Taizeme - vīza bez maksas!

Taizeme - vīza bez maksas!

Kad termometra stabiņš noslīd līdz pat mīnuss grādu atzīmei Taizeme ir gatava uzņemt mūsu valsts ceļot gribētājus un dāvāt tiem patiesi daudzveidīgu atpūtu, pielāgojoties un pārsteidzot ik vienu, kurš izvēlējies šo neatkārtojamo valsti kā savu brīvdienu galamērķi. Tiem, kuriem nepatīk aukstais laiks, Taizeme ļaus aizmirst par salu un sniegu. Astronomiskās ziemas laikā – no decembra līdz martam – cilvēki steidz baudīt visu to, ko piedāvā šī Āzijas dienvidu pērle. 

Pirms dodies ceļā ir jāzina vairākas lietas, galvenokārt jāsakārto visi ceļošanai nepieciešamie dokumenti. Atceries, ka ID karte šim ceļojumam nederēs - vienīgais ceļošanai derīgais personu apliecinošais dokuments ir pase, turklāt ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc plānotās atgriešanās. Vēl viena svarīga ar dokumentiem saistīta lieta ir vīza. Pilsoņi vīzu var noformēt pirms ceļojuma vai ierodoties lidostā.  Cenu ziņā lielas starpības nav, taču ņemiet vērā, ka pieteikšanās vīzai lidostā, ir arī savi mīnusi - iespējams, būsiet spiesti gaidīt garās rindās. Ja ceļojat individuāli, tas neietekmēs Jūsu plānus, taču , ja braucat kādā ekskursiju tūrē kopā ar grupu, ilgā gaidīšana var beigties ar to, ka grupa , bez Jums , dodas tālāk, lai neiekavētu programmas gaitu. Vēl svarīgs faktors, kādēļ vajadzētu izvērtēt kur un kā nokārtosiet vīzu ir vīzas derīguma termiņš - kārtojot to uz vietas, lidostā, tā būs derīga 15 dienas, savukārt vīza ,kuru būsiet nokārtojuši ,savlaicīgi, pirms ielidošanas Taizemē, būs derīga 60 dienas. Tādēļ mūsu ieteikums vīzu nokārtot jau pirms došanās ceļojumā. Ērtākais un ātrāk veids kā iegūt vīzu ir izmantojot tūrisma aģentūras pakalpojumus.

Piesakoties Taizemes vīzai tūrisma aģentūrā, jāiesniedz šādi dokumenti:

  • Ceļošanai derīga pase – ar derīguma termiņu ne mazāku kā 6 mēneši pēc plānotās atgriešanās.
  • Divas dokumentu fotogrāfijas (izmērs – 3.5 x 4.5 cm; uz balta fona).
  • Avio biļešu kopija.

Lai atvieglotu Jums ceļojuma gatavošanās procesu anketu aizpildīsim paši. Iesākam neatlikt pieteikšanos vīzai uz pēdējo brīdi! Vīzu noformēšana ilgts aptuveni 2 nedēļas. Kā arī ņemiet vērā - no vīzas izsniegšanas brīža tev ir jāielido Taizemē 3 mēnešu laikā. Vīzu varat nokārtot arī paši - dodoties uz Taizemes vēstniecību ņemot līdzi pasi, pases kopiju, aizpildītu anketu, 2 dokumentu fotogrāfijas (3.5cm x 4.5cm; uz balta fona) un avio biļešu kopijas. Arī šādi iegūta vīza būs derīga 60 dienas.

Informējam!

Lai veicinātu tūrisma pieaugumu, Taizemes vadība sniedz iespēju no 2018. gada 1. decembra līdz 2019. gada janvāra beigām Taizemes vīzu uz robežas ir iespējams iegūt PAR VELTI.

*** Nepilsoņiem vīza jānokārto pirms ierašanās Taizemē!

Pēdējās ziņas un jaunumi