Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana
ČĀRTERLIDOJUMI
Spānija - MALJORKA
 MALJORKA

Baleāru arhipelāgs sastāv no četrām salām (Maljorka, Menorka, Ivissa, Formantera).
Maljorka - pati lielākā arhipelāga sala. Tā plešas 100 km no austrumiem uz rietumiem un 75 km no ziemeļiem uz dienvidiem. Sjerra de Levant (Sierra de Llevant) kalnu pakājē atrodas brīnišķīgas pludmales. Salas krasta līnijas garums ir 554 km. Pie salas ir divi lieli līči - Bahia de Alkudja (Bahia d? Alcudia) ziemeļos un Bahia de Palma (Bahia d? Palma) - dienvidos. Savu civilizāciju pēdas Maljorkā atstājušas pašas slavenākās antīkās tautas.
Baleāru administratīvais centrs un galvaspilsēta ir Palma de Maljorka (740 tūkst. iedzīvotāju), kura atrodas pie Bahia de Palma līča. 
Starp Playa de Palmu un El Arenālu atrodas viena no smilšainākajām pludmalēm Maljorkā. Visdažādākās kafejnīcas, uzkodu bāri, laivu, sērfingu, guļamsolu un saulessargu noma, dušas un labi sakoptas pludmales garantē brīnišķīgu atpūtu pie jūras. Arenālā uz pastaigu aicina gara palmu aleja krastmalā, kura stiepjas līdz pašai kuģu piestātnei, kur pietauvojas jahtas. Tālāk no krasta, aiz viesnīcām, atrodas zaļojošu priežu sili. Bāri, kafejnīcas, restorāni un diskotēkas neļaus jums garlaikoties. Playa de Palma nav tādas ļaužu burzmas kā Arenālā, taču arī šeit valda jautra atvaļinājumu atmosfēra. Šeit ir ar ko nodarboties sporta cienītājiem - tas ir gan jāšanas sports, gan teniss, gan ķegļi. Pilsēta ir pazīstama ar vienu no lielākajiem ne tikai uz salas, bet arī visā pasaulē ūdens atrakciju parku Aquacity. 2 km attālumā no Palmas atrodas maza un klusa kūrortvietiņa Kala Major.
20 km uz dienvidrietumiem no Palmas atrodas Santa Ponsa - mūsdienīgs kūrorts, kurā var satikt atpūtniekus no visas Eiropas. Gleznaini klinšaini krasti šeit nomainās ar līčiem un smilšainām pludmalēm. Tenisa klubs Santa Ponsa, kura pārziņā ir 8 apgaismoti tenisa korti, ir ļoti populārs šīs spēles cienītāju lokā.
Aptuveni 13 km uz rietumiem no Palmas atrodas kūrorts Magalufa. Zaļajās gājēju zonās tūristus aicina liels daudzums veikalu, bāru, restorānu un kafejnīcu. Ūdens atrakciju parkā var jautri pavadīt visu dienu, bet vakarā apmeklēt pazīstamo diskotēku BCM. Pilsētiņā ir daudz automašīnu, velosipēdu un motociklu nomas punktu. Magalufas apkaimē atrodas divi golfa laukumi.


 
Viesnīcas:
 PALACE DE MURO  Alkudja  
 BAHIA DEL SOL  Santa Ponsa  
 CLUB CALA MANDIA  Kala Mandija  
 CORAL PLAYAl  Magalufa  
 GRAN FIESTA  Playa de Palma  
 JARDIN DEL SOL SUITES  Santa Ponsa  
 RIU CAMP DE MAR  Kamp de Mar  
 SOL ANTILLAS/BARBADOS  Magalufa  
 SUMBA  Kala Millora  
 AYA  Playa de Palma  
 BEVERLY PLAYA  Paguera.  
 CLUB HOTEL PIONERO  Santa Ponsa  
 HAWAII  Palmanova  
 OLEANDER  Playa de Palma  
 PUNTA DEL MAR  Santa Ponsa  
 ROYAL BEACH APARTMENTS  Magalufa  
 SOL GUADALUPE  Magalufa  
 TIMOR  Playa de Palma  
 GRACIA  El Arenāla  
 PLAYA BLANCA  Sa Koma  
 PLAYAMAR  Sa Koma  
 JUAN PALMA  El Arenāla.  
 RIOMAR  Playa de Palma  
 

Viesnīcu cenas (.xls)


    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.