Autobusu tūres un pēdējā brīža ceļojumi

Autobusu tūres un pēdējā brīža ceļojumi

Autobusu tūres no Rīgas

Pateicoties attīstītajai ceļu infrastruktūrai, ceļojumi ar autobusu, ļauj veikt braucienus uz kaimiņvalstīm un pilsētām pietiekami komfortabli un samērā lēti. Lai varētu pārliecināties par to, AP SAULI organizē autobusu tūres no Rīgas, atbilstoši savu klientu prasībām.

Autobusu tūres organizēšana

Latvijas tūrisma aģentūra AP SAULI veiksmīgi darbojas tirgū jau kopš 2000. gada. Klientiem tiek piedāvātas autobusu tūres un avioceļojumi.

Ceļojumu virzieni

Starp populārākajiem sauszemes transporta ceļojumiem var minēt šādus:

  • Baltkrievija.
  • Vācija.
  • Polija.
  • Lietuva.
  • Igaunija.
  • Krievija.
  • Ukraina.

Maršrutu organizēšana

Ņemot vērā klientu vēlmes, mūsu tūrisma aģentūra patstāvīgi izstrādā maršrutus vai veido programmu atbilstoši klientu individuālajām prasībām. Sadarbība ar citiem Latvijas tūroperatoriem, ļauj padarīt rezervēšanas procedūru un ceļojumu izvēli, pilnīgi drošu un maksimāli ātru.

Mēs ļoti rūpējamies, lai visa brauciena laikā klients justos maksimāli ērti. Mūsu rīcībā ir divstāvu autobusi ar ietilpību līdz 57 vietām, kā arī nelieli autobusi ar 20 sēdvietām.

Autobusu tūres veidi

Sazinoties ar mūsu tūrisma aģentūru, ikviens varēs izvēlēties sev ērtu maršrutu. Galvenie virzieni, kad tiek pasūtīti ceļojumi ar autobusu:

  1. Ceļojumi uz dažām dienām. Papildus pārvadāšanas pakalpojumiem, brauciena cenā ietilpst: viesnīcu numuru ar visām ērtībām rezervēšana, brokastis, apskates ekskursijas, ceļa nodokļi.
  2. Brīvdienu ceļojumi. Izbraukšana notiek brīvdienās. Paredzēta naktsmītne, kur ir iekļautas brokastis. Dienā notiek apskates ekskursijas, ar gida pakalpojumiem, kuru cena ir ņemta vērā norēķinos.
  3. Svētku braucieni piedāvā doties romantiskos ceļojumos uz Ziemassvētku vai Jaunā Gada sagaidīšanu. Tūres cenā  ir iekļautas ekskursiju programmas, izmitināšana viesnīcā.

Papildus izdevumi

Papildus izdevumos ietilpst apdrošināšana, papildus vietu piedāvāšana viesnīcā, vīzas noformēšana. Lai pasūtītu autobusu tūres, nepieciešams savākt minimālo pasažieru skaitu. Mājas lapā uzrādītās cenas var mainīties atkarībā no partneru nosacījumiem un valūtas kursa starpības.

Atpūta brīvdienās, svētku ceļojumi, iepirkšanās tūres – visi šie braucieni ar mūsu tūrisma aģentūru atstās patīkamus iespaidus.

Pēdējās ziņas un jaunumi