Autobusa tūre uz Ventspili

Autobusa tūre uz Ventspili

Cik daudz mēs zinām par Ventspili? Ja jūs — neesat vietējais iedzīvotājs, jums, visticamāk, ir priekšstats par jūras skarbumu un kuģu atturīgajiem siluetiem. Autobusu tūres priekšrocība ceļošanai uz Ventspili – mūsu ceļojumu maršruti ir pārdomāti, ļaujot Jums iepazīt visas klasiskās apskates vietas , kā arī atklāt Ventspili no jauna caur jauniem un interesantiem apskates objektiem.

Ceļojumi ar autobusu ļauj ekonomēt laiku, kas ir sevišķi svarīgi, ja jūsu rīcībā ir tikai nedēļas nogales. Te palīgā nāk tūrisma firma, kura izstrādājusi koncentrētus brauciena maršrutus, rūpīgi izplānojot dienas kārtību, veidojot ceļojumu ar autobusu tā, lai ceļoti iegūtu maksimāli vairāk iespaidu no vienas dienas brauciena.

Ceļojums ar autobusu uz Ventspili – jūra, noskaņa, vēsture

Ceļojumi uz Ventspili, ko organizē mūsu tūrisma firma, ir pārdomāti tā, lai ostas pilsētas atmosfēra jums sagādātu daudz un dažādu iespaidu! Katrs brauciens ir unikāls un tas nedublējas, katru braucienu mēs izstrādājam no jauna, mainot apskates objektus. Tas garantē to, ka pat tie, kas jau ir bijuši mūsu organizētajā Autobusa tūrē, atklās pilsētu no jauna.

Pēdējās ziņas un jaunumi

  • Čehijas pilis

    Čehijas pilis

    Par vienu no Čehijas Republikas galvenajām apskates vietām tiek uzskatītas viduslaiku pilis. Unikālas savrupmājas un rezidences atrodas kā Čehijas galvaspilsētas teritorijā, tā arī aiz tās robežām – Vltavas upes krastā ,...

  • Autobusu noma jebkurām vajadzībām

    Autobusu noma jebkurām vajadzībām

    Jūs plānojat organizēt korporatīvu, kāzas, vērienīgus svētkus, vai aizvest skolniekus ekskursijā vai atpūtā  ārpus pilsētas? Šo notikumu aizkulisēs ir uzdevums – dalībnieku pārvadāšana. Mūsu tūrisma aģentūra “Ap Sauli” ...