Atpūta Santorini – viss Grieķijas burvīgums vienā arhipelāgā

Atpūta Santorini – viss Grieķijas burvīgums vienā arhipelāgā

Daudzkrāsainās pludmales Egejas jūras krastā, ūdens, kurš maina krāsu no caurspīdīga tirkīza uz zili-melno — šāds ir Santorini tūrisma bukletos. Reālajā dzīvē viss ir vēl skaistāks un bagātāks. Ilgstoši ceļojumi uz Grieķiju ar iespēju dzīvot kultūras šūpuļa nostūros, pētot antīkās drupas, kuras slīgst vīnogulājos – vai tas nav daudzu cilvēku sapnis. Taču, ko darīt, ja atvaļinājums iet uz beigām, bet Jūs vēl neesat bijuši Grieķijā?

Gleznaino Santorini ciematu kompaktais izvietojums ļauj īsā laikā gūt priekšstatu par grieķu kolorītu visās sfērās, no arhitektūras līdz virtuvei.

Galvenās salas apskates vietas, kuras Jums nepieciešams redzēt pēc tam, kad būsiet pastaigājusi pa salas administratīvā centra Tiras ieliņām:

  • Firostefani – neliels ciematiņš, pie jūras ūdens piepildīta krātera malas, virs kuras slejas Zilais Doms.
  • Ciematiņš Oija, kurš būvēts no baltiem, šķietami spēļu, namiņiem.
  • Imerovigli – visaugstākais apdzīvotais punkts vulkāna malā.
  • Akrotiri – arheoloģijas objekts, kas pēc būtības ir vulkāna iznīcināta pilsēta, kura ir teicami saglabājusies zem biezā pelnu slāņa.
  • Pirgos – īpaši tūristu iecienīts Kiklandu ciemats, kura ieliņas atkārto pakalna kontūras un noved pie sagrautrās pils, klostera un populāras vīna darītavas.

Slavenās melnās vulkāniskās Santorini pludmales – Perisa, Monolitos, Kamari – ir pārpildītas ar nelieliem restorāniem, pludmalēs piedāvā aprīkojumu un instruktorus daivingam un citām ūdens izklaidēm. Var pavizināties uz ēzelīšiem – šis dzīvnieks ir Santorini simbols.

Pēdējā brīža piedāvājumi uz Santorini

Mūsu piedāvājumā praktiski vienmēr ir pasūtāmi pēdējā brīža ceļojumi uz Santorini salu. Viena no maršruta priekšrocībām, ko izstrādājusi tūrisma aģentūra Ap Sauli – piesātināta ekskursiju programma, kuru Jūs varat izmantot laika ekonomijai, atsevišķu patstāvīgu pastaigu vietā. Mūsu prakse liecina, šis ir ļoti svarīgs moments tūristiem, kuri gaida Santorini brīnumus, taču apjūk no to daudzuma.

Grieķija – valsts, kur visu cauru gadu ir vasara tiem, kuri izvēlās izmantot pludmales atpūtu nevis atbilstoši kalendāram, bet gan savām vēlmēm. Neaizmirstamas diena grieķu salā Santorini ir pieejamas visiem, vienkārši sekojiet – kādi ir pēdējā brīža ceļojumi.

Pēdējās ziņas un jaunumi