Autobusu noma jebkurām vajadzībām

Autobusu noma jebkurām vajadzībām

Jūs plānojat organizēt korporatīvu, kāzas, vērienīgus svētkus, vai aizvest skolniekus ekskursijā vai atpūtā  ārpus pilsētas? Šo notikumu aizkulisēs ir uzdevums – dalībnieku pārvadāšana.

Mūsu tūrisma aģentūra “Ap Sauli” piedāvā pakalpojumu: autobusu noma jebkurām vajadzībām. Piedāvājam mūsdienīgu transportu, kurā Jūsu ceļojums noritēs maksimāli ērti.

Autobusu noma – pakalpojuma īpatnības

Autobusu noma – šim pakalpojumam, pirmām kārtām, jānodrošina visas Jūsu prasības. Jāpievērš  uzmanība transporta modelim, sēdvietu daudzumam, izlaiduma gadam un ideālā, vajadzētu apskatīties autobusa, kuru plānojat pasūtīt, foto. Kvalitatīva autobusu noma un drošs autovadītājs – komfortabla brauciena un teicamas atpūtas ķīla.

Komfortablā autobusā jābūt kondicionierim, tualetei, TV; salonam jābūt tīram un sakoptam. Pievērsiet uzmanību bagāžas nodalījuma apjomam, kuram jābūt atbilstošam bagāžas daudzumam un izmēriem.

Kā izvēlēties drošu tūrisma aģentūru

Savlaicīgi izspēlējiet situāciju, pirms Jūs tajā nonāksiet. Ir pasūtīta autobusu noma un nozīmētā laikā un dienā Jūs gaidāt iekāpšanu. Ir vairāki notikumu attīstības varianti: autobuss pienāk ar 10-30 minūšu nokavēšanos; transporta modelis nav tas, ko Jūs saskaņojāt veicot pasūtījumu; autobusa salons ir netīrs, nesakopts; autovadītājs ignorē noteikto dress-kodu. Šāda brauciena sekas – nokavētas nozīmētās svinības, sabojāts garastāvoklis un reputācija brauciena dalībnieku acīs. Cilvēks, kurš izvēlēsies nepārbaudītu kompāniju, kuras piedāvājumā ir pasažieru pārvadājumi, nevarēs būt drošs, ka tas tā nebūs. Cienoša sevi un savus klientus tūrisma aģentūra, darbojas pēc saskaņota plāna un neatkāpsies ne no viena norādītā punkta.

Ko piedāvājam mēs:

  • Profesionālismu – droši autovadītāji, kuriem ir pieredze braucienos pa Eiropu.
  • Bagātu un mūsdienīgu autoparku – dažādas komforta klases autobusi, ar 16 līdz 57 sēdvietām.
  • Lielu pieredzi tādā pakalpojumā, kā pasažieru pārvadājumi – tirgū esam vairāk nekā 15 gadus, sadarbojamies ar privātām un juridiskām personām.
  • Incoming-braucienu veiksmīgu praksi – mūsu draudzīgais autovadītājs sagaidīs Jūsu viesus Latvijas lidostā un aizvedīs uz norādīto vietu.

Tūrisma aģentūra “Ap Sauli” sniedz drošu pakalpojumu – autobusu noma, ar pārvadāšanu pa Latviju un jebkuru citu Eiropas valsti. Vienmēr sniedzam aktuālu informāciju par transportu, saskaņojam brauciena nianses un garantējam fiksētu tarifu.

Pēdējās ziņas un jaunumi