Ziemeļu vasara: kruīzs Tallina – Helsinki – Stokholma

Ziemeļu vasara: kruīzs Tallina – Helsinki – Stokholma

Skandināvijas gleznainās ainavas nevienu neatstāj vienaldzīgu un patīkami pārsteidz jebkurā gadalaikā. Un tieši jūras kruīz ir viens no labākajiem veidiem kā izbaudīt šo ziemeļnieciski skaisto un mazliet skarbo vietu īpašo noskaņu. Ziemeļu...

tuvākais izbraukums 31.07.24 - 03.08.24 / 4 dien.
Cenas no
265.00
Izbraukšanas un atgriezšanās datums Sēdvietu sk. Cena Cena norādīta par vienu personu divvietīgā numurā
31.07.24 - 03.08.24 / 4 dien.
10+
€ 284.00
% € 265.00
Rezervēt

Skandināvijas gleznainās ainavas nevienu neatstāj vienaldzīgu un patīkami pārsteidz jebkurā gadalaikā. Un tieši jūras kruīz ir viens no labākajiem veidiem kā izbaudīt šo ziemeļnieciski skaisto un mazliet skarbo vietu īpašo noskaņu. Ziemeļu skaistule Helsinki - šeit gaiss smaržo pēc jūras, bet ostās valda nemitīga rosība no ienākošajiem un izejošajiem kuģiem. Pilsēta mainās atkarībā no gadalaikiem un valdzina ar savu skaistumu. Pilsētas centrs ir ar viegli jaušamu Parīzes gaisotni. Savukārt Ziemeļu karaliene Stokholma ir bezgala daudzveidīga pilsēta! Tās skaistums ir patiess un nemākslots. To veido apbrīnojami atšķirīgas dabas ainavas un daudzveidīgā, mūsdienīgas dinamikas un vēsturiska poētisma piesātinātā pilsētvide, kurā sastopama pārdomāta elegance, šarmants jutekliskums, kā arī izsmalcināts un neuzbāzīgs humors. Tāpēc, pavadot Stokholmā kaut tikai vienu vienīgu dienu, iespējams pabūt itkā vairākās atšķirīgās pasaulēs.

1. DIENA

05:00 izbraukšana no Liepājas, no stāvlaukuma pie Liepajas Universitates. 09:00 izbraukšana no Rīgas, no Zinātņu Akadēmijas. Pērnava - Igaunijas vasaras galvaspilsēta un viena no skaistākajām pilsētām. Pilsētas apskates ekskursija gida pavadībā. Pērnavas vecpilsētas sirds ir Rüütli iela, kur darbojas nelieli veikaliņi un kafejnīcas, bet ielas galā atrodas Neatkarības laukums. Pērnavas Vaļņa lokā norisinās pilsētas lielākie pasākumi un festivāli un Hanzas dienas. Netālu no vecpilsētas atrodas Tallinas vaļņa vārti un Dūņu dziednīca, kas jau 1838. gadā piedāvāja jūras vannas un pirts priekus. Elizabetes luteriskajā baznīcā notiek ērģeļmūzikas koncerti, bet Katrīnas baznīcā - pareizticīgo dievkalpojumi. Pretī krogam “Kuursaal” uzstādīta piemiņas zīme igauņu komponistam Raimondam Valgrem, no kuras vienmēr dzirdama viņa radītā mūzika. Magdalēnas ģilde pulcē ap sevi labākos Pērnavas amatniecības meistarus. Šeit var iegādāties meistaru ražojumus un piedalīties darbnīcās. Piejūras parkā saglabājusies villa “Amende’’, kas ir viens no labākajiem agrīnā jūgendstila arhitektūras paraugiem Igaunijā. Brīvais laiks pilsētā.

Ierašanās Tallinā. Iekartošanās viesnīcā. Brīvais laiks vecpilsētā. Krodziņi un restorāni ir vaļā, to terases tā vien aicina pilsētas viesus piestāt un nobaudīt gardus ēdienus, atvēsinošus dzērienus un baudīt naksnīgās vecpilsētas kņadu. Nakts viesnīcā Tallinā.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā (brokastu pakas). Ierašanās Tallinas prāmju ostā. 07:00 reģistrācija un uzkāpšana uz prāmja Viking Line Tallina - Helisnki. Pārbrauciens pāri Somu jūras līcim. Bagātīgas skandināvu brokastis uz prāmja par papildus samaksu. 10:30 ierašanās Helsinkos. Pilsētas apskates ekskursija gida pavadībā. Jums būs iespēja apskatīt: Katedrāli - Helsinku simbolu, Helsinku universitāti, Senāta laukumu - pilsētas ievērojamāko vietu, Sederholma Namu - zviedru tirgotāja Sederholma namu, kas ir vecākā akmens ēka pilsētas centrā, Dzelzceļa staciju, Somijas Nacionālo teātri, Esplanādes parku, izcilā somu komponista Jana Sibeliusa pieminekli, Parlamenta ēku, Prezidenta Pili, Baznīcu klintī - modernās arhitektūras pieminekli, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsiet redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsiet nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Brīvais laiks Helsinkos. Iesakām apmeklēt kādu no bezmaksas muzejiem, kā piemēram, Somijas Bankas muzejs, Tramvaju muzejs vai Helsinku pilsētas muzejs.

16:00 reģistrēšanās un uzkāpšana uz prāmja Viking Line, lai dotos kruīzā Helsinki – Stokholna - Helsinki. Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides un atpūtas iespējas uz prāmja Viking Line ir plašas. Uz prāmja ir saunas ar baseinu, veikali, kafejnīcas, bāri, klubi, diskotēkas, kazino un konferenču zāle un muzikālas izklaides programmas. Pēc vēlēšanās varēsiest izbaudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas.

3. DIENA

Pēc vēlēšanās varēsiet ieturēt brokastis kuģa restorānā. 10:00 ierašanās Stokholmā. Kājāmgājēju pilsētas apskates ekskursija gida pavadībā. Stokholmu, Zviedrijas galvaspilsētu, noteikti jāapmeklē katram, kuru urda kāre doties piedzīvojumos, lai atklātu un izjustu seno laiku atstāto mantojumu. Garlaicīgi nebūs ne dzīves norūdītajiem, ne pašiem mazākajiem ceļotājiem, kuri vēl, pasakas lasot, brīnās par vikingu kuģiem. Pilsēta atrodas uz 14 salām starp Baltijas jūru un Mēlarena ezeru, tāpēc tiek saukta par „Ziemeļu Venēciju”. Stokholmas apskates ekskursijas laikā - rātsnams, karaļpils (viena no lielākajām karaļu rezidencēm Eiropā, kas pašlaik arī darbojas), Bruņinieku nams, opera, teātris u.c. Pilsētas sirds ir Gamla Stan vecpilsēta, mājīga un viesmīlīga. Staigājot pa vecpilsētas ieliņām, iejutīsieties pagājušo gadu simteņu atmosfērā. Brīvajā laikā Jums būs iespēja sagādāt suvenīrus mājiniekiem, izbaudīt unikālo zviedru virtuvi kādā no mājīgajām kafejnīcām un restorāniņiem, kā arī aplūkot goda sardzes nomaiņu pie pils. Brīvajā laikā iesakām doties uz Vasa kuģa muzeju. Tas bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16. gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus.

15:30 atgriešanās uz prāmja. Atpūta un Stokholmas šēru skaisto skatu baudīšana. Izklaides un atpūtas iespējas uz prāmja. Pēc vēlēšanās varēsiest izbaudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas.

4. DIENA

Pēc vēlēšanās varēsiet ieturēt brokastis kuģa restorānā. 09:15 ierašanās Helsinku ostā. Ātra pārsēšanās un 10:30 došanās uz Tallinu ar prāmi Viking Line. Ierašanās Tallinas prāmju ostā un izbraukšana uz mājām. Pa ceļam uz brīdi vēl piestāsim Augustes iedvesmas dārzā - vietā, kur būt daļai no dabas. Sajust, saklausīt, sasmaržot, satikties. Uzzināt, iemācīties, pamēģināt. Darīt un radīt! Augustes iedvesmas dārzs ir vieta, kur svinēt dzīvi! Pļavā, mežā vai upes ielokā! Ienirt balti rozā hortenziju mākoņos vai dejot majestātiskā kolonnu lapenē. Uzkāpt kalnā sajust zemes spēka vietas enerģiju vai piekļauties kādam no spēka ozoliem! Šeit ieraudzīsim pasakainu ainavu ar vairāk kā 2000 hortenziju krūmiem no vairāk nekā 60 hortenziju šķirnēm. Te atradīsim augu un oļu mandalu, kolonnu lapeni skaistiem mirkļiem, baudīsim skatu ar Begoniju upi un pieskarsimies vienradžiem -veiksmei un mīlestībai! Skaists noslēgums skaistam ceļojumam.

Vakarā ierašanās Rīgā. Vēlu vakarā ierašanās Liepājā.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
 • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, transporta izdevumi;
 • Nakšņošana tūristu klases viesnīcās 2 – 3 vietīgos numuriņos ar ērtībām (WC, duša) Tallinā 1 nakts;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
 • Prāmis Tallina – Helsinki, Helsinki – Tallina;
 • Kruīza ceļojums Helsinki – Stokholma – Helsinki ar nakšņošanu B klases 4-vietīgā kajītē;
 • Visas programmā iekļautās ekskursijas, izņemot tās, kas norādītas par papildus samaksu.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Ekskursija Helsinkos ar gidu (min. 15 cilv.) – 10 EUR;
 • Ekskursija Stokholmā ar gidu (min. 15 cilv.) – 10 EUR;
 • Augustes iedvesmas dārzs – 5 EUR;
 • Brokastis 01.08. uz prāmja Tallina – Helisnki pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 01.08. uz prāmja Tallina – Helisnki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Vakariņas 01.08. kruīzā Helsinki – Stokholma pieaugušajam – 45 EUR;
 • Vakariņas 01.08. kruīzā Helsinki – Stokholma bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 17 EUR/ 13 EUR;
 • Brokastis 02.08. kruīzā Helsinki - Stokholma pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 02.08. kruīzā Helsinki – Stokholma bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Vakariņas 02.08. kruīzā Stokholma - Helsinki pieaugušajam – 45 EUR;
 • Vakariņas 02.08. kruīzā Stokholma - Helsinki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 17 EUR/ 13 EUR;
 • Brokastis 03.08. kruīzā Stokholma - Helsinki pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 03.08. kruīzā Stokholma - Helsinki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Brančs 03.08. uz prāmja Helsinki – Tallina pieaugušajam – 23 EUR;
 • Brančs 03.08. uz prāmja Helsinki – Tallina bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 12 EUR/ 7 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu 3-vietīgā «B» klases kajītē - 21 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 2-vietīgā «B» klases kajītē - 56 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 1-vietīgā «B» klases kajītē - 162 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 4-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 20 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 3-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 33 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 2-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 74 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 1-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 198 EUR/cilv;
 • Ceļojuma apdrošināšana – no 5 EUR;
 • Piemaksa par papildus vietu autobusā – 150 EUR;
 • Piemaksa par 1-vietīgu numuru viesnīcā Tallinā – 30 EUR.

!! Brokastis un vakariņas uz prāmja un kuģa nepieciešams pieteikt un apmaksāt birojā pirms brauciena!!

!! Dzīvošanu cita veida kajītē, nekā tas iekļauts ceļojuma cenā, nepieciešams pieteikt uzreiz, rezervējot ceļojumu!!

SVARIGI

 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei;
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir 2023. gada un var mainīties.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Komfortabla autobusa īre (TV, WC, kondicionieris);
 • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, transporta izdevumi;
 • Nakšņošana tūristu klases viesnīcās 2 – 3 vietīgos numuriņos ar ērtībām (WC, duša) Tallinā 1 nakts;
 • Brokastis viesnīcā;
 • Grupas vadītāja – gida pakalpojumi;
 • Prāmis Tallina – Helsinki, Helsinki – Tallina;
 • Kruīza ceļojums Helsinki – Stokholma – Helsinki ar nakšņošanu B klases 4-vietīgā kajītē;
 • Visas programmā iekļautās ekskursijas, izņemot tās, kas norādītas par papildus samaksu.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Ekskursija Helsinkos ar gidu (min. 15 cilv.) – 10 EUR;
 • Ekskursija Stokholmā ar gidu (min. 15 cilv.) – 10 EUR;
 • Augustes iedvesmas dārzs – 5 EUR;
 • Brokastis 01.08. uz prāmja Tallina – Helisnki pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 01.08. uz prāmja Tallina – Helisnki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Vakariņas 01.08. kruīzā Helsinki – Stokholma pieaugušajam – 45 EUR;
 • Vakariņas 01.08. kruīzā Helsinki – Stokholma bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 17 EUR/ 13 EUR;
 • Brokastis 02.08. kruīzā Helsinki - Stokholma pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 02.08. kruīzā Helsinki – Stokholma bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Vakariņas 02.08. kruīzā Stokholma - Helsinki pieaugušajam – 45 EUR;
 • Vakariņas 02.08. kruīzā Stokholma - Helsinki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 17 EUR/ 13 EUR;
 • Brokastis 03.08. kruīzā Stokholma - Helsinki pieaugušajam – 16 EUR;
 • Brokastis 03.08. kruīzā Stokholma - Helsinki bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 8 EUR/ 5 EUR;
 • Brančs 03.08. uz prāmja Helsinki – Tallina pieaugušajam – 23 EUR;
 • Brančs 03.08. uz prāmja Helsinki – Tallina bērni (12 – 17 g.)/ (6 – 11 g.) – 12 EUR/ 7 EUR;
 • Piemaksa par izmitināšanu 3-vietīgā «B» klases kajītē - 21 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 2-vietīgā «B» klases kajītē - 56 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 1-vietīgā «B» klases kajītē - 162 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 4-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 20 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 3-vietīgā «A» klases kajītēar logu - 33 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 2-vietīgā «A» klases kajītē ar logu - 74 EUR/cilv.;
 • Piemaksa par izmitināšanu 1-vietīgā «A» klases kajītēar logu - 198 EUR/cilv;
 • Ceļojuma apdrošināšana – no 5 EUR;
 • Piemaksa par papildus vietu autobusā – 150 EUR;
 • Piemaksa par 1-vietīgu numuru viesnīcā Tallinā – 30 EUR.

!! Brokastis un vakariņas uz prāmja un kuģa nepieciešams pieteikt un apmaksāt birojā pirms brauciena!!

!! Dzīvošanu cita veida kajītē, nekā tas iekļauts ceļojuma cenā, nepieciešams pieteikt uzreiz, rezervējot ceļojumu!!

SVARIGI

 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei;
 • Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir 2023. gada un var mainīties.