Kā sagatavoties autobusu tūres pa Eiropu braucienam

Kā sagatavoties autobusu tūres pa Eiropu braucienam

Pirms tūrisma aģentūra piedāvā nopirkt autobusu tūres, painteresējieties vai tai ir licence. Noteikti noskaidrojiet, kas ietilpst brauciena cenā: dzīvošana viesnīcā, ēdināšana, ekskursiju programmas dažādās pilsētās, gida pakalpojumi, papildus pakalpojumi. Noteikti uzziniet, vai viesnīca būs rezervēta savlaicīgi, lai nebūtu nepatīkamu starpgadījumu. Palūdziet tūrisma aģentūrai parādīt viesnīcu numuru fotogrāfijas, lai savlaicīgi apdomātu nosacījumus, kurus piedāvā brauciena organizators. Tūrisma aģentūra parūpēsies, lai visi ceļojumi būtu komfortabli.

Ko ņemt līdzi

Piedāvājam nelielu mantu sarakstu, kuras būs nepieciešamas ikvienam tūristam brauciena laikā autobusā:

 • Neliels spilvens (speciāls automašīnas spilvens kaklam).
 • Pleds.
 • Mitrās salvetes.
 • Lietusmētelis vai lietussargs.
 • Neliela aptieciņa (īpaši, ja ir hroniskas saslimšanas).
 • Ērti apavi.
 • Nauda (sīknauda) suvenīriem, papildus ekskursijām, ēdienam.

Bagāžu sadaliet uz vairākām somām: ēdienam, mantām nepieciešamajām autobusā un drēbēm, kuras būs vajadzīgas tikai viesnīcā. Tūrisma aģentūras piedāvāto ceļojumu cenā parasti iekļauj brokastis un pusdienas, pārējo ēdienu vai nu jāņem līdzi, vai jārēķinās ar pirkšanu vietējos veikalos vai kafeinīcās.

Komfortabls brauciens

Kustības laikā nedrīkst pārvietoties pa salonu un sarunāties ar autovadītāju. Biotualeti lietojiet kustības laikā, jo tā paredzēta ierobežotam apmeklējumu daudzumam. Ceļojumu laikā aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus un smēķēt.

Tūrisma aģentūra Ap Sauli piedāvā autobusu tūres, kas ir pilnvērtīgas ekskursijas, un arī ceļojumi uz visinteresantākajām Eiropas vietām. Bieži vien tūristi apmeklē dažādas valstis, izmantojot tādu pakalpojumu, kā autobusu noma, lai izvēlētos turpmāko braucienu virzienus.

Pēdējās ziņas un jaunumi

 • Autobusa tūre uz Ventspili

  Autobusa tūre uz Ventspili

  Brīvdienu autobusu tūres — lieliska iespēja izbaudīt Ventspils ostas un tās apkārtnes romantiku. Viegls, izklaidējošs un izzinošs maršruts tūrisma firmas pavadībā.

 • Keiptauna – pasaules pilsētu pērle

  Keiptauna – pasaules pilsētu pērle

  Daudzās tūrisma aģentūrās ir ievērojami palielinājusies interese par ceļojumiem uz Keiptaunu. Šī eksotiskā pilsēta atrodas pašos Āfrikas dienvidos. Tūrisma kompānija “AP Sauli” uzskata, ka tā ir viena no skaistākajām pil...

 • Autobusu tūres pa Eiropu – priekšrocības

  Autobusu tūres pa Eiropu – priekšrocības

  Autobusu tūres iegāde vai autobusu noma, kuru sniedz tūrisma aģentūra – tā ir teicama iespēja veikt aizraujošus ceļojumus par nelielu naudu. Šāda iespēja dod savus plusus un mīnusus. Mēs izstāstīsim par galvenajām šāda t...