albena  
 GLADIOLA  Zelta smiltis  
 HELIOS BEACH  Obzora  
 HELIOS PARK  Zelta smiltis  
 KOMPAS  Albena  
 NONA  Albena  
 RIU VIVA  Zelta smiltis  
 TERMAL  Zelta smiltis  
 VITA PARK  Albena  
 OREL  Saulainais krasts  
 RUSALKA  Sv. Konstantīns  
 

Viesnīcu cenas (.xls)


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.