Polijas atrakciju parki

Polijas atrakciju parki

Plānojot doties ceļojumā ar auto, Polija bieži vien asociējās ar tranzītvalsti, kur piestāt un ieturēt gardas un sātīgas pusdienas, kā arī ar ceļa posmu, kurš “apēd” mūsu ceļojumam atvēlēto laiku, pirms nokļūšanas savā vēlamajā galamērķī. Polija ne vien pelnījusi Jūsu uzmanību kā valsts ar ievērojamiem apskates objektiem un labām nakšņošanas iespējām, bet arī būt kā ceļojuma galamērķis. Ja par Polijas lielo pilsētu apskates objektu iespējām varam iepazīties ceļvežu aprakstos, tad , piemēram, par ūdens atrakciju parkiem informāciju vienkopus atrast ir grūti. Iepazīsties ar apkopotajiem ūdens atrakciju parkiem un plānojot savu braucienu atgūsti spēku kādā no tiem.Tropikana

Vien 500 km attālumā no Rīgas, Mikolajkos , viesnīcas kompleksā "Gołębiewski" atrodas Latvijas tūristu vidū pats populārākais akvaparks "Tropikana". Jāuzsver, ka apmeklējot šo ūdens atrakciju parku jārēķinās, ka peldēt gribētāju būs daudz un ir iespējamas rindas pie kases. Viesnīca, kuras telpās atrodas akvaparks, ir liela ( aptuveni 700 istabas ) un par atpūsties gribētāju skaitu sūdzēties nevar. Neierobežots ūdens atrakciju parka apmeklējums ir iekļauts nakšņošanas cenā, kā arī to var apmeklēt nenakšņojot viesnīcā. “Tropikanas” 1,5 h apmeklējums pieaugušajam izmaksās mazliet zem 10 EUR, savukārt bērniem ieejas maksa ir uz pusi lētāka. Katra nākamā pusstunda izmaksās aptuveni 1,20 EUR.

https://www.golebiewski.pl/
Adrese : Hotel Gołębiewski, Park Wodny Tropikana, ul. Mrągowska 34 , 11-730 Mikołajki
----

Varmijas park

100 km attālumā no Mikolajkiem, meža ieskautajā Pulksā ,netālu no gleznainās Oļštinas, atrodas šīs Polijas daļas interesantākais ūdens atrakciju parks - Varmijas park. Gluži tāpat kā Mikolajkos akvaparks ir ierīkots viesnīcas telpās un viesi, kuri izvēlas nakšņot šajā atpūtas kompleksā tiek pie neierobežota ūdens parka apmeklējuma, taču ikviens viesis, kurš vēlas atvilkt elpu un atgūt spēkus pēc ceļa baudot ūdens parka piedāvājumu, ir laipni gaidīts. Arī te ir padomāts gan par lielajiem, gan mazajiem peldēt gribētājiem- vairāki baseini, tai skaitā sāls ūdens baseins, bērnu baseins, vairākas caurules un kalniņi dažāda vecuma apmeklētājiem, iekštelpu un ārtelpu Jakuzzi. 1 h apmeklējums pieaugušajam izmaksās sākot no 2,5 EUR – 7 EUR ( atkarībā no nedēļas dienas un apmeklējuma laika ). Dodoties ceļojumā kopā ar bērniem tiek piemērotas atlaides. Savukārt, īpaši izdevīgi ņemt dienas apmeklējumu ( ~ 10 EUR ) nesteidzīgai ūdens atpūtai.

http://www.warmiapark.pl
Adrese: Pluski, ul. Pluszna 36,

----

 

Wodny Park

Nepilnu 700 km attālumā no Rīgas un 350 km attālumā no Lietuvas Polijas robežas, Varšavā, spēkus pēc garā ceļa relaksējies ūdens atrakciju parkā Park Wodny. Jāsaka, ka cenas , salīdzinot ar iepriekšējām divām vietām, ir augstākas, turklāt arī atrakciju piedāvājumu klāsts ir mazāks. Taču tik un tā – vieta ir lieliski radīta ūdens prieku baudīšanai, apvienojot ar iepirkšanos vai pilsētas apskati. Ērta auto stāvvieta sporta kompleksa teritorijā un iekštelpās esošie ēdienu piedāvājumi ir galvenie iemesli iekļaut šo vietu Polijas akvaparku apkopojumā. 

1 h apmeklējums , ietverot arī saunas, maksās ap 7 EUR.

http://www.wodnypark.com.pl
Adrese: Wodny Park, ul. Merliniego 4 , 02-511 Warszawa
-----

Fala Aquapark

Arī ūdens atrakciju parks Fala Aquapark Lodžā ir ievērības cienīgs. Te gan iesakām pavadīt vairāk laiku, jo ūdens prieki tiek nodrošināti gan iekštelpās, gan arī ārā. Piemērots ikviena vecuma atpūsties gribētājiem, arī pašiem mazākajiem ir īpaši atdalītā atpūtas vieta. Parka galvenā prioritāte ir droša aktīvā atpūta, tādēļ gan iekštelpu, gan ārtelpu atpūtas zonu uzrauga vienlaicīgi vairāki glābēji. Fala Aquapark ir atvērts cauru gadu, taču mūsu ieteikums to apmeklēt vasarā, kad apmeklētājiem pieejamas arī ārpusē esošās atrakcijas. 

1 h apmeklējums pieaugušajam izmaksās aptuveni 5 EUR, dienas biļete – 13 EUR.
https://www.aquapark.lodz.pl
Adrese: Aleja Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź
----

Park Wodny Krakow

Krakovas ūdens atrakciju parks – Park Wodny Krakow, ir lielākais visā Polijā. Šī vieta tiešām Jūs pārsteigs ar izklaides iespējām, apmierināts būs pat visprasīgākais peldētājs . Vairāki iespaidīgi kalniņi un caurules pašiem drosmīgākajiem ( lielākā no tā - garumā 202,5m, augstumā - 18,5m ) , vairāki baseini, vieta ūdens sporta spēlēm (volejbols un ūdens polo) , mierīgās atpūtas zona, bērnu atpūtas stūrītis, 8 burbuļvannas, vairākas pirtis u.c. ūdens izklaides, kas padarīs Jūsu uzturēšanās laiku šeit neaizmirstamu. 

1 h apmeklējums pieaugušajam izmaksās sākot no 4 EUR ( atkarībā no nedēļas dienas un apmeklējuma laika ), savukārt, dienas apmeklējums Jums izmaksās sākot no 13 EUR, iekļaujot arī saunas un pirts kompleksa apmeklējumu.
http://www.parkwodny.pl
Adrese: Kraków ul. Dobrego Pasterza 126
-----

Termy Podhalańskie spa

Ja lielie ūdens atrakciju parki nav visai saistoši ir iespējams doties uz kādu klusāku akvaparku. Apmeklē Termy Podhalańskie spa kompleksu un baudi termālo ūdeņu baseinus. Tas atrodas vien nepilnus 20 km no Zakopānes. Neskatoties uz to, ka tas platības un ūdens atrakciju piedāvājuma klāsta ziņā ir mazāks ieejas biļetes ir dārgākas.
1 h apmeklējums izmaksās aptuveni 7 EUR
http://www.termyszaflary.com
Adrese : TERMA S.C.
UL.OSIEDLE NOWE 20
34-424 SZAFLARY
-----Termy Maltanskie Poznaņā

Arī ūdens parks Termy Maltanskie Poznaņā - pilsētā ,kuru esam raduši uzskatīt par klasisku poļu tranzīta pilsētu piedāvā nodoties ūdens ūdens priekiem. Parks sadalīts divās daļās – iekštelpu baseini un āras atpūtas zona. Protams, āras zonā esošās atrakcijas pieejamas tikai siltajā sezonā, taču arī vēsajā laikā pieejami divi apsildāmie ārtelpu baseini. Kopā atpūtas kompleksā ir 16 dažāda izmēra baseini, 11 slidkalniņi un caurules , vairākas burbuļvannas un daudzveidīgs saunas komplekss. 

1 h apmeklējums izmaksās aptuveni 6 EUR, izdevīgi ja ceļojat kopā ar bērniem pērkot ģimenes ieejas biļeti .
www.termymaltanskie.com.pl
Adrese: Termalna 1, 61-028 Poznań, Polija
-----

Wrocławski Park Wodny

Dodoties cauri Vroclavai, ir vērts piestāt un atgūt spēkus ūdens atrakciju parkā Wrocławski Park Wodny. Vrocalavas Ūdens Atrakciju Parks ir Starptautiskās Atrakciju Parku Biedrības biedrs, tas garantē vienmēr augstu apkalpošanas kvalitātes un drošības līmeni, draudzīgas cenas un plašas izklaides iespējas. Bez sporta , atpūtas baseiniem un bērnu baseiniem kompleksā atradīsiet arī somu pirtis, ledus strūklaku, biosaunu, turku pirti, krievu pirti, aukstā ūdens zāli, Kneippa hidroterapijas baseinu un Thalasso baseins. 

Pilnas dienas apmeklējums izmaksās aptuveni 10 EUR.
http://www.parkwodny.wroc.pl
Adrese : ul. Borowska 99, 50-558 Wrocław

Pēdējās ziņas un jaunumi