Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana

Glāsmainā Horvātija - AUTOBUSS NO LIEPĀJAS !!

Cena: 265 EUR
 
Izbraukšana: šim maršrutam izbraukšanas datumi pagaidām nav zināmi
 

SPLITA –TROGIRA - DUBROVNIKA – ZIVJU PIKNIKS – MOSTĀRA – POČITELJ – BUNA


Visas naktis viesnīcās!

Brauciena organizators - OZOLCIEMS TŪRE

Izbraukšana: 2017. gada 06.augusts

1. DIENA
5.00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Nakts viesnīcā 3* Čehijas teritorijā Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

1. DIENA
Brokastis*. Laiks ceļā. Čehija. Austrija. Slovēnija. Laiks ceļā līdz Horvātijā. Vakarā ierašanās un izvietošanās naktsmītnē 3* (viesnīcā vai apartamentos) Adrijas jūras piekrastē Trogiras Rivjerā.

6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos: 4-vietīgos, gan viesnīcas, gan Studio tipa 2-vietīgos, gan 3-vietīgos.  Apartamenti Trogiras Rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij

3. DIENA 
Brīvs laiks vai doties interesantā izbraukuma ekskursija (par papildus samaksu 25 €) uz Splitu, Trogiru un Krka nacionālo parku. Ekskursija Splitā vietējā gida pavadībā. Vienīgā Romas impērijas laika pils, kura celta 3.gs., kad šeit apmetās uz dzīvi ķeizars Diokletians – “apsēstais uz celtniecību” – tā viņu dēvēja. Interesanti ka, visa vecpilsēta ir izvietojusies pils iekšpusē, vairāki pils vārti ar iespaidīgiem torņiem un rotājumiem. Marjanas pakalns, no kura paveras skaisti skati uz jūru. Dodamies baudīt dabu uz Krkas nacionālais parks – lejpus iespaidīgajiem Roškislapa un Skradinskibuka ūdenskritumiem veidojas vairāki ezeri un krācēs ar bagātīgu augāju krastos. Krkas parks atrodas uz Krka upes, kura sākas netālu no Kninas, kaļķakmens plato kanjonā, kur tā sāk savu 75 km garo ceļu līdz Šibenikas līcim.Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Romantiskā Trogira - pilsēta ar vairāk kā 2300 gadu vēsturi, kuru radījuši senie grieķi. Mūsdienās pilsēta tiek saukta par „Akmens skaistuli”. Pēcpusdienā atgriešanās naktsmītnē Trogiras Rivjērā. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

4. DIENA 
Diena veltīta atpūtai pie jūras, bet ja vēlaties izjust specifisko austrumu atmosfēru, iesakām doties izbraukuma ekskursijā* (par papildus samaksu 35 €) uz Bosniju un Hercegovinu. Počitelj – izcili saglabājies viduslaiku nocietinātais ciematiņš no Osmāņu impērijas laikiem. Vrelo Bune – Bunas avots Blagaj ciematiņā ir novērtēts kā spēcīgākais Eiropā – ūdens tajā tik tīrs kā jaunības eliksīrs. Vietas mistisko auru pastiprina skaistā ainava. Skaistākā pilsēta valstī – Mostāra. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā. Šajā pilsētā pārņem sajūta, ka atrodies nevis Eiropas dienvidos, bet kādā austrumu zemē. Vienkopus redzamas musulmaņu mošejas, kristiešu baznīcas, pa šaurajām ieliņām klīstot, pārņem sajūta, ka esi pārcēlies pāris gadsimtus atpakaļ. Pilsētas simbols ir vecais tilts pār Neretvas upi, kas uzcelts 15. gs. Brīvs laiks pilsētā, iegādātos suvenīrus, pusdienās iesakām nobaudīt vietējos čevapči. Pēc Mostāras dosimies uz Kravicas ūdenskritumiem. Ūdenskritumu augstums ir 26 metri, bet platums 126 metri. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē.

5. DIENA 
Tā ir diena baudot sauli, jūru, vērojot mazās saliņas un rifus. Dodieties izbraucienā ar kuģīti, kas Jums sniegs neaizmirstamas iespaidus un atmiņas. Šoltas un Čiovo salā baudiet neskarto dabu, ļaujaties peldei kristāldzidrā jūras ūdenī un saules stariem! Baudiet priežu un Vidusjūras koku smaržu un jūras sāli uz lūpām. Pēc peldes kristāldzidrajā jūrās ūdenī Jūsu izsalkumu remdēs grilētas zivis un mājas vīns. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē. Brīvs laiks peldēšanai un atpūtai.

6. DIENA 
Diena veltīta atpūtai pie jūras vai doties aizraujoša izbraukuma ekskursija* (par papildus samaksu 35 €) uz Dubrovniku. Dramaturgs Bernards Šovs reiz teica: „Ja gribat redzēt paradīzi zemes virsū, brauciet uz Dubrovniku”. Dubrovnika ir UNESCO Pasaules kultūras mantojums. Ekskursija vecpilsētā vietējā gida pavadībā – viduslaiku arhitektūra, ar marmora baltām plāksnēm klātas ieliņas, lielā Onofrio strūklaka, rektora pils, Eiropas vecākā aptieka, Dominikāņu klosteris. Brīvs laiks. Labākais veids kā izbaudīt pilsētas panorāmu, ir iepazīt tās slavenos mūrus. Šie mūri slejas 25 metru augstumā un kopā tajos iebūvēti 16 torņi. Ja pilsētā paliek pa karstu un meklējat vietu, lai paslēptos no Adrijas jūras svelmes, tad dodaties uz Lokrum salu, kur klinšainajās pludmalēs varēsiet gan izpeldēties gan pastaigāt dabas rezervātā klausoties cikāžu dziesmās. Ja vēlaties iegūt jaunus iespaidus un redzēt pilsētu no putna lidojuma, iesakām ar pacēlāju uzbraukt kalnā. Neaizmirstiet paņemt līdzi piederumus peldēšanai! Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē.

7. DIENA 
Brīvs laiks vai piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā (par papildus samaksu 30 €) uz Plitvicas nacionālo parku. Izbraukšana uz vienu no Horvātijas Nacionālajiem parkiem – Plitvicas ezeriem, kurš iekļauts UNESCO sarakstā. Dabas radīts fenomens – 16 dažādos augstuma līmeņos esošie ezeri, kas savā starpā saistīti ar vairākiem lieliem un maziem ūdenskritumiem. Pavadiet dienu brīnumainā pasaulē –ezeri, šalcoši ūdenskritumi, baltie Horvātijas akmeņi.Atgriešanās naktsmītnē 3* Trogiras Rivjēras apkaimē.

8. DIENA 
Agri no rīta dodamies prom no Adrijas jūras piekrastes. Laiks ceļā līdz Polijai. Nakts viesnīcā 2* Polijā, Ciešinas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

9. DIENA 
Brokastis*. Polija. Lietuva. Pusdienu pauze Polijas teritorijā. Vēlu vakarā (naktī) atgriešanās Rīgā

papildinformācija

CEĻOJUMA CENA:  320 EUR  akcijas cena 265 EUR līdz 31/07

CENĀ IEKĻAUTS:

 • Brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris);
 • Transporta un ceļa izdevumi;
 • Nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem;
 • Brokastis 2. un 9. dienā (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma);
 • Naktsmītne Horvātijā 6 naktis, 4-vietīgos apartamentos, tūristu nodoklis Horvātijā;
 • Grupas vadītāja pakalpojumi.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Par dzīvošanu: viesnīcā3* 2-3 vietīgos numuros ar brokastīm no personas 95 €; 
 • Par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā no personas 50 €; 
 • Par dzīvošanu: 2- vietīgā Studio tipa apartamentā ar brokastīm no personas 85 €; 
 • Par dzīvošanu: 3-tā, 4-viet. Apartamentā 105 €; 
 • Piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā tranzītā un 6 naktis Studio tipa apartamentā Horvātijā ar brokastīm 120 €, 
 • piemaksa, ja vēlaties papildvietu autobusā 150 €, 
 • piemaksa par broksatīm Horvātijā no personas 42 €, 
 • ieejas biļetes apskates objektos, izklaides pasākumos, personiskie izdevumi, pilsētas sabiedriskais transports, 
 • AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana 8.10 € (65-74 gadu vecums 16,20 €).

PAPILDUS IZMAKSAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJĀM PĒC IZVĒLES:

 • Izbraukuma ekskursija uz Splitu un Krka n.p. 25 €;
 • Izbraukuma ekskursija uz Bosniju un Hercegovinu 35 €;
 • Izbraukuma ekskursija uz Plitvicas nacionālo parku 30 €;
 • Izbraukuma ekskursija uz Dubrovniku 35 €.
 • Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena 125 €.  IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 100 €, bērniem līdz 14g. 80 €.

PAPILDUS IZMAKSAS APSKATES OBJEKTIEM, PASĀKUMIEM UN EKSKURSIJĀM:

 • Ieejas biļete Krka n.p 12 € (maijs, jūnijs) 17,50 € (augusts);
 • Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru 30 €;
 • Ieejas biļete Plitvices ezeru n. p. 15 € (maijs, jūnijs) 24 € (augusts);
 • Vrelo Bune 2,50 €,
 • Kravicas ūdenskritums 2 €,
 • vienas brokastis Horvātijā 7 €. 1€ ~ HRK 7,5 (Horvātijas kuna)
 • Ja nav pietiekošs ceļotāju skaits t.i. 30, tad izbraukuma ekskursijas padārdzinās par 5 €.

6 naktis Horvātijā Adrijas jūras piekrastē iespējams izvietoties apartamentos: 4-vietīgos, gan Studio tipa 2- vietīgos, gan 3-vietīgos.

Apartamenti Trogiras rivjērā, kūrortpilsētā Okrug Gornij. 4-vietīgi apartamenti 3*, bez ēdināšanas (2 atsevišķas guļamistaba, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai).

Par papildus samaksu iespējams izvietoties divatā vai trijatā.
Par papildus samaksu iespējams izvietoties STUDIO tipa apartamentā 2 cilvēkiem. Dzīvojamā istaba ar guļamo zonu un iekārtotu virtuves stūrīti 2 cilvēkiem, duša, WC, balkons vai terase, gaisa kondicionētājs (iekļauts cenā), TV- SAT, virtuves stūrītis (plīts, ledusskapis, trauki ēdiena pagatavošanai un galda servēšanai) .
Viesnīcas numurs 2 – 3 vietīgi (ar brokastīm), guļamā zona, duša, WC, terase vai balkons, gaisa kondicionieris (iekļauts cena), TV-SAT.
Viesnīcā vietu skaits ierobežots!!! Visas ēkas atrodas 100 līdz 250 m no pludmales.

Pludmalē saulessargu un atpūtas krēslu noma par maksu. ~ 3 €.
Līdz kūrorta centram (kuģīša piestātnei, kafejnīcām, pārtikas veikaliem ~ 400 m).
Līdz Trogirai 3.5 km. Individuāli doties uz Trogiru ar kuģīti, vai kajām.

PIETEIKTIES CEĻOJUMAM:

 
AP SAULI - PA PASAULI !!!    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.