Ko mēs darām?

Tūrisma aģentūra "AP SAULI" pakalpojumi un ceļojumu piedāvājumi

Zemāk varat iepazīties ar mūsu galvenajiem darbības laukiem. Jebkuru jautājumu gadījumā, sazinieties ar mums!

 • Autobusu ceļojumi

  Piedāvājam doties pārdomāti izstrādātos mūsu organizētajos ceļojumos ar autobusu. Aicinām iepazīties ar ceļojumu programmām, cenām un datumiem.

  Skatīt piedāvājumus
 • Avioceļojumi

  Piedāvājam atpūtu pazīstamos kūrortos mūsu un mūsu partneru piedāvātajās viesnīcās, kuras piemeklēsim atbilstoši Jūsu vēlmēm. Piedāvājam arī pašu veidotos avioceļojumus ar ekskursijām.

  Skatīt piedāvājumus
 • Grupas pasūtījumi

  Ieplānojat savam darba kolektīvam kopējo atpūtu, vai jums jāorganizē ekskursiju skolēniem? Mēs palīdzēsim sarīkot ceļojumu, saplānosim un izstrādāsim maršrutu, obligāti ņemot vērā visas jūsu vēlēšanās un preferences.

  Sīkāk
 • Individuālie ceļojumi

  Ja pilnvērtīgai atpūtai parastais 7 dienu ceļojums jums liekas par nepietiekošu, pamēģiniet doties tāda ceļojumā, kas tiks izstrādāts speciāli, ņemot vērā tieši jūsu preferences un vēlēšanās.

  Sīkāk
 • Prāmji

  Pie mums var iegādāties prāmju biļetes, mēs sniegsim pilnu informāciju par maršrutiem, galamērķiem un pakalpojumiem uz klāja. Jā vēlēsieties galamērķī uzturēties ilgāk kā vienu dienu, sagatavosim Jums arī viesnīcu piedāvājumu.

  Sīkāk
 • Kruīzi

  Braucot pa krastmalu jūs noteikti bieži vien pamanījāt kruīza kuģus pie krasta, un protams, domājāt, no kurienes un uz kurieni iet tas kuģis, cik varētu maksāt brauciens, kādas izklaides iespējas piedāvā tādos ceļojumos ar kuģi.

  Sīkāk
 • Autobusu noma

  Ja jums jāorganizē cilvēku pārvietošanu no punkta A līdz punktam B, tad mēs Jums piedāvāsim plašu autobusu izvēli ar dažādu vietu skaitu, kur pie stūres būs profesionālie autobusu vadītāji ar vairāku gadu pieredzi.

  Apskatīt
 • Auto noma

  Ja esat ieplānojis doties uz Liepāju, mēs piedāvajam izīrēt auto. Mēs esam lielākās Eiropas auto nomas kompānijas SIXT pārstāvniecība Liepājā. Zvaniet mums un saskaņosim, kādu auto vēlēsieties un kur varēsiet to saņemt.

  Sīkāka informācija +371 634 29955 +371 29205651
 • Vīzu noformēšana

  Saviem klientiem piedāvājam palīdzību vīzu noformēšanā. Zemāk varat iepazīties ar valstu sarakstu, cenām un nepieciešamajiem dokumentiem. Droši zvaniet, rakstiet vai nāciet ciemos!

  Sīkāk
 • Apdrošināšana

  Noformēsim arī apdrošināšanas polises Jūsu ceļojumiem. Mēs sadarbojamies ar uzticamām apdrošināšanas kompānijām Latvijā, par kuru darbības kvalitāti mēs nešaubāmies.

  Sīkāk