Ceļojumi Autobusu noma Pakalpojumi Ciemiņš Liepājā Par mums
homecontactmap
Čārterlidojumi
Avioceļojumi
Autobusu ceļojumi
Slēpošana

Zem Spānijas debesīm - AUTOBUSS NO LIEPĀJAS !!

Cena: 450 EUR
 
Izbraukšana: šim maršrutam izbraukšanas datumi pagaidām nav zināmi
 

atpūta Kosta Bravā un Katalonijas noslēpumi
1.DIENA 
Agri no rīta izbraukšana Liepājas. Ceļā: Lietuva, Polija. Nakts viesnīcā Polijā pie Vācijas robežas.

2.DIENA 
Brokastis. Ierašanās Vācijā. Pilsēta Vācijā - Nirnbergu. Tirgotāji, izgudrotāji un zinātnieki Nirnbergu viduslaikos padarīja par vienu no pasaulē greznākajām pilsētām. Nocietinājuma pils aizsargā šeit plauka amatniecība un māksla, un apliecinājumi tam šeit ir atrodami ik uz soļa arī šodien. Šeit savu valdīšanu uzsāka visi Vācijas imperatori. Šī ir greznu gotisko baznīcu un krāšņu strūklaku pilsēta, Eiropas rotaļlietu galvaspilsēta, sarkanā alus un slaveno Nirnbergas cīsiņu dzimtene. Apskates ekskursijas laikā pa pilsētu būs iespēja aplūkot Kaizerburgas pili, greznās gotiskās baznīcas, amatnieku pagalmu, Albrehta Dīrera namu, galveno tirgu ar skaistajām strūklakām u.c. ievērojamas šīs pilsētas apskates vietas. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā Miluzā.

3.DIENA 
Brokastis. Francijas dienvidi: Langdokas-Rusijonas un Provansas provinces. Brauciena laikā vērosim Ronas upes ieleju, fantastiskas kalnu ainavas, neparastas formas klintis, senus cietokšņus kalnu virsotnēs, vīnogulājiem nosētus laukus to pakājē, ciematus un nelielas pilsētiņas. To visu laika gaitā ir būvējusi vēsture, lai pastāstītu mums par Vidusjūras civizilāciju ceļojumiem.  Ierašanās Nīmā (Nimes), Langedokas-Rusijonas reģionā. Romiešu laiku monumemti: Arēna, Maison Carree! Spānija. Kosta Brava - piekraste Katalonijā. Vakars pilsētiņā pie Vidusjūras Lloret de Mar, tikai 60km no Barselonas. Iepazīšanās ar kūrortu: gleznaina jūras piekraste ar smilšainām pludmalēm 3 km garumā, promenāde, pastaigu celiņi klintīs, kā arī vesels izpriecu komplekts – diskotēkas (arī nakts) bāri, restorāni, veikali, tirgus, akvaparks, ekskursiju piedāvājumi un atpūta jūras krastā. Nakts viesnīcā Lloret de Mar piekrastē.

4.DIENA 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai dienas otrajā pusē izbraukuma ekskursija: uz Barselonu (par papildus samaksu – 50 eur). Katalonijas pērle – Barselona. Ekskursija pilsētā: gotiskais kvartāls, ostas rajons ar K.Kolumba monumentu, Olimpiskais ciemats, Monžuika kalns ar Olimpisko stadionu un ģeniālā spāņu arhitekta Antonio Gaudī mantojums. Vakarā piedāvājam iejūsties īstā Spānijas kolorītā, apmeklēt Flamenko Māju un izbaudīt Flamenko Šovu. Flamenko – tas ir kas vairāk nekā mūzika. Barselonas pērle - Dziedošās strūklakas. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

5.DIENA 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija: Montserrata kalni un Rupita (par papildus samaksu – 50 EUR). Montserrata kalnu masīvs, aizraujošs brauciens līdz benediktīniešu klostera kompleksam, kristīgās pasaules svētvietai, kuru apmeklē svētceļnieki no visas pasaules, lai godinātu Katalonijas lielāko dārgumu „Melno Madonnu”. Otrajā dienas pusē Rupita. Rupitas pilsēta ir viena no vissenākajām Katalonijas pilsētām. Senlaicīgās ieliņas, laukumi, baznīcas vēl līdz šim sajūsmina tūristus. Omulīgā kataloniešu kafejnīcā Jūs varēsiet papusdienot un nogaršot tradicionālos spāņu ēdienus, kā arī īstu spāņu vīnu. Atgriešanās Lloret de mar viesnīcā.

6.DIENA 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai izbraukuma ekskursija: uz Valensiju (par papildus samaksu – 50 EUR).  Pārbrauciens uz Valensiju – vienu no pašām senākajām pilsētām Spānijā. To dibināja senie romieši jau mūsu ēras II gadsimtā. Ik gadu Valensiju apmeklē simtiem tūkstošu cilvēku, jo apskates objektu ziņā šī pilsēta var spēkoties gan ar leģendāro Madridi, gan Barselonu. Tieši Valensijā atrodas viena no slavenākajām kristiešu svētnīcām – Svētais Grāls. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

7.DIENA 
Brokastis. Atpūta pie jūras vai ekskursija: uz Žironu un Spānijas produktu degustācija (par papildus samaksu – 50 EUR). Žirona – tipiska Katalonijas pilsētiņa, ar viduslaiku mūriem, kāpnēm, arkām, krāsainām mājām upes krastā, arābu pirtīm, ebreju kvartālu un grandiozo dievnamu torņiem. Tajā ir no visa pa druskai, ko pilsēta izdzīvojusi vēsturiskajās peripetijās. Dienas otrajā pusē aicinām uz „kauju” vīna pagrabā, kur vienīgais kaujas ierocis būs glāze, bet kaujas lauks 30 mucas ar dažādu šķirņu lieliskiem vīniem, bez tam vēl siers, vītinātais šķiņķis, olīvas...

Vakarā Bruņinieku turnīrs (par papildus samaksu). Bruņinieku turnīrs ļaus pilnībā iegrimt XIV gs. atmosfērā un pašu acīm skatīt varoņdarbus, ko veica cēlsirdīgie bruņinieki savas Daiļās dāmas vārdā. Tu kļūsi par aculiecinieku īstam viduslaiku bruņinieku turnīram ar visu atbilstošo ekipējumu: zirgiem, šķēpiem, zobeniem un vālēm. Atgriešanās Lloret de Mar viesnīcā.

8.DIENA 
Brokastis. Atgriešanās Francijā. Atgriešanās Francijā. Nica – franču Rivjēras galvaspilsēta. Ekskursijas laikā paredzēta pastaiga pa lielisko Angļu Krastmalu Promenade des Anglais, vecpilsētas un puķu tirgus apmeklējums, redzēsiet Pils kalnu  un Cimiez kvartālu, Franciskāņu klosteri un krievu Pareizticīgo katedrāli. Iegriezīsieties burvīgajā Eze ciematiņā, kas no attāluma atgādina ērgļa ligzdu kalnā, 400 m augstumā virs jūras līmeņa.  Nakts viesnīcā Sanremo apkārtnē.

9.DIENA 
Brokastis. Ziedošā pilsēta Sanremo - prestižu kūrortu Itālijas Rivjērā, kur mīlēja atpūsties gan karaliskās ģimenes, gan aristokrāti. Tiešišeit atrodas Krievijas caru Romanavu dinastijas mājas. Pilsētā ir saglabājies pareizticīgais dievnams. Sanremo ir eleganta pilsēta, ko dēvē par Rivjēras ziedu galvaspilsētu. Maigais klimats un gleznainās ainavas vienmēr rada svētku atmosfēru. Katru gadu šeit norisinās itāļu dziesmu festivāls, ziedu svētki, burinieku regates, autosacīkstes un daudz citu pasākumu. Verona, romantiskā un senā Romeo un Džuljetas pilsēta, ar Senās Romas celtnēm: Romas tiltu, slaveno Veronas amfiteātri (trešais lielākais pasaulē), Džuljetas māju un slaveno balkoniņu, Skaligeri ģimenes pilis. Marmora bruģētajā iepirkšanās ieliņā Mazzini iespējams pavērot vai iegādāties jaunākos Itāļu modes izstrādājumus.

10.DIENA
Brokastis.   Zalcburga – Mocarta pilsēta Alpu pakājē – apskates ekskursija.  Hohenzalcburgas cietoksnis, Mirabelas pils, Mocarta māja, Zalcburgas katedrāle. Barokālā vecpilsēta ir iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Apskates objekti atrodas tuvu viens otram un nav stundām jāklīst, lai nokļūtu no vienas vietas līdz nākamajai. Ik brīdi pilsētā pamanāmas arī „Mūzikas skaņu” atbalsis.   Nakts viesnīcā Polijā pie Ostrovs.

11.DIENA 
Brokastis. Ceļā: Polija, Lietuva. Atgriešanās Liepājā

papildinformācija

EKSKURSIJAS CENA: 450 EUR

CEĻOJUMA CENĀ IETILPST:

 • Brauciens ar komfortablu autobusu;
 • Nakšņošana tūristu klases viesnīcās, 2- 3vietīgos numuros ar ērtībām, ar brokastīm;
 • Ekskursiju programma grupas vadītāja pavadībā;
 • Autoceļu nodokļi;
 • Tūristu apdrošināšana;
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Izbraukuma ekskursija Nr.1 «Barselona un dziedošās strūklakas»
 • Izbraukuma ekskursija Nr.2 «Montserrata un Rupita»
 • Izbraukuma ekskursija Nr.3 «Valensija»
 • Izbraukuma ekskursija Nr.4 «Žirona un tipisko produktu degustācija»

IEEJAS BIĻETES APSKATES OBJEKTOS:

 • Akvārijs Barselonā – 20 EUR;
 • Ekskursijas tramvajiņš Aviņonā – 8 EUR;
 • Pont du Gard – 4 EUR;
 • Flamenko Show – 45 EUR;
 • Bruņinieku turnīrs – 55 EUR;
 •  Valensijas katedrāle – 4 EUR;
 •  Austiņas (Barselona, Žirona, Ansī) – 9 EUR

 

  !!  Pasūtīt ceļojumu : info@apsauli.lv, Tel: 634 29955, Mob. 20339955, Fax: 634 29966, Fr. Brīvzemnieka 38, Liepāja.  


     AP SAULI - PA PASAULI !!!
    
Vēlos saņemt jaunumus:

 
© 2003 ApSauli. All rights reserved.
Izveidots Studio7.