Čehijas pilis – autobusu tūres uz Čehiju

Čehijas pilis – autobusu tūres uz Čehiju

Par vienu no Čehijas Republikas galvenajām apskates vietām tiek uzskatītas viduslaiku pilis. Unikālas savrupmājas un rezidences atrodas kā Čehijas galvaspilsētas teritorijā, tā arī aiz tās robežām – Vltavas upes krastā , augsto klinšu un ēnaino mežu vidū. Apceļot visslavenākās čehu aristokrātijas būves palīdzēs autobusu tūres no Rīgas.

Čehijas galvaspilsētā veco piļu nav tik daudz, taču arī šeit var ieraudzīt interesantas būves, starp tām:

  • Zbraslavas pils. Senatnīgs klosteris atrodas Prāgas dienvidos, starp gleznainajām ainavām. Sākotnēji tika būvēts kā mednieku komplekss. Tā teritorijā var ieraudzīt seno baznīcu un citas celtnes.
  • Trojas pils. Čehu augstdzimušās Šternbergu dzimtas vasaras rezidence ar unikālu strūklaku un kāpnēm atrodas ērtā vietā – starp Stromovkas parka zonu un slaveno Prāgas zoodārzu. Tūres uz Trojas pili – vispieprasītākie ceļojumi ar autobusu pa Prāgu.
  • Višegrada. Ar šo seno cietoksni iesākās Prāgas vēsture.  Autobusu tūres Jūs iepazīstinās ar Pētera un Pāvila baziliku, Svētā Mārtina rotondu, ievērojamāko Prāgas iedzīvotāju kapsētas kompleksu.

Šādi ceļojumi ar autobusu tūrēm pa Prāgu ļaus ieraudzīt Prāgas pili, Svētā Vita katedrāli un citas celtnes. Izbraucot no Čehijas galvaspilsētas ir iespēja apmeklēt Prāgas apkaimes pilis.

  • Karlšteina. Atrodas nepieejamā vietā, starp augstām klintīm. Pils kompleksā ietilpst divas pilis, augšējā un apakšējā, Mariannas tornis ar dārgumu glabātavu, baznīca ar kapellu.
  • Konopišta. Prāgas dienvidaustrumos atrodas Benešoviču dzimtas gotiskā stila bīskapijas pils. Ekskursijā Jūs ieraudzīsiet gleznu kolekciju, senos ieročus un medību artefaktus.
  • Čehu Štenbergs atrodas uz upes kraujas, netālu no Konopištas. Pils ir slavena ar to, ka daudzus gadsimtus piederēja tikai vienai un tai pašai čehu dzimtai. Autobusu tūres no Rīgas uz Štenbergu ļaus Jums iepazīties ar seno gravīru un mēbeļu priekšmetu kolekciju.
  • Melnika – viena no nedaudzajām pilīm, kur arī šobrīd dzīvo tās īpašnieki. Savrupmāja uzbūvēta starp ēnainajiem vīnogulājiem, vietā, kur satiekas Vltavas un Labas upes. Ceļojumi dos iespēju apmeklēt vīna darītavu – pils saimnieku īpašumu, iepazīties ar porcelāna un gleznu kolekcijām.

Pārējā Čehijas teritorijā atrodas ne mazāk interesantas rezidences: Lonet, Orlik, Gluboka-nad-Vltavou, Krumlov. Iegādājieties autobusu tūres, ko piedāvā tūrisma aģentūra Ap Sauli un ceļojiet ar komfortu pa visu Eiropu.

Pēdējās ziņas un jaunumi