Eiropas zaļā pasaka — Slovēnija

Eiropas zaļā pasaka — Slovēnija

Kas notiek tad, ja Radītājam, brīnumus un dabas jaukumus dalot, maisā izplīst caurums? Tad krietna riekšava labumu izbirst un rodas tāda gandrīz neiespējami skaista zeme kā Slovēnija. Zeme, gluži kā no burvīgas pastkartītes... Tieši tā par...

Ēdināšanas veids
Bed and Breakfast, BB
Cenas no
1069.00
Izbraukšanas un atgriezšanās datums Cena Cena norādīta par vienu personu divvietīgā numurā
11.08.24 - 18.08.24 / 7 nakt.
€ 1169.00
% € 1069.00
Rezervēt

Kas notiek tad, ja Radītājam, brīnumus un dabas jaukumus dalot, maisā izplīst caurums? Tad krietna riekšava labumu izbirst un rodas tāda gandrīz neiespējami skaista zeme kā Slovēnija. Zeme, gluži kā no burvīgas pastkartītes... Tieši tā par Slovēniju visbiežāk saka tie, kuriem palaimējās šeit pabūt. Ar sniegu klātas kalnu virsotnes, Alpu pļavas, dzidri upju ūdeņi, pirmatnēji meži, ūdenskritumi, pazemes alas un glāsmaini Adrijas jūras viļņi – visu šo neaprakstamo bagātību šai mazajai valstij dāvājusi daba. Šeit ir arī gleznainas pilis, viduslaiku ieliņas ar glītām mājiņām zem dakstiņu jumtiem, seni pilsētas ielu bruģakmeņi un lepnas katedrāļu smailes. Šī zeme patiks aktīvās atpūtas cienītājiem, kurus aizrauj gan pārgājieni, gan ātrgaitas slēpošanas trases. Un šī zeme ir romantiķu paradīze. Slovēnijā ir neskaitāmi daudz brīnišķīgu vietu, un katrs šeit pavadītais mirklis kļūst neaizmirstams. Slovēnija ir viena no visskaistākajām vietām pasaulē! Ne velti to sauc par Eiropu miniatūrā vai zaļo Eiropas pērli. Slovēnija pārsteidz ik uz soļa!

1 DIENA. Rīga - Ļubļana

09:45 tikšanās Rīgas lidostā, reģistrēšanās lidojumam. Lidojums Rīga – Ļubļana 11:45 – 13:00. Pēc ierašanās transfērs uz Ļubļanu. Iekārtošanās viesnīcā. Apskates ekskursija Ļubļanā. Alpu ieskautā Slovēnijas galvaspilsēta Ļubļana, kas celta uz romiešu cietokšņa drupām, atrodas Ļubļaņicas upes krastā, un tai ir sena un bagāta vēsture. Pilsētas centrālajā senajā vēsturiskajā daļā atrodas Pilskalns, uz kura paceļas Ļubļanas pils un Ļubļanas katedrāle. Dosimies ar kājām apskatīt vecpilsētas ievērojamākas vietas: pilsētas rātsnamu, Robba strūklaku, arhitekta Jože Plečnika veidoto dārzeņu un ziedu tirdziņu, tad noiesim gar Sv. Nikolaja katedrāli. Turpinājumā pāriesim pār Drakonu tiltu, kas šķērso Ļubļanicas upi - tas ir izcils jūgendstila paraugs – uz tilta abiem galiem ir pūķi, kas ir Ļubļanas simbols. Frances Prešerenas laukums, slavenais Tromostovjes tilts, Ribji laukums, Čevļarski jeb Kurpnieku tilts, Jože Plečnika projektētais Vasaras teātris un iespaidīgā Universitātes bibliotēk Brīvs vakars atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

2. DIENA: Slovēnijas vizītkarte – Bledas ezers

Brokastis viesnīcā. Teiksmainā Soteska jeb Bled Vintgar aiza ir viena no Eiropas un pasaules skaistākajām vietām. To klinšainajā apvidū izgrauzusi mutuļojošā Radovnas upe, radot skaistumu, ko nav iespējams aprakstīt vārdos. Klinšu aiza ir 1,6 kilometrus gara. Dodoties pa gājēju ceļu gar upes krastiem, iespējams apskatīt satriecošas, neparastas un gleznainas ainavas, dabīgi veidojušos klusus baseinus, dzirkstošus ūdenskritumus, kūsājošas krāces un līdz pat 100 metriem augstas nogāzes. Cauri visai aizai ved koka laipas, kā arī saglabājušies iespaidīgi tilti vēl no Napoleona laikiem – pastaiga pa šo pasaku valstību liks aizrauties elpai. Taku noslēdz brīnišķīgais, 13 metrus augstais Šuma ūdenskritums. Tie, kuri uzmanīgi vēros, ieraudzīs tajā arī foreles! Bledas ezers – atrašanās šeit ir maģiska! Tas ir viens no slavenākajiem Alpu ezeriem pasaulē un Slovēnijas vizītkarte. Pasakaini skaisto, Jūlija Alpu ieskauto, smaragdzaļo Bledu Jūs noteikti redzēsiet gluži vai uz katras pastkartes valstī, bet ezera mīklainie noslēpumi satrauc prātus jau gadsimtiem ilgi. Šeit mēs apmeklēsim vienu no senākajām pilīm Slovēnijā, kas lepni stāv uz dramatiskas, akmeņainas klints virs ezera, vienu no slavenākajiem valsts simboliem – 1011. gadā romānikas stilā celto Bledas pili. No 130 m austās klints visrsotnes ir vislabākā vieta, kur baudīt elpu aizraujošus skatus uz smaragdzaļo ezeru un kalniem. Apkārtējā ainava ir tik kontrastaina un spilgta, ka rada sirreālu un burvīgu skatu, kuru Jūs atcerēsieties vēl ilgi.

Brīvs laiks pie Bledas ezera pusdienām un peldei ezerā. Iesakām izbraukt ar tradicionālo laivu pletne un, protams, neaizmirstiet nogaršot Bledas slavenāko desertu – kremna rezina vai kremšnidta.

Pēc pusdienām dosimies uz burvīgo pilsētiņu Radovļicu, ko var uzskatīt par muzeju zem klajas debes. Tā vien šķiet, ka laiks šeit ir apstājies ... Pilsētas senie mūri ar aizsarggrāvi apjož šauro ieliņu labirintu ar unikāliem viduslaiku un renesanses arhitektūras pieminekļiem, vienīgo saglabājušos seno tuneli, senatnīgām freskām un vietējo dzimtu savrupnamiem. Izbaudīsim šīs pilsētiņas ielu neatkārtojamo atmosfēru. Piemiņai no šīs vietas, Jūs varat iegādāties “medus sirdi” – Lectar prjaņikus. Atgriešanās Ļubļanā. Brīvs laiks atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

3. DIENA: Gigantiskas alas un Habsburgu baltie rikšotāji

Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim vienu no pārsteidzošākajiem Slovēnijas reģioniem – Krass. Šī vieta pārsteidz ar savu skaistumu un patiesi unikālām apskates vietām. Škocjan alas ir atzītas par vienu no iespaidīgākajiem alu kompleksem Eiropā un lielāko pazemes kanjonu pasaulē, kurš sava milzīgā plašuma dēļ šķiet pat nereāls. Alas pārsteidz ar savu skaistumu un patiesi unikālajiem dabas veidojumiem. Jūs gaida aizraujoša pastaiga pa pazemes hallēm ar dziļām aizām un tiltiem pār tām. To varenību un plašumu, tos gadu simtus, kas pa centimetram audzējuši kaļķakmens lāstekas. Pilīte pa pilītei, tās satecējušas te barokālās kolonās, te akmens ūdenskritumos. Milzīgas zāles, pildītas kaļķakmens brīnumiem. Bet lielākais brīnums, kā raksturošanai pat nepietiek vārdu, ir pati dižākā ala - gigantiskā 145 m augstā Marteļa zāle, kuras gultnē tek upe. Gar tās malām un pār upi ved noslēpumaini izgaismota taka un tiltiņš. Daudzkrāsainais apgaismojums šeit rada noslepumainas pasaku pils ilūziju. Pāri pazemes kanjonam, 45 m augstumā, ir pārmests milzīgs dabiskais tilts, un vēl arī guras – milzīgas dabiskās terases... tas viss atstāj satriecošu un atmiņā paliekošu iespaidu. Lipicas zirgaudzētava ir dzimtene sniegbaltajiem Lipicas zirgiem, vienai no visslavenākajām zirgu šķirnēm pasaulē. Vietējos staļļus 1580. gadā dibināja Austrijas erchercogs Kārlis II, kurš plānoja audzēt šo šķirni savai rezidencei Grācā. Šī apbrīnojamā šķirne radās no skaistākajām spāņu, neapoliešu un arābu zirgu šķirnēm. Četru gadsimtu laikā izveidotās šķirnes īpatnība ir tāda, ka visi kumeļi piedzimst melni, bet augšanas procesā tiem krāsa mainās uz sniegbaltu. Šodien Lipicas zirgaudzētava ir liels uzņēmums ar segto arēnu, skolu un daudzām izjādes zonām. Katru dienu viesi var apmeklēt lipiciānu rīta treniņus mūzikas pavadībā un vasarā baudīt īpašu Gala priekšnesumu – skaistie sniegbaltie zirgi sniedz baleta priekšnesumus un dejo valsi, aizkustinot katru skatītāju.

Brīvais laiks pastaigai un pusdienām. Pēc tam mēs dosimies uz kādu no piekrastes pilsētiņām, pie jūras. Adrijas jūra šajā laikā ir skaista, nevainojami tīra un silta. Pēc aktīvās dienas, peldēšanās jūrā būs brīnišķīgs veids, kā relaksēties un skaisti nopabeigt dienu. Atgriešanās Ļubļanā. Brīvs laiks atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

4. DIENA: Smaragda upe Soči, Solkan tilts un Slovēnijas vīni

Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim vienu no skaistākajām upju ielejām pasaulē – Sočas upi, baudīsim satriecošu ainavu un viesosimies Kobaridā, kur risinājās Hemingveja romāna “Atvadas no ieročiem” darbība. Smaragda upe Sočas ir slavena ar savu zaļi-zilgano nokrāsu un kristaltīro ūdeni. Tieši šeit tika filmēta viena no filmas “Nārnijas hronikas” daļām! Mūsu ceļš vedīs garām Kranjska kalnam un pirmā pietura būs gleznainais Jasnas ezers, kas atrodas vareno Jūlija Alpu pakājē. Pēc tam turpināsim ceļu augšup pa stāvu kalnu ceļu kalnu pārejas Limit Pass virzienā. Apskatīsim Kluže cietoksni, kas tiek uzskatīts par vienu no iespaidīgākajiem militārajiem nocietinājumiem Slovēnijā, jo īpaši tāpēc, ka atrodas tieši virs Koritnicas upes aizas, kas padara tā izskatu patiesi iespaidīgu. No kalnu pārejas paša augstākā punkta, pa ceļu ar 25 serpantīna lokiem nolaidīsimies Bovecas pilsētiņā, pa ceļam apstājoties lieliskākajās foto vietās. Nelielai pastaigai un pusdienām apstāsimies Kobarid pilsētiņā. Un tad pāri Napoleona tiltam nonāksim stāvlaukumā, no kurienes sāksim savu gājienu uz Kozjak ūdenskritumu, kas atrodas klinšu ielokā, kur ūdens no 15 metru augstuma iekrīt zilgani zaļā baseinā. Skats ir patiešām iespaidīgs! Ceļojuma turpiājumā, dosimies uz Nova Goricas pilsētu, kur atrodas Solkan tilts. Tilta garums ir 220 metri, un tas ir garākais akmens dzelzceļa tilts uz planētas, bet tilta 85 metrus garā galvenā atbalsta arka ilgu laiku bija lielākā akmens arka pasaulē. Gleznainais tilts pār Sočas upi, apvieno divas valstis: Slovēniju un Itāliju, un ar savu varenību un skaistumu nevienu neatstās vienaldzīgu!

Ekskursijas noslēgumā mūs gaida vietējo vīna degustācija. Slovēnijā tiek audzēts un rūpīgi kopts pasaulē vecākais vīnogulājs, no kura joprojām tiek novāktas vīnogas. Slovēnijas kultūrā vīnam ir īpaša vieta. Pašiem slovēņiem vietējais vīns ir nacionālā lepnuma avots. Un jā, to slavina arī viņu valsts himna ar nosaukumu “Zdravitsa”. Atgriešanās Ļubļanā. Brīvs laiks atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

5. DIENA: Ar vilcienu uz maģisko pazemes valstību un viduslaiku brīnumi

Brokastis viesnīcā. Postojnas alas ir viena no slavenākajām un skaistākajām vietām Slovēnijā un pati aizraujošākā ala pasaulē. Šeit neticami milzīgs, savstarpēji savienotu alu tīkls veido īpašu un ne ar ko nesalīdzināmu pasauli. Tā nav vienkārši ala, bet gan vesela pazemes pasaule: grandiozas zāles, kas saplūst viena otrā, neskaitāmi stalaktīti un stalagmīti, šauri tiltiņi, plašas velves ar dobju atbalsi, dīvainas formas un neticama dabas varenība. Postojnas alas, kuru kopējais garums ir aptuveni 24 kilometri, ir vienas no lielākajām Eiropā. Ko tur daudz runāt – caur alu pazemes zālēm kursē īsts mini vilciens, ar kuru arī mums būs iespēja pavizināties. Kaut kas tāds vispār nav nekur pasaulē! Jo dziļāk jūs naolaidīsie alu dzīlēs, jo grūtāk būs noticēt, ka tā ir realitāte, nevis sapnis. Postojnas alas ir rets dabas brīnums no kura aizraujas elpa gan bērniem, gan pieaugušajiem. Nedaudz brīva laika kafijas tasei vai suvenīru iegādei.

10 km attālumā no Postojnas alas atrodas viens no pārsteidzošākajiem viduslaiku bruņinieku laikmeta brīnumiem - Predjamas pils. Viduslaiku pils pirms vairāk nekā 800 gadiem tika iebūvēta 123 m augstā klintī, kas kalpoja kā nesošās konstrukcijas pamatelements. Pils fasāde aizsedz ieeju milzu alā, kurā krustojas vairāki tuneļi. Tā ir vienīgā saglabājusies alu pils Eiropā un lielākā pasaulē. Savulaik pils tika būvēta pārdrošajam, nepakļāvīgajam dumpiniekam- bruņiniekam Erasmam no Predjamas, slovēņu Robinam Hudam. Kā pils tika saglabāta un kā tās saimnieki dzīvoja un apsaimniekoja to, Jūs uzzināsiet pēc pils apskates. Starp citu, tieši šo pili Džekijs Čans izvēlējās 1986. gadā, savas filmas “Dieva bruņas” uzņemšanai. Predjamas pils ir viena no 10 visiespaidīgākajām pilīm pasaulē. Nedaudz brīva laika neaizmirstamām ainavu fotogrāfijām un suvenīru iegādei.

Ekskursijas noslēgumā vēl apmeklēsim viduslaiku pilsētiņu Štanjelu, kas cauri laikiem, šķiet, ir saglabājusi senās Slovēnijas gaisotni. Šauras bruģētas ieliņas, mūra mājas ar gaišiem logiem, rokdarbu veikali un mājīgas kafejnīcas, kā arī sena pils, rada šīs vietas neatkārtojamu garšu. Štanjela ir bijusi cietoksnis ar apmetni ap to jau kopš seniem laikiem. Tagad šī vieta piesaista ar savu unikalitāti, gleznaino Ferrari parku, no kurienes arī cēlies šīs unikālās atrakcijas nosaukums - to uzzināsim uz vietas, gleznainajiem skatiem, kā arī iespēju novērtēt vietējo Teran vīnu un “kraški pršut” (prosciutto), ar ko šis reģions ir bijis slavens gadsimtiem ilgi. Pastaiga pa pilsētu ļauj iegremdēties autentiskā vietējās dzīves atmosfērā un izbaudīt šīs vēsturiskās vietas skaistumu. Brīvais laiks. Atgriešanās Ļubļanā. Brīvs laiks atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

6. DIENA: Tradicionālais slovēņu folkloras vakars

Brokastis viesnīcā. Brīva diena Ļubļanā. Izmantojiet šo dienu, lai izbaudītu šo skaisto pilsētu vienatnē, nesteidzīgi un ar prieku. Jūs varat apmeklēt pilsētas augstāko punktu - Ļubļanas pili. Tā ir greznākā un skaistākā Ļubļanas apskates vieta. Šeit var nokļūt ar trošu vagoniņu, kā arī tūristu vilcieniņu vai kājām, kas ir daudz interesantāk un pievilcīgāk. Katrs nostūris un katra ieliņa, kas ved uz pili, slēpj savu, ne mazāk interesantu šarmu. Dodieties izbraukumā pa Ļubļanicas upi ar tūristu kuģīti un aplūkojiet vecpilsētu no citas perspektīvas! Pa Ļubļanicas upi regulāri kursē daudz dažādi tūristu kuģīši. Lielākā daļa no tiem, papildus regulārajiem reisiem, piedāvā arī privātas ekskursijas. Kuģīšos var iekāpt no dažādām upes piestātnēm un tie izceļas ar savu daudzveidīgo piedāvājumu, dažos no tiem ir kafejnīcas un restorāni. Tā vietā, lai dotos uz restorānu pusdienu pārtraukumā dotos uz restorānu, apmeklējiet pārsteidzošo Open Kitchen (Odprta kuhna) pārtikas tirgu, kas norisinās Ļubļanas centrā. Centrālajā tirgū pilsētas pašā centrā Jūs varat izmēģināt dažādus gardus ēdienus un izbaudīt jaunas garšas. Ēdienu klāsts šeit ir ļoti liels, sākot no tradicionālās slovēņu virtuves līdz virtuvēm no visas pasaules, un Jums būs jāpieņem grūts lēmums par labākā ēdienu izvēli, jo nav divu stendu, kas piedāvātu vienu un to pašu ēdienu.

Vakarā aicinām apmeklēt Tradicionālo slovēņu folkloras vakaru ar vakariņām. Šis ir neaizmirstams mūzikas un deju šovs, kas iedvesmos Jūs ar slovēņu dzīvo mūziku, dziedāšanu, dejām, lielisku ēdienu un labu vīna glāzi. Atpūta un nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

7. DIENA: Adrijas jūras pērles

Brokastis viesnīcā. Šodien dosimies uz Adrijas jūras piekrasti. Portoroža ir Slovēnijas modernākais kūrorts, kas nedaudz atgādina Francijas Rivjēru. Šī ir patiesi burvīga pilsētiņa, kuras nosaukums no itāļu valodas vat tulkot kā Rožu osta. Pilsēta pilnībā atbilst savam nosaukumam: kūrorts burtiski slīgst rozēs, izplatot gaisā pārsteidzošu aromātu, kas apvienojumā ar jūras un priežu smaržām rada īsta piejūras kūrorta atmosfēru. No Portorožas mēs dosimies izbraucienā ar kuģīti gar Adrijas jūras piekrasti ar zivju pikniku un peldēšanos jūrā. Brauciens gar gleznainajiem krastiem ar smaragdzaļajiem mežiem, tirkīzilajiem līčiem un pilsētiņām cepta piena krāsā ar sarkanu dakstiņu jumtiem būs viens no neaizmirstamākajiem mūsu ceļojuma piedzīvojumiem. Kuģītis izmetīs enkuru kādā no nomaļajiem piekrastes līcīšiem, un mēs varēsim nopeldēties Adrijas jūras dzidrajos ūdeņos. Šajā ekskursijā mēs ne tikai baudīsim sauli un jūru, bet varēsim arī pa īstam atpūsties un nobaudīt garšīgākās zivis un izcilu vietējo vīnu...

Pa ceļam uz Piranu uz īsu brīdi piestāsim Sečovljes sāls parkā. Mitrāji un tuksneša ezeri... Šķiet, ka runa nemaz nav par zaļo, košo, krāsaino Slovēniju. Tomēr arī šeit ir tādas vietas. Bet tas viss nepavisam nav drūmi un nomācoši, jo runa ir par ezeriem, kuros jau no senseniem laikiem tiek iegūta sāls. Parka ziemeļu daļa joprojām ir aktīvākā sāls ieguves vieta. Bet uzsākta šeit darbība bija tālajā 14. gadsimtā, un pat mūsdienās strādnieki turpina izmantot tos pašus paņēmienus un tos pašus rīkus kā viņu senči. Pirana ir viena no gleznainākajām viduslaiku pilsētiņām, kuru pamatoti var saukt par Adrijas jūras piekrastes pērli. Šī skaistā vēsturiskā pilsēta aizrauj ikvienu apmeklētāju ar savu bagāto vēsturi un arhitektūru. Atrodoties Piranā, šķiet, ka atrodaties laikā pirms vairākiem gadsimtiem. Pastaigāsimies pa ielām, kas tika izbūvētas Venēcijas republikas laikā - nav nejaušība, ka vietējie iedzīvotāji pilsētu sauc par Venēciju miniatūrā. Brīvais laiks pilsētā. Papildus pilsētas iepazīšanai Jūs varat palutināt sevi ar glāzi vietējā vīna un tradicionālajiem jūras velšu ēdieniem kādā no restorāniņeim ar skatu uz jūru. Atgriešanās Ļubļanā. Brīvs laiks atpūtai. Nakts viesnīcā Ļubļanas apkārtnē.

8. DIENA: Ļubļana - Rīga

Brokastis viesnīcā. Arī sapņiem diemžēl reiz jābeidzas un jāatgriežas realitātē. No rīta steidzamies iegādāties aizmirstus suvenīrus un gatavoties ceļam mājup. Izbraukšana uz lidostu. Vēl pēdējais skats uz Ļubļanu, atvadamies no Slovēnija un apgūstam lidostas telpas. Reģistrēšanās lidojumam, plkst. 13:45 lidojums Ļubļana – Rīga. Nolaišanās Rīgas lidostā 17:00.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Tiešais lidojums ar aviokompāniju AirBaltic: Rīga – Ļubļana - Rīga (ekonomiskā klase);
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • Transfērs lidosta – viesnīca - lidosta;
 • AP SAULI grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Nakšņošana tūristu klases viesnīcā 2 – 3 vietīgos numuriņos ar ērtībām (WC, duša) 7 naktis;
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcā;
 • Visas programmā iekļautās ekskursijas, izņemot tās, kas norādītas par papildus samaksu;
 • Vietējā gida pakalpojumi visās ekskursijās krievu valodā;
 • Komfortabls transports visās ekskursijās;
 • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, transporta izdevumi, stāvvietas;
 • Apskates ekskursija Ļubļanā;
 • Apskates ekskursija Radovļicā;
 • Apskates ekskursija Štanjelā;
 • Apskates ekskursija Piranā.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Tradicionālais slovēņu folkloras vakars ar vakariņām ~ 63 EUR;
 • Vīnu degustācija (4 veidi + uzkodas) ~ 32 EUR;
 • Izbrauciens ar kuģīti gar Adrijas jūras piekrasti ar zivju pikniku un peldēšanos ~ 55 EUR;
 • Bled Vintgar aiza - 10 EUR;
 • Bledas pils – 15 EUR;
 • Škocjan alas – 24 EUR;
 • Lipicas zirgu audzētava – 18 EUR;
 • Kozjak ūdenskritums – 5 EUR;
 • Postojnas alas un Predjamas pils – 42 EUR;
 • Tūrisma nodoklis viesnīcā par 8 dienām – 25 EUR;
 • Piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 270 EUR.

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Lai pieteiktos ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, personas kods, pases/ ID kartes numurs un derīguma termiņš);
 • Pirmā avansa iemaksa 350 EUR personai;
 • Pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 11.07.2024.

!! Piedāvājam transfēru Liepāja - Rīgas lidosta – Liepāja. Maksa vienai personai 40 EUR (minimālais pasažieru skaits 16 personas).

Informācija

 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir 2023. gada un var mainīties.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Tiešais lidojums ar aviokompāniju AirBaltic: Rīga – Ļubļana - Rīga (ekonomiskā klase);
 • Nododamā bagāža līdz 23 kg, rokas bagāža līdz 8 kg;
 • Transfērs lidosta – viesnīca - lidosta;
 • AP SAULI grupas vadītāja pakalpojumi;
 • Nakšņošana tūristu klases viesnīcā 2 – 3 vietīgos numuriņos ar ērtībām (WC, duša) 7 naktis;
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcā;
 • Visas programmā iekļautās ekskursijas, izņemot tās, kas norādītas par papildus samaksu;
 • Vietējā gida pakalpojumi visās ekskursijās krievu valodā;
 • Komfortabls transports visās ekskursijās;
 • Degvielas izdevumi, autoceļu nodokļi, transporta izdevumi, stāvvietas;
 • Apskates ekskursija Ļubļanā;
 • Apskates ekskursija Radovļicā;
 • Apskates ekskursija Štanjelā;
 • Apskates ekskursija Piranā.

PAPILDUS IZMAKSAS:

 • Tradicionālais slovēņu folkloras vakars ar vakariņām ~ 63 EUR;
 • Vīnu degustācija (4 veidi + uzkodas) ~ 32 EUR;
 • Izbrauciens ar kuģīti gar Adrijas jūras piekrasti ar zivju pikniku un peldēšanos ~ 55 EUR;
 • Bled Vintgar aiza - 10 EUR;
 • Bledas pils – 15 EUR;
 • Škocjan alas – 24 EUR;
 • Lipicas zirgu audzētava – 18 EUR;
 • Kozjak ūdenskritums – 5 EUR;
 • Postojnas alas un Predjamas pils – 42 EUR;
 • Tūrisma nodoklis viesnīcā par 8 dienām – 25 EUR;
 • Piemaksa par vienvietīgu numuriņu - 270 EUR.

Ceļojuma pasūtīšana, maksāšanas kārtība:

 • Lai pieteiktos ceļojumam, nepieciešams norādīt precīzus braucēju datus (vārds, uzvārds, personas kods, pases/ ID kartes numurs un derīguma termiņš);
 • Pirmā avansa iemaksa 350 EUR personai;
 • Pilna ceļojuma apmaksa jāveic līdz 11.07.2024.

!! Piedāvājam transfēru Liepāja - Rīgas lidosta – Liepāja. Maksa vienai personai 40 EUR (minimālais pasažieru skaits 16 personas).

Informācija

 • Ceļotājiem, kuri ceļo vieni un, ja neatrodas līdzbraucējs, ir pienākums piemaksāt par vienvietīgu numuru.
 • Katram ceļotājam, izbraucot no valsts, līdzi jābūt derīgai pasei vai identifikācijas kartei.

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas ir 2023. gada un var mainīties.