Pēdējā brīža ceļojumi no tūrisma aģentūras AP Sauli

Pēdējā brīža ceļojumi no tūrisma aģentūras AP Sauli

Tūrisma aģentūra bieži sniedz pēdējā brīža piedāvājumus. Saņemt maksimālu komfortu braucienā, neliela ģimenes budžeta gadījumā – tā ir realitāte. Atlaides darbojas gan uz avioceļojumiem, gan autobusu tūrēm.

Autobusu tūres ar atlaidēm

Ceļojumi ar autobusu ļauj izbaudīt vietējās skaistās ainavas, vēl līdz galamērķī ierašanās brīdim. Braucienu drošību garantē attīstītā ceļu infrastruktūra. Mūsdienīgie autobusi nodrošina komfortablus apstākļus visā ceļojuma laikā.

Mūsu tūrisma aģentūrā ir pēdējā brīža piedāvājumi, šādos virzienos:

  1. Ziemas ceļojums uz unikālu dabas rezervātu – Belovežas gāršu. Divu dienu brauciena laikā ir iespēja apmeklēt UNESCO dabas mantojuma vietas, iepazīties ar vietējo iedzīvotāju tradīcijām un parašām. Kā bonuss būs Salaveča un Sniegbaltītes rezidences apmeklēšana.
  2. Brauciens uz slaveno SPA-viesnīcu Gołębiewski Mikolajki uzdāvinās vasaras noskaņu pašā ziemas vidū. Ceļojuma organizēšana paredz neierobežotu akvaparka apmeklēšanu, ar pieaugušo un bērnu baseiniem. Ja tiks pasūtīti pēdējā brīža ceļojumi, tūristu rīcībā būs saunas, sāls un ledus alu apmeklējums, kā arī piedalīšanās karstā tropiskā diskotēkā.

Pēdējā brīža avioceļojumi

Ziemā Latvijas iedzīvotājiem īpaši aktuāli kļūst pēdējā brīža ceļojumi uz siltajām jūras pludmalēm. Čārterreisu ģeogrāfija ietver Ēģipti, Bulgāriju, Zanzibāru, Krētas salu. Ir pieejami avioceļojumi uz Izraēlu, Spāniju, Taizemi un Šrilanku.

Pēdējā brīža ceļojumu organizēšana

Avioceļojumu organizēšana, tie arī ir pēdējā brīža ceļojumi, iekļauj sevī lidojumus, transfēru atrašanās vietā, izmitināšanu viesnīcās. Ceļazīmes cenā ietilpst ēdināšana pēc programmas BB (brokastis), gida pakalpojumi brauciena laikā. Atsevišķi tiek apmaksāta apdrošināšana, mini-bārs un citi izdevumi. Ēdināšana tiek apmaksāta atbilstoši spēkā esošajai viesnīcas sistēmai.

Pēdējā brīža ceļojumu virzieni

Čārterreisi piedāvā regulārus ceļojumus uz populārajiem tūrisma maršrutiem: Hurgada, Šarmelšeiha, Krētas salas un Zanzibāras viesnīcas.

Iegādātie pēdējā brīža piedāvājumi ļauj ievērojami ietaupīt uz pludmales atpūtas, mūsdienīgajās dienvidu valstu viesnīcās.

Tūrisma aģentūra AP SAULI izvēlās ceļojumus katram klientam individuāli un nodrošina pavadījumu visā ceļojuma laikā.

Pēdējās ziņas un jaunumi