Ceļojumi un atpūta pie jūras

Ceļojumi un atpūta pie jūras

Atvaļinājumu daudzi izvēlās pavadīt dienvidu valstu gaišzilajās pludmalēs, karstā saule, smaragda jūra, gleznainās ainavas – kas vēl labāk var relaksēt un sniegt mieru? Saulainā Bulgārija, eksotiskā Šrilanka, lieliskā Turcija – tiek piedāvāta atpūta pie jūras un garantija, ka atvaļinājums vēl ilgi paliks atmiņā.

Atpūta pie jūras: izvēlamies ceļojumam valsti

Izvēloties valsti ceļojumam, orientējieties uz tūristu atsauksmēm un savām vēlmēm. Kādam patīk autobusu tūres uz jūru, vairākumam patīk iekāpt lidmašīnā un doties uz kaimiņu kontinentu pēc alternatīvas dabas un jaukiem iespaidiem.

  • Ēģipte. Ēģiptes pludmalēs sezona ir visu cauru gadu. Smilšainās pludmales, tīrā jūra, lētas tūres cenas vilina tūristus uz šo valsti. Ēģiptes kūrortos ir ne tikai pilnvērtīga atpūta pie jūras, bet arī var pieteikties ekskursijām uz slavenākajām valsts apskates vietām – senajām faraonu piramīdām. Ēģipte ir lieliski piemērota ekstremālajai atpūtai, tāpēc šurp ar prieku dodas jauniešu grupas. Pēdējā brīža tūres uz Ēģipti kļūs par patīkamu bonusu pie ieplānotā atvaļinājuma dienām.
  • Bulgārija. Slavenās Bulgārijas “zelta smiltis” tiek uzkatītas par vislabākajām pilnvērtīgai atpūtai ar bērniem. Gleznainā daba, garā krasta līnija, galveno apskates vietu atrašanās tuvums pludmalei, katru gadu palielina tūristu plūsmu uz šo saulaino valsti. Šeit var ne tikai peldēties jūrā, bet arī nodarboties ar makšķerēšanu, daivingu, sērfingu, doties ekskursijās kalnos.
  • Turcija. Turcijai pieder vairākas jūras piekrastes un tā tiek uzskatīta par “modes likumdevēju” šajā jūras atpūtas nišā. Jūs varat izvēlēties ceļojumu uz Turciju, Egejas, Vidusjūras un Melnās jūras kūrortiem – izvēle ir milzīga. Teicamā apkalpošanas kvalitāte, servisa “viss iekļauts” programmas daudzās viesnīcās, daudzveidīgā izklaide – interese par šo valsti nemazinās gadu gaitā. Lielais piedāvājumu daudzums veicina to, ka diezgan bieži var iegādāties pēdējā brīža tūres un iegūt pievilcīgas atlaides ceļojumam uz Turciju.
  • Krēta. Dienvidu grieķu sala tiek augstu vērtēta romantiķu, mierīgas atpūtas  pie jūras un laimīgu saulainu dienu, cienītāju vidū. Smilšainās pludmales, senlaicīgie ciematiņi, luksus klases viesnīcas, viesmīlīgās tavernas, sengrieķu pilis un labirinti – Krēta vienmēr ir cieņā mīlnieku pārīšu, biznesmeņu un kultūras vēstures pieminekļu cienītāju vidū.

Sekojiet līdzi labākajām aviotūrēm un mūsu ekskluzīvajiem piedāvājumiem. Mūsu tūrisma aģentūra AP Sauli piedāvā visinteresantākos ceļojumus, Jūsu atpūtai.

Pēdējās ziņas un jaunumi