Kruīzi

Kruīzu ceļojumi un atpūta pie jūras

Braucot pa krastmalu jūs noteikti bieži vien pamanījāt kruīza kuģus pie krasta, un protams, domājāt, no kurienes un uz kurieni iet tas kuģis, cik varētu maksāt brauciens, kādas izklaides iespējas piedāvā tādos ceļojumos ar kuģi.

Šodien kruīzi kļūst par populārākiem atpūtas veidiem. Atpūtai uz kruīza kuģa ir tāda galvenā priekšrocība, ka tas ir ļoti komfortabli, un katra jauna diena sākas jums ar jaunām pilsētām un valstīm. Turklāt jums nav jāraizējas par braucieniem vai par lidojumiem, un vēl - nevajag nesāt jūsu bagāžu no vienas viesnīcas uz otru.

Uz kuģa klāja tiks piedāvātas dažādas izklaides visai ģimenei: ūdens atrakcijas, burbuļvannas, baseini, spēļu automāti, kazino un bibliotēkas. Dienā jūs staigājiet pa pilsētu, bet vakarā apmeklējiet teātru, kinoteātru un restorānus.

Kruīza ceļojumā vislabāk doties sava atvaļinājuma laikā. Tūrisma aģentūra AP SAULI var atrast ceļojumu jebkurai gaumei un jebkuram finansiālām iespējam, jūras ceļojumā var doties ar ģimeni vai ar draugiem, bet kruīzs kā kāzu ceļojums ir uzskatāms par vislabāko risinājumu.

Nāciet pie mums ciemos, zvaniet mums, un mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem, pastāstīsim par dažādiem Baltijas jūras, Kārību jūras un citu reģionu maršrutiem, iepazīstināsim ar iespējamiem variantiem, cenām un kuģu īpašībām.

Brīvā formā aprakstiet savu pasūtījumu