Laiks atteikties no stereotipiem – skaisti dzīvot Odesā!

Laiks atteikties no stereotipiem – skaisti dzīvot Odesā!

Pieņemts uzskatīt, ka Parīze ir mīlestības pilsēta. Neticiet - īstenā mīlestības citadele ir Odesa! Visus neticīgos aicinām doties turp un pastaigāt kādā vasaras sestdienā pa pilsētas ielām un skvēriem. Šķiet, ka visa pilsēta pārvērtusies par lielu kāzu laukumu – līgavas kuplās kleitās, līgavaiņi glaunos uzvalkos un fotoaparātu zibšņi. Mīlestība un tās izpausmes sastapsiet ik uz stūra. Izstāstīt vai aprakstīt to ir teju vai neiespējami. Tas ir jāizbauda pašiem.

Odesa ir aktīva, kontrastiem bagāta un, pats galvenais, mums vēl līdz galam neatklāta pērle Melnās jūras krastā. Ostas pilsētas bagātā un raibā vēsture izveidoja īpašo ‘’ odesiešu tautu’’ - ar savu humoru, valodu un dzīvesveidu. Interesantās ieliņas un īpašie pagalmi neatstās vienaldzīgu nevienu. Odesā ir tik daudz ko darīt, redzēt un baudīt, ka vēlēsities uzkavēties tur ilgāk vai pat doties turp vēlreiz. Parki, pasāžas, muzeji, baznīcas un ,protams, Melnās jūras vilinājums. Un tas nebūt nav viss, ko vērts baudīt Odesā.

Jāņem vērā ir tikai viena lieta - lai arī kurp vestu jūsu maršruts, beigu beigās vienalga nonāksiet Deribasova ielā - pilsētas pašā sirdī, jeb tās galvenajā promenādē. Restorānu, kafejnīcu, bāru , ātrās ēdināšanas kiosku un izklaides klubu leiputrija.

Ja esat ekskursiju cienītājs , tajā pat laikā arī alkstat atklāt jaunas un neizzinātas vietas – Odesa spēs iepriecināt un pat pārsteigt.  Arī tad, ja dodat priekšroku nesteidzīgai, palmu ieskautai, atpūtai pie Jūras, Odesa apmierinās Jūsu vēlmes.

Pēdējās ziņas un jaunumi