Autobusu noma tūrisma aģentūrā

Autobusu noma tūrisma aģentūrā

Autobusu noma, kas paredzēta pasākumu, ekskursiju un braucienu organizēšanai, šobrīd ir ļoti pieprasīta. Lai organizētu viesu nogādāšanu  uz kāzām un korporatīviem ar komfortu, aizvestu skolēnu grupu ārpus pilsētas brīvdienās vai pavizinātos ar draugiem piknikā, nepieciešams ietilpīgs transports. Kur var uz izdevīgiem nosacījumiem iznomāt transporta līdzekli? Tūrisma aģentūra, kura organizē autobusu tūres un pasažieru pārvadājumus, var bez problēmām iznomāt transporta līdzekli braucieniem pa pilsētu un arī ilgiem ceļojumiem.

Kāpēc ir izdevīga autobusu noma tūrisma aģentūrā?

Tūrisma aģentūra vienmēr piedāvā lielu transporta līdzekļu izvēli, tāpēc atrast auto pēc nepieciešamajiem parametriem nebūs grūti. Autobusu noma tūrisma aģentūrā garantē acīmredzamas priekšrocības, salīdzinot ar citiem variantiem:

  • Transporta ar ekipāžu piedāvāšana, atbrīvos pasūtītāju no nepieciešamības meklēt profesionālu autovadītāju, kuram ir pasažieru pārvadājumu tiesības.
  • Mašīnu piedāvās atbilstoši pasūtītāja vēlmēm.
  • Transporta līdzeklis tiek padots tieši laikā, pēc norādītās adreses.
  • Pasūtītājam nevajadzēs tērēt naudu degvielai un autobusu apkopei.
  • Elastīgās cenas ļauj iznomāt tieši to transportu, kurs nepieciešams, lai tiktu veikti pasažieru pārvadājumi.
  • Autobusi savlaicīgi iziet tehnisko apkopi un atrodas nevainojamā stāvoklī.

Tūrisma aģentūra iznomā autobusus, pilnībā sagatavotus ekskursiju ceļojumiem un aprīkotus ar mūsdienīgu tehniku. Autobusu tūres ar šādu transportu garantē pilnīgu drošību un komfortu. Nepieciešamības gadījumā var pasūtīt papildus pakalpojumu – brauciena pavadījumu ar profesionālu gidu, kas padarīs tūres programmu piesatinātāku un izglītojošu.

Autobusu noma tūrisma aģentūrā AP Sauli

Tūrisma aģentūra AP Sauli piedāvā autobusu nomu pasākumiem un ekskursijām, par demokrātisku cenu. Ir liela transporta līdzekļu izvēle, lai būtu iespējami pasažieru pārvadājumi, autobusi: Setra, Neoplan, Mersedes Benz un citi. Garantējam, ka sadarbojoties ar mums, Jūs būsiet apmierināti par visiem 100%. Visi mūsu klienti sazinās ar mums arī tālākas sadarbības ietvaros, kad nepieciešama autobusu noma un autobusu tūres pasūtīšana.

Pēdējās ziņas un jaunumi